Skocz do zawartości

Co ja mam kupić ?? HELP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jezdzielem Dłużej Xj 600 diversion i troche Gsem 500. Mam 182 cm wzrostu porównując te dwa sprżety do siebie uważam że Gs wypadł jednak marnie. Nie podobała mi sie pozycja czułem że jest dla mnie za mały, poprostu mało wygodny. Maiłem dywersje 61 KM i w porównaniu do Gsa lepiej "pędziła".

 

Moja dywersja miała 13 lat i przez 2 sezony nie dołożyłem do niej nic, jedynie co zmieniłem olej i synchro. Sprzedałem ją niedawno i nie sądze aby trzeba było coś dokładać, wiec sie kupić coś dobrego napewno da ! :)

 

Gs ktorym jezdziłem miał też coś koło 13 lat i znajomy też do niego nic nie dokładał. Takich przykładów mam jescze kilka i nie sądze aby były to to wyjątki. Jak sie wie co sie kupuje.....

 

Teraz mam Fazera 600, zapłaciłem 9500 zł 1998 nawet nie miał paciaka, silnik wszystko jak igła,nowy zestaw napędowy, nowe opony !!J Ma drobne drobne ryski w miejscach gdzie sie obciera nogami czy wisza kufry wiec same drobiazgi. Pisze o tym żeby przekonać kupująch że da sie kupić coś w rozsądnej cenie i jakości.

 

Warto szukać czegos ładnego :)

 

jakbym miał cofnąć sie w czasie to szukałbym albo Xjty s albo Cb 500

 

 

p.s jednak dołożyłem - musiałem kupić aku do xjtki

Edytowane przez lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mając 4,5 tys najlepszym wyjściem będzie jednak zakup GSa. Zostanie Ci kasa na regulacje, wymiany płynów i na dobrą wycieczkę :smile: Jak trafisz na zadbaną sztukę to będzie Ci służył bezawaryjnie i będziesz zadowolony.

Nie mniej jednak jeżeli masz zaufaną osobę która sprowadza sprzęty zza garnicy i trafiłaby Ci się przyzwoita XJ lub CB, to celuj w nie. Jakby nie patrzeć motocykle o klasę wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...