Skocz do zawartości

Zachowanie formy przez zimę


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu wdać, że jakas młodzież niedoswiadczona sie wypowiada, no i ew. zwapniali staruszkowie. Albo jakieś tańce, siłownie albo nic nierobienie. A przecież wiadomo, że do utrzymania formy wystarczy systematyczny SEX. No ale ostatecznie jest swoboda wyboru. :icon_eek:

pepe ujął to dokładnie tak jak należy... ja dodam jeszcze od siebie, ze przecież zima właśnie jak nigdy są ku temu okoliczności bo to i ciemno wcześniej się robi i kobitki bardziej chcą być przytulane bo im zimno :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Silownia 3 razy w tygodniu.

2.Mordercze treningi capoeira 2-3 tydzien.

3.Basen czasami - swoje sie juz w zyciu naplywałem, se czasnąłem ratownika 2 lata temu.

4.Bieganie tez.

1. Mordercze piwo 3xtydzien

2. wódka piatek i sobota dopełnego zanurzenia

3. wino ale tylko rano w środy

4. ......... forma wrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie używam windy i wbiegam po schodach na górę :icon_question: poza tym do lata nic nie robię. kiedy zato jest słoneczko śmigam na Hel na tydzień-dwa na windsurfing i tam nieźle dostaje w kość od wiatru...

i tak jestem szybszy od niejednego z was co regularnie pływają :icon_biggrin: chwale się, a co, ale taki się urodziłem, że szybko pływam choć nigdy nie trenowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim sposobem jest bieganie do autobusu :(

Prawie zawsze jestem spóźniony i te 200 metrów jakoś trzeba przebiec, a poza tym to z braku motocykla śmigam już od bardzo dawna rowerem przez cały rok i jest fajnie :icon_razz:

 

aha bym zapomniał... chodze na siłownie do kuchni, a konkretnie do lodówki, podnosze masło, kiełbase wyciągam chleb i pakuje.

 

PS:

Jeszcze mam do Was pytanie... jak mogę przytyć (skromnie) z 10 kilo. Może ktoś wie, jakaś specjalna dieta? Produkty?

Gdyż mam ponad 190cm, a moja waga to tylko 77 kilo, może dla niektórych to dużo, ale nie dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak was czytam to stwierdzam, że:

a)albo tu na forum sami bezrobotni

b)same ludziki z zerowym życiem prywatnym

c)sami mistrzowie w zarządzaniu czasem

 

Kurcze, ja to się muszę nieźle nagłowic, żeby "wyłuskać" 2 razy w tyg po 1,5h na siłownie a tu czytam, ze "10 x siłownia, 10x basen i 100 kilometrów z buta. Tygodniowo oczywiście"

 

Zgadzam się po robocie wracam do domu zjem obiad i co... i padam nic mi sie nie chcę, spotkam się z lubą i jak wyczaruje jakis dzień na basen, a juz okazjonalnie jakieś domowe ćwiczenia to max . Najgorzej jak przychodzi czas sesji wtedy to zarobiony, niewyspany ... nie myśę o ćwiczeniach.

 

Dlatego jak to ktoś wspomniał... RESPECT... dla dbających o kondychę.

 

Jeszcze mam do Was pytanie... jak mogę przytyć (skromnie) z 10 kilo. Może ktoś wie, jakaś specjalna dieta? Produkty?

 

Miałem ten sam problem i wszystko sie zmieniło jak zacząłem pracować jeść niereglarnie i odpóściłem sobie grę w kosza. I po pracy lubię odpoczywać :bigrazz: . Kilogramy tylko tylko przybywają!

 

 

P.S. Nie zapomnijcie podtrzymywać formę z browarkiem bo na rozoczęciu będzie cieniutko ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak w celu utrzymania dobrej formy ( nie mylic z zalewaniem formy ;) )

 

W okresie tzw. zimowym stram się regularnie trenować :biggrin:

 

- 2-3 razy w tygodniu kickboxing - kiedyś był to trening wyczynowy odkąd zacząłem jeździć i po kontuzji kolan to już raczej rekreacja

 

- 1-2 razy w tygodniu siłownia

 

- 1 w tygodniu bieganie ( 4,5 km ) i/lub basen ( 1,5 km )

 

- alkoholizowanie się połączone z rozmowami o wakacyjnych wojażach, planowanie tras, obstawianie wyników moto gp w brnie roku 2007 :P i tym podobne wizje wypadów na dwóch kołach :biggrin: lekkie raz w tygodniu i raz w tygodniu tak do zatonięcia ;)

 

oby do wiosny :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:

Jeszcze mam do Was pytanie... jak mogę przytyć (skromnie) z 10 kilo. Może ktoś wie, jakaś specjalna dieta? Produkty?

Gdyż mam ponad 190cm, a moja waga to tylko 77 kilo, może dla niektórych to dużo, ale nie dla mnie ;)

 

wszystko znajdziesz tutaj

http://www.sfd.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wydaje mi sie ze to byloby chyby najlepsze, powinni dodawac do kazdego zakupionego bike'a.

 

http://videos.streetfire.net/search/KTM/1/...0d05cb68ad1.htm

 

pozdrawiam

 

:buttrock:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aikido 3 razy 1,5 godziny sieki żeby schodzić z maty na 4 łapach(czasami z nawalaniem po układzie limfatycznym ścięgnach, stawach i naczyniach) w domu co najmniej 2 razy w tygodniu po 200pompek różne rozstawienia ramion 50 (2X 25) na jednej ręce) hantle 100 na rękę x 10kg, 3 rodzaje ćwiczeń na mięśnie brzucha, 50 przysiadów, 7 zejść, 15 minut rozciagania, 25 podciągnięć staram sie podciągać codziennie i to razy 365 dni w roku.

HAI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...