Skocz do zawartości

Cięgno gazu(linka gazu)


Rekomendowane odpowiedzi

sprawdź w olek motocykle maja tam bardzo duzy wybor ale nei weim czy do dT dostaniesz, linki zwykle mozna dorobic u jakiegos majstra, wiec poszukaj w okolicy jakiegos warsztatu motocyklowego za "browara" powinni na miejscu zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak wiadomowszem i wobec do suzuki RG cto z częścoiami ciężko. Potrzebuje linki obrotomierza (taka sama jak do predkościomierza tylko pewnie krotrza i nie wejdzie mi w pancerz bo takowy mam dobry). W AGmocie linka predkosciomierza z pancerzem do suzuki i tu parenascie typow kosztuje 27zl plus przesylka. nie dobrze.

 

Potrzebuje też lancucha tez do tego suzuki. Zebatki w bdb stanie, lancuch wisi. Niewiem gdzie takowy nabyc.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem na tej stronie interesującyvhj mnie linek, ale były łancuchy. Ten jest do mojego rocznik 95 sugeruje ze jest to gamma.

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....cdb2f5279eeedce

 

Czy ta cena jest normalna/wysoka/niska??

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem na tej stronie interesującyvhj mnie linek, ale były łancuchy. Ten jest do mojego rocznik 95 sugeruje ze jest to gamma.

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....cdb2f5279eeedce

 

Czy ta cena jest normalna/wysoka/niska??

 

Tomek

Widze, że mieszkasz w stolicy, to sklepów motoryzacyjnych chyba jest pod dostatkiem? Pojeździj i porównaj ceny dopuki panuje zima :bigrazz:

 

A co do ceny tego łańcucha to myśle, że do 80ccmtroche drogo, ja bym kupił tańszy :icon_rolleyes:

Do mojego motoru jak pytałem w sklepie to łańcuch niewzmacniany kosztowal 100zł, a wzmacniany 220zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł za komplet 2 zebatki i lancuch. Dzis pojechalem (hmm poszedłem) do larsona i mily pan dal mi caly 999stron katalog czesci, a w nim 4 typy tego RG z czego 2 gamma, roczniki koncza sie na 93, ale poniewaz owiewka przod jest niemieckiej firmy RMA to prawdopodobnie w/w komplet bedzie pasował. dokładnie takie samo zestawienie jak chciałem kosztuje 171zł. Zeby miec pewnosc co kupuje to zdejme lancuch, policze, odczytam ile zabow maja zebatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie da sie kupic gotowca, to jest duza szansa ze mozna potrzebna linke dorobic :D

Ja dzis odebralem linke od gazu (10 zl), i od hamulca tyl (30 zl), wygladaja jak nowe :)

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze ktos moze dorobić. mi od sprzęgła dorabial taki chlopaczek - 30 zeta - wazne by dac mu osłonke z pancerzem i zaciskarką ładnie zrobi.

 

 

sam bym sie w to pobawił, ale nie wiem gdzie i za ile taką zaciskarke dostac (?) pozatym chyba to z deka drogie ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł za komplet 2 zebatki i lancuch. Dzis pojechalem (hmm poszedłem) do larsona i mily pan dal mi caly 999stron katalog czesci, a w nim 4 typy tego RG z czego 2 gamma, roczniki koncza sie na 93, ale poniewaz owiewka przod jest niemieckiej firmy RMA to prawdopodobnie w/w komplet bedzie pasował. dokładnie takie samo zestawienie jak chciałem kosztuje 171zł. Zeby miec pewnosc co kupuje to zdejme lancuch, policze, odczytam ile zabow maja zebatki.

lineczkę dorobią w JANKACH-taniej wyjdzie-jadąc na wrocław po lewej masz za*eb... szyld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...