Skocz do zawartości

buty alpinestars vs sidi


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się mocno nad zakupem nowych butów i biorę pod uwagę

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=111

i

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=6413

 

z tego co wyczytałem to te alpiny są ze skóry co według mnie jest lepsze niż jakiś tam plastik

co byście wybrali .... oczywiście do jazdy sportowo-turystycznej

może ktoś jeździ w takich modelach to proszę o recenzje

pozdrawiam i wesołych świąt :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam SMX plus i uwazam ze sa o wiele lepsze od vertigo corsa a tym bardziej od zwyklych vertigo.

 

a dla czego tak uwazam to pisalem juz w innych tematach.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na etapie zakupy butów. Zakładam kupic Sidi Vertigo albo Vertigo Corsa i o tych dwóch modelach myslę. Transakcja nastapi pewnie na wiosnę więc jeszcze mam trochę czasu i chodż jestem zdecydowany na zakup butów marki Sidi to obejrzę też buty Alpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie jezdze w dokladnie tych butach Alpiny. Nie mialem okazje nigdy jezdzic w butach SIDI chociaz na rowerek mam takie i 4 lata w nich smigam i nie rozwalily sie ani troszke. Mysle ze w przypadku butow motocyklowych jakosc wykonania jest podobna w obu modelach ( czyli bardzo wysoka). Nie sa to buty z nizszej polki. Jesli chodzi alpine w urzytkowaniu to wyglada to tak. Pare razy jechalem w deszczu. Przemokly tam gdzie sa wywietrzniki ale to chyba nieuniknione... Jesli chodzi o przewiewnosc to mysle ze tez jest na dosyc wysokim poziomie. Chodzi sie w nich calkiem sympatycznie, nie uwieraja sa wygodne itd... Mysle ze wybor powinnien pasc na wyglad. Ktore ci sie bardziej podobaja te bierz bo chyba sa podobnej klasy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...