Skocz do zawartości

Aprilla Tuareg Rally 50


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche źle to napisałem, chodziło mi o to że powyżej 8500 rpm nie ma po co ciągnąć bo wtedy już spada krzywa momentu obr i moto lepiej nie będzie przyspieszało. Na luzie kręci się prawie do 10 000 rpm. A co do tej prędkości to miał 9100 rpm i na liczniku u niego pokazywało 97km/h a u mnie 85, a i przy samochodzie też było mierzone. Kagańce ma wszystkie pozdejmowane, zdejmowali je w Olsztynie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem AF-1 50 i to nie jest ten silnik co w RS moja miała 4biegi i sżła 85kmh kręciła sie do 10tys.obr.Silniki zajebiste po 800km zatarłem na wale i zajezdziłem sprzęgło :wink:

 

 

Niewiem gościu jak to zrobiłeś. Ja na dobrze dotartym katując go zrobiłem 10000 tyś km. i nic z nim sie nie stało. Może miałeś jakąś wadę albo źle dotarty silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche źle to napisałem, chodziło mi o to że powyżej 8500 rpm nie ma po co ciągnąć bo wtedy już spada krzywa momentu obr i moto lepiej nie będzie przyspieszało. Na luzie kręci się prawie do 10 000 rpm. A co do tej prędkości to miał 9100 rpm i na liczniku u niego pokazywało 97km/h a u mnie 85, a i przy samochodzie też było mierzone. Kagańce ma wszystkie pozdejmowane, zdejmowali je w Olsztynie. ;)

jeśli zdejmowali je w olsztynie w moto-line to nie byłbym taki pewny,że nia ma blokad :) mój RX z am6 kręci się do około 12tyś obrotów,jak na jedynce przycisne to wychodzi za skale cvzyli jakieś 12500 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdejmowali je w olsztynie w moto-line to nie byłbym taki pewny,że nia ma blokad :) mój RX z am6 kręci się do około 12tyś obrotów,jak na jedynce przycisne to wychodzi za skale cvzyli jakieś 12500 :D

 

Mój MX tak samo spokojnie wykręci 12500rpm. A od 8 tyś rpm dopiero zaczyna ciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TYak am6 to najlepsze 50ccm( zresztą jush o tym wspomniałem) a z tego co wiem to ta 6 w nazwie wskazuje na ilośc biegów chyba- am4 -4biegi- am5-5biegów

rg80 też ciągnie dopiero od 6500 obr\min.....

 

heh..stary tym tekstem że rg ciągnie od 6500 obr mnie powaliłeś :icon_question: rg to ładnie ciagnie ale do 6500 obr/min.spokojnie można go zakręcić wyżej..do 8000 obr ale to nie ma sensu,ponieważ i tak nie uzyskamy lepszych przyspieszeń,tylko być może odniesiemy wrażenie że lepiej nam idzie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej Hondzie MTX??

http://www.allegro.pl/item159551022_honda_..._dt_ts_klx.html

Jest 180 km od mojej miejscowości, prawdopodobnie ją kupie...

...Czy widzicie u niej jakieś niedogodności??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie się poupewniaj z tymi dokumentami żeby Cie koleś nie wydymał, bo sprawa jest lekko podejrzana

Koleś powiedział mi że za 120zł(200km w jedną strone) może przywieźć.

A z tymi papierami to kombinuje....Najpierw mi napisał że nie bedzie się w to bawił, że ma już 3 klientów(taa..jasne). Zadzwonił do gościa mój stary czy są blachy, dał mu nr do innego gościa, i zobaczymy co bedzie. Potem stary pójdzie do wydziału komunikacji się podpytać co i jak. Jeśli pójdzie gładko to być może bede jeździł tą MTX.

 

Koleś mówi że ta Honda jest tak wysoka w standardzie, że nie ma kostki podwyższającej...(On ma 180cm i dotyka palcami do ziemi) Te hondy były takie wysokie??

 

Czy MTXy 50ccm nie miały czasem 4 biegów a 80ccm 6 biegów?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...