Skocz do zawartości

FORUM PRZYRODa, czyli jak zabić "krossowca"


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do lektury:

 

Forum PRZYRODA

 

Ręce opadają.

 

Jednakże! Nie wczynajmy z Zielonymi żadnej wojny itp. Zdaje mi się, że więcej nam da spokojne i wyważone pertraktowanie z tymi ludźmi, którzy nie mają pojęcia najwyraźniej o czym piszą (bo jak można szanować kogoś kto chce rozwieszać linki między drzewami?). Mimo wszystko proszę o pohamowanie emocji, byśmy nie wyszli na bandę, gdyż to utwierdzi Zielonych w ich przekonaniach.

 

Pragę też zauważyć, że ludzie odpowiedzialni za lasy, czyli Leśniczy itp. wypowiadają się dość pozytywnie (w porównaniu do reszty) i wolą szukać rozwiązania problemu, aniżeli rozkładać sidła.

 

Zapraszam także do zapoznania się z moim tekstem:

 

Artykuł Ścigacz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że sobie siedzą i gadają. To jest taki typ ludzi który jest wielce mądry w internecie przy swojej klawiaturze. Zaraz będzie linki, szklabany rozwieszał i wszystkich od gejów wyzywał. Mógłbym ich nazwać zoofilami bo podniecają ich wiewiórki i inne leśne zwierzątka które przez nas uciekają w głąb lasu i odbieramy im w ten sposób całą przyjemnośc z życia :bigrazz: ale nie jestem taki m debilem żeby uogólniać.

Swoją drogą wczoraj miała miejsce taka sytuacja że szedłem przez las, bo chciałem dotrzeć na mój mini tor i troche go przerobić. Natknąłem sie na matke idącą z wózkiem. Z daleka usłyszałem że nadjezdza jakiś pojazd, okazało sie że był to quad 600..albo 660 nie zauważyłem dokładnie. Podjechał do nas z małą prędkością i praktycznie bez gazu. ale jak znalazł sie w odległości kilku metrów od kobiety walnął ze sprzęgła, full gaz i pełna pi*da. I szczerze to gdybym wtedy miał kolesia na długośc ręki to bym zaj**ał, takie chamstwo na motorach/quadac widze często a nie każdy kocha ryk przepalania 600ty.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, ze idotow nie brakuje i tacy psuja nam reputacje. z drugiej storny sa tez ludzie, ktorzy odpuszczaja gaz i powoli przejezdzaja obok. ja widzialem sytuacje, w ktorej ekipa pogasila motocykle by nie wystraszyc ekipy jezdzcow. wszyscy sie ladnie mineli i mozna bylo jechac dalej. ostatnio jechalkem na trening przez las i byl odstrzal jakis czy cos takiego. odbuscilem calkiem gaz, machnalem mysliwemu i zjechalem powoli z gorki zeby nei straszyc im zwierzyny - nikt sie nie czepial i wszystko bylo przyjemnie.

 

sam nie wiem - puki jednak bedzie podejscie, ze motocyklistow trzeba tepic i puki beda sie znajdowac ludzie ktorzy beda dop*erdalac po lesie na oslep to jakis tam problem bedzie.

 

a to, ze oni lubia lesne zwierzatka to juz inna sprawa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajda sie w srod nich tez normalni:

 

"Tak czy siak jestem przekonana, że są miejsca gdzie bezpiecznie mogą uprawiać swoje hobby. Podkładaniem kłód można tylko zasłużyć sobie na zakład karny. A nikomu nie zalezy na robieniu krzywdy drugiej osobie. Trzeba szukać kompromisów a nie toczyć wojny. Więrzę, że jest to możliwe. W każdym środowisku znajdą się czarne owieczki."

 

ale to chyba jedna osoba na 100000 zielonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyly mnie te linki :notworthy: Co oni sobie mysla ze jak siedza przed kompem i nic nie robia to im wszystko mozna ? Moze znajdzie sie tam jedna madra osoba ale i co z tego jak wiekszosc nie ma pojecia

o niczym i pisze takie glupoty. My przynajmniej uprawiamy jakis sport o ile enduro mozna nazwac sportem i sie rozwijamy chodzby fizycznie. Moze znajdzie sie jakas osob co lubie sobie odwijac manetke bez opanowania lecz malo takich jest i napewno ja do nich nie naleze........ Pozdro

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajda sie w srod nich tez normalni:

 

"Tak czy siak jestem przekonana, że są miejsca gdzie bezpiecznie mogą uprawiać swoje hobby. Podkładaniem kłód można tylko zasłużyć sobie na zakład karny. A nikomu nie zalezy na robieniu krzywdy drugiej osobie. Trzeba szukać kompromisów a nie toczyć wojny. Więrzę, że jest to możliwe. W każdym środowisku znajdą się czarne owieczki."

 

ale to chyba jedna osoba na 100000 zielonych

Musiałeś się naszukać, żeby znaleźć tam kogoś normalnego :notworthy: popieram QóBe, czas się tam zarejestrować :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beavis za ten tekst na forum przyroda masz u mnie wielkie :) :banghead: :bigrazz:

Uważam, że nie ma co się z ludźmi szarpać tylko spokojnie pogadać :notworthy:

Nie zniżając się przy tym do poziomu który niestety prezentuje wielu tamtych forumowiczów w wypowiedziach o motocyklistach.

 

Myśle że narazie tylko kolega Beavis powinien się wypowiadać na form przyroda.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...