Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem kolejna WSK wersja L co prawda ale na chodzie, kompletna 300,-ostatnio kupiłem bez pieca B-1 za 150, a na złomie za wersje L bez wachacza tylnegozapłaciłem 40zł,wiec trzeba szukac a nie siedziec przed internetem bez przerwy:P A propo, całkiem niedawno na Alle była taka wieska dwuramówka ale chyba B-1 kompletna, tylko w srednim stanie ale na kołach piec zgodny z rama koles zdecydowany był ja sprzedac za 300 ale to było pod Toruniem to odpusciłem.A to taka ciekawostka, niewiedziałem gdzie wkleic:

http://www.imcdb.org/i155668.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy coś się stało, że Ci zbrzydły? czy po prostu decyzja o tym, że "chce jeździć, a nie babrać się w rupieciach"? wiesz, jak przeszkadza Ci w garażu, to właściciel zaraz się nowy znajdzie. ;)

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy coś się stało, że Ci zbrzydły? czy po prostu decyzja o tym, że "chce jeździć, a nie babrać się w rupieciach"? wiesz, jak przeszkadza Ci w garażu, to właściciel zaraz się nowy znajdzie. ;)

 

Gośka

 

nie chodzi o to że nie chce mi się grzebać w weteranach bo tak się składa że z tego "żyje" i mi to nie przeszkadza, bo motocykl do jazdy mam ale patrząc trzeźwym okiem WSK bazuje na jednym i tym samym a motocykle różnią się jedynie błotnikiem czy innym detalem i to mnie właśnie nudzi

a nie głoszę herezji tylko wypowiadam się w tym temacie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WSK bazuje na jednym i tym samym a motocykle różnią się jedynie błotnikiem czy innym detalem i to mnie właśnie nudzi

a nie głoszę herezji tylko wypowiadam się w tym temacie

pzdr

 

No fakt faktem, jeśli chodzi o różnorodność modeli silników to nie zabłysnęli.

Chymm czy ja wiem czy WSK jest takim oklepanym motocyklem.

Faktem jest ze WSK 125 nie odnotowała jakiś wielkich zmian, prócz tej z 1971r na 72r(potem to już tylko lekkie lfty).

Natomiast 175 sama w sobie jest ciekawa, zwłaszcza wersje sport i M21W2.

 

Zastanawiając się głębiej rozumiem o co w tym chodzi. Racje w jakimś stopniu masz (w "jakimś" bo jestem fanem WSK WFM SHL). Także jak tu pisano, jeśli chcesz sprzedać, kupiec się znajdzie na pewno, tylko jeszcze za wcześnie na taką decyzje, no na przykład z powodów czysto pieniężnych, bo przecież warte to wiele nie jest ;]

Aczkolwiek można zwrócić uwagę też na np. motocykle radzieckie ( Drodzy wielbiciele boxerów to tylko przytoczony przykład :) ) W sumie rzeczy nie znam się na nich totalnie, i żałuje tego bardzo(ale boje się ich równocześnie :)) . W tych motocyklach też zmiany następowały podobnie, aczkolwiek no jakoś w większym stopniu wpływały na jego budowę i wygląd. Także czy z WSK jest tak źle, hym myślę że nie ;)

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...