Skocz do zawartości

Kaski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam do Was takie pytanie..który kask byście bardziej polecili: AGV RC5 czy Axo Sx1??Sprzedawca mówi mi,że Axo zdecydowanie lepszy,ale w sumie to nigdy o nim nie słyszałem..jest droższy o 20zł od AGV i w sumie nie robi mi to różnicy..może ktoś z Was ma ten kask Axo??jak się sprawuje??ewentualnie może Lazer Mx6 Drake,ale chyba bym się popłakał jakby mi spadł na ziemie :icon_mrgreen: z góry dzięki za pomoc :biggrin: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do Was takie pytanie..który kask byście bardziej polecili: AGV RC5 czy Axo Sx1??Sprzedawca mówi mi,że Axo zdecydowanie lepszy,ale w sumie to nigdy o nim nie słyszałem..jest droższy o 20zł od AGV i w sumie nie robi mi to różnicy..może ktoś z Was ma ten kask Axo??jak się sprawuje??ewentualnie może Lazer Mx6 Drake,ale chyba bym się popłakał jakby mi spadł na ziemie :wink: z góry dzięki za pomoc :wink: Pozdro

 

Strzałek, ten Stelth to najlżejszy kask na rynku. Jedynie HEBO ma w ofercie coś równie lekkiego. Naprawde najwyższa półka wykonania, wentylacji i wygody. Moge polecić ten kask w 100%, sam sie do niego przymierzałem.

Jednak ja w tym momencie jezdze w AXO SX-1 i też moge śmiało polecić. Chrom zajebiście wygląda a po kilku mocniejszych dzwonach nie ma nawet zarysowań...cena w okolicach 700zł. Pozdro

 

Już masz odpowiedź.Wystarczyło kilka pierwszych postów przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kase to tylko Airoh.

 

Jak ktos ma kase to sie kupuje Shoei albo Arei a nie jakies tam smietniki !

 

A jak ktos naprawde nie wie co z nia zrobic to tylko karbon !

 

:wink:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile szczaiłeś SX-1? 20zł drożej niż RC5? Kurde, jak ja kupowałem to był dokładnie raz droższy, nie wiem co sie porobiło.

Według mnie jest lepszy, lżejszy, lepiej wentylowany i wygodniejszy. Gdyby taki nie był to bym nie przepłacał tylko kupił RC5 a w obu jeździłem. Ale w AGV też było ok, nie moge nic zarzucić jeśli chodzi o wykonanie tylko problem w tym że masa ludzi w Polsce jeździ w tym kasku i troche sie zrobił oklepany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile szczaiłeś SX-1? 20zł drożej niż RC5? Kurde, jak ja kupowałem to był dokładnie raz droższy, nie wiem co sie porobiło.

Według mnie jest lepszy, lżejszy, lepiej wentylowany i wygodniejszy. Gdyby taki nie był to bym nie przepłacał tylko kupił RC5 a w obu jeździłem. Ale w AGV też było ok, nie moge nic zarzucić jeśli chodzi o wykonanie tylko problem w tym że masa ludzi w Polsce jeździ w tym kasku i troche sie zrobił oklepany.

 

u mnie w Olsztynie jest wyprzedaż tych kasków..normalnie stały jakoś po 550zł a teraz po 460zł a AGV RC5 po 440zł :icon_razz: w takim razie wezme axo :banghead: dzięki wielkie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjak narazie wybor padl na EVS Takt 981 co o tym myslicie-

 

 

Wygląda zajedwabiście.

Ale jest chyba rekordzistą pod względem wagi 1500 g !

 

Witam!

No właśnie oceniając kask po jego wadze chyba można dość dobrze ocenić jego jakość. Waga zwyczajnie zależy od tego z jakich materiałów kask został zrobiony. I w ten sposób wyszło mi że zapłacisz podwójnie za EVS w porównaniu do AGV ax6, który podobnie(nawet ciutkę mniej) waży:_).

Oczywiście waga to nie wszystko, bo kask może po prostu idealnie leżeć na głowie i mimo że cięższy, nie będzie takiego odczucia po założeniu na głowę.

 

Pozdrawiam:_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

AGV to włoska firma. W ich kaskach jeździ np Rossi.

Ja mam ax6 i on waży powyżej 1400g, mimo że wg danych katalogowych waży 1250g:_). Jego cena to około 600zł. Ale jak poszukasz to znajdziesz za mniej niż 500zł. Dość dobrze leży mi na głowie. Jednak przy dłuższych przygodach męczy i ciśnie mi głowę. Ciśnie mnie zawsze w tym samych miejscach, pomiędzy uszami a skroniami, to chyba wina kształtu kasku. Jednak to bardzo mało znaczący szczegół.

Za około 900zł to ja bym kupił Suomy. Chyba dlatego że mi się nazwa podoba. A po drugie to to, że przy klasycznych materiałach schodzą do 1150g wagi.(przy 1250g innych firm).

Za coś około 1000zł, może trochę więcej, są karbonowe Hebo, które ważą poniżej 1000g, i pewnie wahałbym się: czy Hebo czy Suomy:_)

Pozdrawiam.:_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...