Skocz do zawartości

GSX-R 1000 K2


vmax-r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc to sitko w pompie paliwowej też czyściłem, było lekko zasyfiałe.

Ale po czyszczeniu jest tak samo...

 

Zdaje się, że muszę zrobić jak przy problemie z elektryką w v-maxie.

 

Tam przekładałem elementy ze sprawnego vmaxa i doszedłem do usterki (moduł).

Tutaj mam możliwość poprzekładać części z K1 lub hayabusy - to dostępne sprzęty w najbliższej okolicy.

 

Jak dojdę to napewno napiszę a tymczasem jak komuś przyjdzie coś do głowy :P to bardzo proszę i dzięki...

 

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja miałem podobną sytuację na torze z K2. Przyczyną był zagięty przewód paliwowy (pomiędzy pompką a bakiem) załamał się i zmniejszył przekrój przewodu - pod obciążeniem silnik nie dostawał odpowiedniej ilości paliwa. Ale na wolnych obrotach też nie dochodził do odcięcia - kręcił, ale kołol 11 tys. zaczynał prychać. Łatwo to sprawdzić, jak odkręcisz i podniesiesz bak - wtedy przewód się prosuje i wszystkie załamania się "udrożniają". W taki sposób odkryliśmy co jest nie tak. Dlaczego tak się stało? Dałem wcześniej w piach i bak mi się pogioł na mocowaniach - cofnął się do tyłu... :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eeech...

 

plan C przewiduje wzięcie (innego) GSX-rka kumpla i przekładki elementów z jego moto celem wyeliminowania powyższej usterki.

I nic innego nie przychodzi mi do głowy.

 

Ale jak rozpracuję usterkę to napewno opiszę.

 

p.s: a coo - masz "to samo"??? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...