Skocz do zawartości

karbonowe oslony na rame gdzie kupic


Rekomendowane odpowiedzi

wejdz w google i wbij Carbon motorrad teile Honda.de

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w polsce nie mozna czegos takiego kupic? ale dzieki za podpowiedz

 

Z regoly w Polsce taki towar nie schodzi jak cieple bolki. Ilu znasz ludzi ktorzy maja karbon na sprzecie ?

 

Firmy produkujace te czesci daja co prawda innym firmom znizki, upusty, rabaty ale nie sa one tak duze jakby sie wydawalo. Tirma polska tez jeszcze misi cos na tym przyciac, zmowu z regoly chca jak najwiecej, dlatego czesci te beda duzo drozsze. amawiajac z zagranicy obowiazuja Cie lepsze z regoly czasy reklamacji, wymiany , czy zwrotu.

 

pozdrawiam

 

:icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regoly w Polsce taki towar nie schodzi jak cieple bolki. Ilu znasz ludzi ktorzy maja karbon na sprzecie ?

 

Firmy produkujace te czesci daja co prawda innym firmom znizki, upusty, rabaty ale nie sa one tak duze jakby sie wydawalo. Tirma polska tez jeszcze misi cos na tym przyciac, zmowu z regoly chca jak najwiecej, dlatego czesci te beda duzo drozsze. amawiajac z zagranicy obowiazuja Cie lepsze z regoly czasy reklamacji, wymiany , czy zwrotu.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

 

 

Czy Ty bez kitu wszystko wiesz ??? Nie ma temetu w którym bys sie nie wypowiadał :cool:

 

 

Co sie tyczy tematu - osłony ramy z karbonu to rzecz spotykana w co drugim sprzecie na torze - pogadaj z chlopakami z Poznania - powinni cos wiedziec , pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty bez kitu wszystko wiesz ??? Nie ma temetu w którym bys sie nie wypowiadał :cool:

Co sie tyczy tematu - osłony ramy z karbonu to rzecz spotykana w co drugim sprzecie na torze - pogadaj z chlopakami z Poznania - powinni cos wiedziec , pozdr

 

Rozumiem, ze wg Ciebie kazdy jezdzi na torze w Poznaniu. Ale z twojej wypowiedzi odbieram niestety, ze co drugi ma. Co chcesz przez to powiedziec ? Zeby pogadac z chlopakami po prostu jade z kumplami na IDM i rozmawiam z zawodnikami ktorzy tam jezdza. do poznania wcale po to jechac nie musze.

 

co do jazdy po torze, ktory tak bardzo chcesz tu podkreslic to wejdz w statystyke i dowiedz sie ilu jest w PL zarejestrowanych 2 00 a ilu rocznie korzysta z toru poznan. Chcialbym wiedziec jaki prouent Ci wyjdzie ?

 

Kazdy wie gdzie , co i jak. to po co to forum ? Jak kazdy wie to dlaczego pyta ? Pomyslales o tym ? Chyba nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wg Ciebie kazdy jezdzi na torze w Poznaniu. Ale z twojej wypowiedzi odbieram niestety, ze co drugi ma. Co chcesz przez to powiedziec ? Zeby pogadac z chlopakami po prostu jade z kumplami na IDM i rozmawiam z zawodnikami ktorzy tam jezdza. do poznania wcale po to jechac nie musze.

 

co do jazdy po torze, ktory tak bardzo chcesz tu podkreslic to wejdz w statystyke i dowiedz sie ilu jest w PL zarejestrowanych 2 00 a ilu rocznie korzysta z toru poznan. Chcialbym wiedziec jaki prouent Ci wyjdzie ?

 

Kazdy wie gdzie , co i jak. to po co to forum ? Jak kazdy wie to dlaczego pyta ? Pomyslales o tym ? Chyba nie .

 

 

Nie bardzo rozumiem sens Towjej wypowiedzi - czy ja napisalem ze kazdy jezdzi w Poznaniu ?? Nie. Czy to wogole jest temat o Torze i czy ja to podkreslam?? Nie. Napisalem tylko ze chlopaki latajacy po torze czesto maja pozakladane takie karbonowe oslony dlatego kolega zainteresowany tematem moglby sie od nich dowiedziec gdzie mozna je kupic - to wszystko.

 

A Ty rozumiem jestes alfą i omegą i wiesz wszystko o wszystkim , już w niejednym temcie Cie pojechali ze glupoty wypisujesz zeby sobie liczbe postow podniesc.... to nie jest domowe przedszkole i jesli ktos o cos pyta to chce uslyszec opinie / odpowiedz kogos kto ma pojecie w danym temacie a nie byle co. Pisanie dla pisania to nie w tej dziedzinie.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie ja nie wiem czego ty sie czepiasz ? Chlopak spytal podalem mu gdzie i jak moze sprawdzic to o co Zobie chodzi.

 

Pytam, cz jakis zal Ci cos sciska, co wiec ma Poznan do pytania Cichy 77 ?

 

Chyba, ze moze kupic u polowy chlopakow z Toru Poznam to jemu to a nie mi napisz.

 

P.S. Co do Twoich kompetentnych wypowiedzi na temat opon do sportow to musisz miec lepsze wiadomosci, doswiadczenia, od polowy miedzynarodowej prasy i zawodowcow stwierdzajac, ze droga opona ktora wygrala test dla ciebie jest najgorszym badziewiem :bigrazz: :clap:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncze ten temat bo szkoda mi nabijac Tobie postow kiedy po kazdej udzielonej przeze mnie odpowiedzi podkrecasz sie jeszcze bardziej, a myslalem ze w wieku 44 lat czlowiek jest juz dorosly.... i proponuje zmienic nick na cos w stylu Rossiego -- np "The Docent" (teoretyk) .

Ja w moich postach na temat opon opisuje przynajmniej swoje doswiadczenia a nie jakies artykuly z prasy. Moja propozycja dla Ciebie na Nowy Rok - zacznij wiecej jezdzic a mniej gadac. I jesli ktos sie o cos pyta to nie udawaj ze wiesz wszystko tak jak w temacie ciuchow Enduro, bo znowu Cie ktos pojedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motocykle-tuning.pl/

 

Czesc, moze to by pomoglo, goscie otwieraja firme co zajmuje sie tuningiem i wlasnie produkcja czesci z carbonu czy tam z kevlaru, wiec mozesc sie dowiedziec. Przykladowa cena kompletu owiewek z tego tworzywa to 3000 zl. Moze cena na kolana nie powala, ale w porownaniu do oryginalow nowych, to roznica jest ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Maniek6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motocykle-tuning.pl/

 

Czesc, moze to by pomoglo, goscie otwieraja firme co zajmuje sie tuningiem i wlasnie produkcja czesci z carbonu czy tam z kevlaru, wiec mozesc sie dowiedziec. Przykladowa cena kompletu owiewek z tego tworzywa to 3000 zl. Moze cena na kolana nie powala, ale w porownaniu do oryginalow nowych, to roznica jest :icon_biggrin: Pozdrawiam

witam dzieki za link napisze do goscia meila i zobaczymy jak cos bede wiedzial to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...