Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że jutro jest jakiś dzień obrony życia poczętego. Może w ramach zwiedzania podjedziemy pod RM zobaczyć co się dzieje :icon_mrgreen:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Prot jedzie ... w sobotę ... podobno Gerardgrodzisk coś zaklepał dla niego ... "podobno" czyni wielką różnicę ... JADĘ Z OLEŚKĄ TYLKO NIE MAMY NOCLEGU ... :icon_mrgreen: KTOŚ BEDZIE MIAł PECHA

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już trzeci raz zwracam uwagę, że MichałK miał zorganizować wycieczkę do RM, a teraz cisza. Może chociaż się polansujemy przed na moto, jakieś fotki co by się przydały w przyszłości dla kariery :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz to mały pikuś. Jakbym mógł wyjechać zaraz to luzik, ale mogę ruszyć dopiero ok 20:00 :) a to przy deszczu mi się średnio podoba. Najwyżej dociągnę jutro o świcie.

 

pozdr :)

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jutro jest jakiś dzień obrony życia poczętego. Może w ramach zwiedzania podjedziemy pod RM zobaczyć co się dzieje :D

 

pozdr

 

O świetnie wyśle kobite ...... może jakieś gifty będa wydawać ...? z tytułu życia poczętego? np.. sześcopak schłodzonego ............mleka? bleeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG

w nawiazaniu do rozmowy telefonicznej..

(..)

proszę pamietać o mojej rezerwacji..... ( jak sie da)

Pamietam, pamietam. Ale jest tak, jak mowilem: w ZADNYM apartamencie NIE MA kibelka. Na pocieszenie, w przypadku czesci z nich WC jest doslownie przez sciane.

 

Co do terminow wydawania paszy: na dzis ustalilem start od 20 koniec o 22, i poprosilem o zabezpieczenie zimnego prowiantu gdyby ktos nadjechal np. o polnocy :D Jesli nie bedzie lalo, a chyba nie bedzie bo na razie nie pada, to zamowilem tez ognisko, na godz. 21. Do ogniska beda kielbachy.

Sniadanie zamowilem na 9 do 10. Obiad ustalimy, bo sa dwie opcje.. ale klasyczna to obiadowanie ok. godz. 15.

 

Menu jest mi nieznane, i calkowicie obojetne - bo jestem wszystkozerny, a jak nic nie ma to moge kilka dni bez zarcia przezyc :biggrin::D

Menu alkoholowe serwowane przez miejscowy wyszynk tez jest mi nieznane, ale IMO maja tam cos poza piwem.

 

@Prot: miejsce bedzie, Gerard faktycznie cos (czyli sale wieloosobowa) zamawial, ale potem chyba odwolywal/zmienial termin etc. - jakby co, to sa dwie sale po 20 wyrek, damy rade. Mam tez w zapasie apartamenta :banghead:

 

Wieczorem bedziecie musieli ustalic, czy jutro ma byc DJ - a nieobecni glosu nie maja :banghead: Beda tez przyjmowane zapisy na zwiedzanie obiektu, jutro tak kolo godz. 20 (zwiedzanie z pochodniami, ja mi powiedziano.. a potem od razu na ognisko)

 

Jeszcze jakies pytania..? Macie godzine, potem odpalam wrotki w kierunku Fortu :banghead:

Aaa.. i pamietajcie, ze istnieje cos takiego jak telefonia komorkowa, jakby ktos doznal iluminacji :biggrin:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wlasnie wracam z fortu..ludziska sie zbieraja powoli, acz sukcesywnie parking coraz bardziej ciasny..jutro podobno apogeum, zobaczymy. Milo bylo sie z Wami dzisiaj spotkac. czekam do jutra...

Alex

 

p.s. JarkuG chyle czola przed Toba, nielatwo zorganizowac taka impreze, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

we Włocławku dołaczam do ekipy: Cyklotron , Virago Yama, r+z, jan kalin i uderzamy na Toruń!

Jak ktoś chętny jeszcze się dołączyć - 668-519-409

 

dozobaczenia!

Pozdrawiam

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...