Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w związku z działalnością moje żony*, nie pojawie sie w Piątek, nie wiem czy w ogóle sie pojawie :biggrin:

 

Urodziny syna mam o 13:30 więc jak sie uda to dojade w Sobote wieczorem, jeżeli sie uda :banghead:

 

* żona - słowo pochodzi z dialektu Polanów - zołza, słowo to oznaczało istotę co utrudnia i komplikuje wszystko :biggrin:

Źle to rozegrałeś. Mój ma wyprawiane urodziny 25.III więc zarządziłem, że urodziny robimy w niedzielę ok południa. Więc jak wyjadę z Torunia rano, to bez problemu sobie dojadę. Po co robicie te urodziny w sobotę?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pałki ktos wie jaka ma być pogoda w sobotę? czy też nie?

Bo jak bedzie na Plusie .. ( znaczy w okolicach 15 ) to jade

Nowy011 (2 + 1 )

 

1 - niechce mi sie czytać tego całego spamu... hehe ale część przycztałem i brakuje mi info o grupie stratujacej w sobiet z MC shita z Młocin... o której startujecie ? i czy speed. bedzie w granicach 100 ? wątpie.. raczej to wystartujemy sami.. :biggrin:

 

2- jednego kumatego ..miejscowego" będe potrzebował na miejscu co by mi wskazał miejscówki na noc.. znaczy sie że gdzieś blisko fortu co bym daleko nei musiał łazić, jakiś motel , pensjonat.... bo tak jak pisałem wcześniej nei mogłem nic rezerwować wczesniej boo sam nie wiedziałem czy będziemy jechać

 

zdrowia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cie Kaludiusz zdeka trzymaja z tym motkiem ......... dziady jedne....

Ja tu coś małżowinkę czuję ... spisek jakiś ...

pewnie moto już odebrane ... sprawdź Klaudiusz w piwnicy ... na strychu ,,, :lalag:

Podobno warszawska grupa EKG startuje w sobotę ... puszkami :banghead: :biggrin: :flesje:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) miejscówki na noc.. znaczy sie że gdzieś blisko fortu co bym daleko nei musiał łazić, jakiś motel , pensjonat (..)

W poblizu Fortu NIE MA nic z w/w.

Najblizej, i najlatwiej bedzie dojechac, to chyba bedzie http://www.hotelikwcentrum.pl/

Looknij sobie na mapke, fioletowa kropa to tenze hotel, z Fortu pojedziesz ul Chrobrego, dojedziesz do ronda, potem Dobrzynska w dol, i pierwsza ulica w prawo. Zaparkuj gdzies, i per pedes udaj sie ustalic szczegoly w recepcji. A wczesniej dokonaj rezerwacji via telefon oczywiscie :banghead:

Inne oferty by Mr Google

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra lokalizacja Nowy. Będziemy mieli gdzie odpocząć po trudach zwiedzania :flesje: toruńskiej Starówki :biggrin: .

Uprzedź tylko, że będziecie mieli kilku gości :banghead: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pałki ktos wie jaka ma być pogoda w sobotę? czy też nie?

Krótka piłka z mojej strony:

 

piatek 7' 60% szans na deszcz

sobota 10' 10% szans na deszcz, zachmurzenie srednie

niedziela 10' 10% szans na deszcz, zachmurzenie spore

 

Wynika z tego, ze w piątek wypada się w dzien, a to dobrze, bo wyruszam ok 19:00

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...