Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Belgu, żeby twoja druga połowa tu nie zajrzała :clap:

Spoko wodza... poza tym ciekawski jestem i lubi zadawac pytania :icon_twisted:

 

Ty swoją ładniejszą połowę zmotywuj, żeby na mojego maila odpisała.

Bo się obrażę i nię bedę jej adorował gdy będziesz zajęty :)

He? Tomku czy jest cos o czym ja nie wiem? jakiego maila? :)

Skad znasz jej adres @ ? hm? :clap:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie będzie mojego stałego partnera Strażaka to wolne miejsce będę miał ja. Ale może określ przynajmniej jakie style jazdy preferujesz ?

 

PS

Klaudiusz chrapie

Jak to? Nie będzie Strażaka?!?!?! :)

 

p.s. Nie chrapie, to Rebel był :)

 

Ty swoją ładniejszą połowę zmotywuj, żeby na mojego maila odpisała.

Bo się obrażę i nię bedę jej adorował gdy będziesz zajęty :cool:

Zaraz przypomne, jak tylko wróci :icon_twisted:

 

He? Tomku czy jest cos o czym ja nie wiem? jakiego maila? :bigrazz:

Skad znasz jej adres @ ? hm? :clap:

Belgu, cisza :clap: Nieważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Tomek czy Mc na pułkowej jest aktualny no i trzeba powoli myśleć o której godzinie się umówic. Oby tylko panienka zima nam nie zrobiła krzywdy.

P.S. Jakby co to ja ma wolne miejsce jak narazie i mogę kogos zabrać choć wolałbym jakąś miłą kobietę to trudno poświęce się :) i facet się załapie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Nie będzie Strażaka?!?!?! banghead.gif

 

p.s. Nie chrapie, to Rebel był biggrin.gif

Strażak musi być i basta.A tak na marginesie to wcale nie chrapie. :D

He he he powinnaś Casting zrobić bo większość z nas (jeżeli dopisze pogoda) jedzie samotnie na swoich Maszynach, no a z Warszawy wybiera sie doooooosyć mocna i liczna ekipa więc zaraz będą sie bić kto cie bierze na plecaczka itd.

No ja tam mogę :D .Tylko reszte zazdrość wpierniczy :P .

Kurna tak jak mówiłem.Temat SS sie robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Nie będzie Strażaka?!?!?! banghead.gif

 

p.s. Nie chrapie, to Rebel był biggrin.gif

Strażak musi być i basta.A tak na marginesie to wcale nie chrapie. :D

He he he powinnaś Casting zrobić bo większość z nas (jeżeli dopisze pogoda) jedzie samotnie na swoich Maszynach, no a z Warszawy wybiera sie doooooosyć mocna i liczna ekipa więc zaraz będą sie bić kto cie bierze na plecaczka itd.

No ja tam mogę :D .Tylko reszte zazdrość wpierniczy :P .

Kurna tak jak mówiłem.Temat SS sie robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak musi być i basta.A tak na marginesie to wcale nie chrapie. :D

 

No ja tam mogę :D .Tylko reszte zazdrość wpierniczy :P .

Kurna tak jak mówiłem.Temat SS sie robi :D

Rebel, chcieć nie znaczy móc, chyba jeszcze nie opanowałeś swojej nowej maszyny? lepiej ćwicz w pojedynkę, a nie porywaj sie na jazde z plecaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Belgu!

Tak miło jak miło można na motocyklu po kumplowsku :icon_mrgreen:

 

Pepe!

Jaką jazdę preferuję? Lubię szybko, ale ważne jest żeby dotrzeć bezpiecznie do celu.

Nie mam 17 lat i niezamierzam jechać w spódniczce mini...(chociaż tym samym zmniejszyłam wybór z wolnym tyłem hihihihi)

Bardzo dużo zależy od kierowcy dobrze o tym wiesz! :crossy:

Więc zgadza się, lepiej żeby był to doświadczony kierowca. :P :buttrock:

 

A skoro będzie wiele miejsc wolnych ... to super :cool: , jak się komuś znudzi lub przestanie podobać, zawsze będzie można zmienić...nie można się przecież zmuszać i męczyć.... :lalag:

 

Trzymamy kciuki za pogodę i do zobaczenia :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Belgu!

Tak miło jak miło można na motocyklu po kumplowsku :icon_mrgreen:

 

Pepe!

Jaką jazdę preferuję? Lubię szybko, ale ważne jest żeby dotrzeć bezpiecznie do celu.

Nie mam 17 lat i niezamierzam jechać w spódniczce mini...(chociaż tym samym zmniejszyłam wybór z wolnym tyłem hihihihi)

Bardzo dużo zależy od kierowcy dobrze o tym wiesz! :)

Więc zgadza się, lepiej żeby był to doświadczony kierowca. :icon_razz: :eek:

 

A skoro będzie wiele miejsc wolnych ... to super :biggrin: , jak się komuś znudzi lub przestanie podobać, zawsze będzie można zmienić...nie można się przecież zmuszać i męczyć.... :biggrin:

 

Trzymamy kciuki za pogodę i do zobaczenia :biggrin:

Lepiej zdecyduj się na jednego, może dojść do poważnej rywalizacji - jakiś pojedynek,a to guma itd.A tak wiadomo od początku będzie i obejdzie sie bez kłopotów. :biggrin:Z drugiej strony to dobrze że 17 lat nie masz :cool:

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zdecyduj się na jednego, może dojść do poważnej rywalizacji - jakiś pojedynek,a to guma itd.A tak wiadomo od początku będzie i obejdzie sie bez kłopotów. :biggrin:Z drugiej strony to dobrze że 17 lat nie masz :eek:

 

 

Masz rację!

Z jednej strony masz rację.

I nie chodziło mi tutaj o skakanie z "kwiatka na kwiatek" a już napewno nie mam zamiaru doprowadzic do jakiejkolwiek awantury.

Nie znam większości z was, więc nie mogę powiedzieć z tym jadę a z tym nie!

(oferty przyjmuję na pw :icon_biggrin: )

 

A druga sprawa to taka, że nie lubię nikgo uwiązywać i zmuszać więc jeśli ktoś zmieni zdanie lub będzie chciał pójść w swoja drogę....nie będę zatrzymywać.

 

Doskonale znam zalety mojego wieku :icon_rolleyes: :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ja tu widzę, że jaki brazylijski serial się tu szykuje :-p no jestem ciekaw jak to się skończy :-) (na kogo padnie wybór kto zostanie sam ze swoją maszyną).

Ja myślę, że może jakieś kryteria oceny kandydata np. wielkość (siedzenia dla pasażera), pojemność (sakw na bagaże), rozmiar kurtki (ochrona przed wiatrem dla plecaczka) itd...

 

Ale może dasz się namówić na mały wypad na kuracjuszy do Ciechocinka (niedaleko Torunia) bo chodzą słuchy (od kolegi Alterego) że tam można nieźle dorobić (nawet na wache dla całej ekipy). Bo ci kuracjusze tacy samotni... Ja jadę na 100%, ale samemu to tak troszkę nudno będzie... (Tylko ani słowa Kasi).

 

awantura będzie na pewno :-p

 

Florek

 

P.S.

wolnych siodeł nie zabraknie więc możesz być spokojna. Ja też mało kogo znam (ale pewnie poznam :icon_rolleyes: ). Do zobaczenia i miłej randki w ciemno :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bele, chcac jechac z wami bede se musial zalatwic moto :/.

Poszukiwania trwaja :D

Z tego z poczytalem to znow sie szykuje calkiem porzadna impreza/biba/pochlejparty. Niepotrzebne skreslic :flesje:.

 

W najgorszym przypadku pojade jako plecak na R6 haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie w najgorszym wypadku pojedziesz ze mną a w najlepszym na swoim. Damy radę. W przypadku brzydkiej pogody ( oby nie ) będzie też niezła watacha pojazdów czterokołowych ( samochód nie mylić z Quadem ). Pzdr

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w razie kiepskiej pogody lub innych przeciwności losu,

można stawić się autem.

 

Udzielam dyspensy - nie będzie wstyd :banghead:

 

Kamandir Kulik, zamiejscowy koordynator zamieszania :smile:

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielam dyspensy - nie będzie wstyd :icon_razz:

 

E tam nie będzie... :)

 

Ale ja w sumie w innej sprawie (jak przeoczyłem coś na poprzednich stronach to proszę o o3,14erdol):

 

Jedzie ktoś w sobotę w godzinach poranno - rozsądnych i z prędkością umiarkowanie racjonalną jak na poczatek sezonu???

 

Bo samemu mi się nie będzie chciało turlać... Najchętniej oczywiście motonitki, bo opiekuńczy taki jestem i w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...