Skocz do zawartości

Okazja


xj 600 n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze sobie porównac cene aukcji V-Storma 1000:

http://moto.allegro.pl/item151086846_dl_10...wy_idealny.html

 

W stosunku do pozostałych wystawionych z roku 2002:

http://moto.allegro.pl/search.php?string=d...y=0&new=0&pay=0

 

Teoria spiskowa jest uprawniona, bo pamietam, ze ten własnie motocykl był wystawiany niedawno za zupełnie inne pieniadze, około 20 tysiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :icon_razz: :lalag: moze zamknijmy faceta bo potrzebuje kasy :) :D :P pojedziemy i zgodnie z prawem dokonamy obywatelskiego aresztowania :P :buttrock: :buttrock: nieprzegladal bym tych idiotyzmow gdyby nie fakt ze czekam kiedy moje moto sie tu pokaze bo tez zjezdzam z ceny :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :crossy: :buttrock: moze zamknijmy faceta bo potrzebuje kasy :buttrock: :buttrock: :buttrock: pojedziemy i zgodnie z prawem dokonamy obywatelskiego aresztowania :buttrock: :buttrock: :buttrock: nieprzegladal bym tych idiotyzmow gdyby nie fakt ze czekam kiedy moje moto sie tu pokaze bo tez zjezdzam z ceny :banghead:

 

 

to daj odrazu linka zeby innych wyreczyc;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie zgłaszanie postów powinno byc karalne. Co chwile kotoś zgłasza podejrzne moto ludzie tam wchodzą zeby sie ustrzec , a tu jakieś g**wno które niczemu nie słuzy.

Chyba niektórzy juz zapadli w sen zimowy , ale usneli nad klawiatura.

 

Ten dział jest tylko i wyłącznie do tego zeby zgłaszać podejrzane/skradzione moto.

Wiec tylko takie jesli moto widziałeś i wydaje sie podejrzne albo zostało ci skradione lub twoim znajomym. Co w tym podejrzanego ze moto jest za 15 tysi i z zastrzona ceną???? A moze minimalna jest na 30 tysieci - i co to tez podejrzane.

 

xj 600 n - gdyby był dział podejrznych ludzi to bym tam wrzucił twoj login :biggrin:

 

O chłopaki chłopaki.

 

pozdrawiam

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

:biggrin: :crossy: :buttrock: moze zamknijmy faceta bo potrzebuje kasy :buttrock: :buttrock: :buttrock: pojedziemy i zgodnie z prawem dokonamy obywatelskiego aresztowania :buttrock: :buttrock: :buttrock: nieprzegladal bym tych idiotyzmow gdyby nie fakt ze czekam kiedy moje moto sie tu pokaze bo tez zjezdzam z ceny :banghead:

 

zaraz tam aresztowanie hahahah w morde mu dajmy i juz hahahah a jak wystawiasz moto na allegro za niska cene to albo sobie kup ochraniacz na szczeke albo przygotuj sobie wyprawke do paki hahahahhahaa zarcik hahaha pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga Uwaga ten to jest dopiero podejzany ;) ;) ;) po pierwsze napewno chce za duzo :clap: a po drugie zwruccie uwage na opis pisze ze bezwypadkowy a niema klosza na kierunkowskazie :) :D ;)

 

 

 

 

http://www.allegro.pl/item147893949_honda_vt_750_c2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Uwaga Uwaga Uwaga ten to jest dopiero podejzany ;) ;) ;) po pierwsze napewno chce za duzo :clap: a po drugie zwruccie uwage na opis pisze ze bezwypadkowy a niema klosza na kierunkowskazie :) :D ;)

http://www.allegro.pl/item147893949_honda_vt_750_c2.html

 

no i wysledziles lobuza trzeba to jak najszybciej zglosic do abw,cbś, pzu policji, strazy miejskiej i pozarnej oraz jechac tam i obic mu gebe i dokonac zatrzymania obywatelskiego zeby sie oduczyl klamac!!!!!!!!!!!!!!!!! tak tak tak tak hm a jesli tracil ten klosz noga i on odpadl a nie wazne wazne zeby sie cos dzialo hahahaha kara musi byc

 

 

T O ż A R C I K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z zarzutami i przyjmuje krytyke, po prostu się pomyliłem. Na szczęście nie pociągneło to za soba żadnych konsekwencji dla sprzedającego. Obserwuje aukcje V- Stormów i wydało mi się dziwne, że cena jest niska, nie zauważyłem ceny minimalnej i stąd wzieła się cała sprawa.

Wszystkich wprowadzonych w bład przepraszam, ale staram sie działac nie dla liczby postów, lecz ochrony innych motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...