Skocz do zawartości

Stalowe piersienie


rajdowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ale ten gość powiedział mi ze moze zrobić na każdy wymiar pierscienie tylko ze robia zeliwne,a powiedział mi ze stalowych w Polsce nie robią. Bardzo mnie to ciekawi dlaczego,przecież co to

za różnica,czyżby nie było materiału odpowiedniego zeby je zrobić

Przcież niektóre motory seryjne posiadają stalowe pierscienie KTMy czy inne ścigacze

powiedział iz nie zdadzą egzaminu jeżelii motocykl ma 12 tys.obr bo powiedział ze zeliwne wytrzymują tylko 8 tys obr.

Tak samo piły takie jak np.Stihl mają tęż stalowe piersienie.

wiec gdzieś muszą robić stalowe

 

 

1. Nie wiem dlaczego, ale szkoda że jeszcze nie dostałeś ostrzeżenia.

 

2. Zacznij czytać książki, przeszukiwać internet, a dopiero później zadawaj pytania. Przecież Ty człowieku nie masz w ogóle pojęcia o mechanice...

 

3. Pamiętaj, że te urządzenia które wymieniłeś nie są produkowane w Polsce, tylko są do niej sprowadzane. Jeśli robisz remont silnika to kupujesz w sklepie motocyklowym czy serwisie komplet pierscieni, a nie szukasz po firmach które dorabiają. A jeśli za drogie są oryginały to po jakiego h*ja tak drogi w eksploatacji motocykl kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierścieniech i wszelkiego rodzaju precyzyjnych duperelach nie ma co oszczędzać.. Kupisz dorabiane tansze i za rok bedziesz wymieniał i pierścienie, tłok i cylinder..

Kto mało płaci - dwa razy płaci

 

Dobra orginalna DT125 ma pierscionki stalowe(orginał) prosze podaj jakiś namiar bym kupił taki tłok z piersieniami(komlet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...