Skocz do zawartości

Yamacha dt 50 mxs kopci i niema siły ...


baro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a więc. Zmieniłem simmering w mojej dt ponieważ kopciła , założyłem nowy odpalam a ona kopci sobie myślę pokopci chwile i przestanie. Myliłem się po chwili słuchania jak pięknie gra na wolnych obrotach postanowiłem dodać gazu . Klapa ja jej gaz a ona muuuuu dymu chmara i tak popierduje jakby chciała na obroty a jej coś nie pozwalało ;/. Nie wiele myśląc zdjąłem głowice pierścienie są cle i zdrowe(dt jest jeszcze na dotarciu ;/) wienc sobie myślę zakładam. Odpalam ja ją znów a ta to samo rozczarowany ukryłem ją w garażu i czekam na wasza pomoc :) . Piszę tu ponieważ wiele osób przeglada ten temat a temat o dt mała liczba osób :icon_mrgreen:

 

Pozdro baro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to wina uszczelki pod głowica, jaki jest kolor dymu?

jest to powietrzak !! !! więnc jeżeli miałeś na myśli płyn chłodniczy to błąd. A kolor dymu a więc tak na wolnych obrotach niebieski z szarym jak odkręcę manetkę siwy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to problem z gaźnikiem. Niekombinowałeś nic z dyszami? Myślisz że to olej silnikowy sie spala? Może poprostu zadużo paliwa dostaje.

Szczerze mówiąc przymknołem z deka pływak bo mi wahe wywalało z gaźnika. Ale wczesniej kapala czarna ciecz według mnie olej z połączenia cylinder kolanko ;/ .

 

Może to problem z gaźnikiem. Niekombinowałeś nic z dyszami? Myślisz że to olej silnikowy sie spala? Może poprostu zadużo paliwa dostaje.

Szczerze mówiąc przymknołem z deka pływak bo mi wahe wywalało z gaźnika. Ale wczesniej kapala czarna ciecz według mnie olej z połączenia cylinder kolanko ;/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba raczej nie ;/ ale kupie jeszcze jeden i wymienię w najbliższym czasie, oryginalny był 2 wargowy kumpel mi załatwił podobnych rozmiarów jedno wargowy i na moje oko to dobrze pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba raczej nie ;/ ale kupie jeszcze jeden i wymienię w najbliższym czasie, oryginalny był 2 wargowy kumpel mi załatwił podobnych rozmiarów jedno wargowy i na moje oko to dobrze pasuje :wink:

 

 

i tu jest psikus

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to 2t i tak kopcą, tego nie zmienisz. Poza tym możesz mieć rowek na czopie wału, gdzie przychodzi simmering.

ale simmering wszedł ciasno !!!! gdyby był rowek to by wszedł za luźno :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc. Zmieniłem simmering w mojej dt ponieważ kopciła , założyłem nowy odpalam a ona kopci sobie myślę pokopci chwile i przestanie. Myliłem się po chwili słuchania jak pięknie gra na wolnych obrotach postanowiłem dodać gazu . Klapa ja jej gaz a ona muuuuu dymu chmara i tak popierduje jakby chciała na obroty a jej coś nie pozwalało ;/. Nie wiele myśląc zdjąłem głowice pierścienie są cle i zdrowe(dt jest jeszcze na dotarciu ;/) wienc sobie myślę zakładam. Odpalam ja ją znów a ta to samo rozczarowany ukryłem ją w garażu i czekam na wasza pomoc :bigrazz: . Piszę tu ponieważ wiele osób przeglada ten temat a temat o dt mała liczba osób :icon_question:

 

Pozdro baro :flesje:

 

Heh ale ja stawiam na simmering,a czy przypadkiem nie ma luzu na wale moze łożyska są do wymiany bo jak bedzie luz to simmering nie utrzyma a moze olej łapie miedzy karterami słabo przylegają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ale ja stawiam na simmering,a czy przypadkiem nie ma luzu na wale moze łożyska są do wymiany bo jak bedzie luz to simmering nie utrzyma a moze olej łapie miedzy karterami słabo przylegają

luzów niema na wale !! !! !! między karterami tez nie bo gdyby się rozeszły to bym miał kałużę w garażu :icon_biggrin:

 

Naprawiłem nie uwierzycie !!!!!Wykręciła mi sie dysza główna w gaźniku !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...