Skocz do zawartości

Śledź Forumowy


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku, przydałoby się spotkać w serdecznym gronie i opić/objeść nadchodzące święta w atmosferze wzajemnej wymiany pozytywnej energii. Ostatni raz większe skupisko Forumowiczów miałem okazję ujrzeć w Borkach w związku z czym zdążyłem się troszkę stęsknić za tą zwariowaną atmosferą.

Terminu nie podaję, gdyż chciałbym go uzgodnić wspólnie z Wami, aby był on najdogodniejszy dla wszystkich.

 

 

P.S. Tym razem obiecuję nie spadać ze stołu :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję.

Śledzik to nie chlanie :icon_question: To czas adwentu :bigrazz: Więc proponuję przyszły czwartek, to znaczy 21 grudnia 2006. Czemu tak? Bo:

1. w tą sobotę imprezę ma EKG i wiele osób musiałoby wybierać między dwoma spotkaniami,

2. w piątek 22 grudnia ludziki takie jak jak będą wyjeżdzać do swoich wsi na święta ("Driving home for christmas") :flesje:

Dlatego też czwartek wydaje mi się całkiem fajnym terminem.

 

Co Wy na to?

pozdr

LYsY

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako najmłodszy odłam forum z chęcią się pojawię. Ale tylko czwartek mi pasuje bo w pt już sobie lece do rodziny...

Mam nadzieje że mnie nie wyrzucicie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ w piątek do roboty ja postaram się być o 19.00 :P

jakieś tacki i śledzia się skołuje ale wiecie śledź na czczo lub pod piwko może zaszkopdzić jak to jest z gołdą w 2 OO jak się ją tam przyniesie ?????????

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce jest, ul. Tunelowa 2, godz proponuję 20.00 a po śledziu do Parku na Hard Zone!! :biggrin:

Pomysł z Parkiem w tym konkretnym przypadku uważam za średnio trafiony, już lepszy na afterek byłby IMHO pewien lokal na literę "S" :banghead: , ale to tylko moje skromne zdanie.

Poza tym jeszcze nie wiem, czy dam radę zjawić się we czwartek w Dwóch Kołach.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z afterkiem mogłoby być ciężko, gdyż moje babsko ostatnio zrobiło się strasznie zazdrosne :biggrin:

Spoko, damy jej jakąś książkę do poczytania, jak będzie pilnowała beęwu. :)

 

Olsen za dużo kasy masz, że Cie ciągnie do "s" :biggrin:

Bynajmniej - jam jest gołodupiec i do tego kutwa, tak więc wydawszy majątek w postaci 35 zł na wjazd, siedzę w ww. lokalu o suchym pysku, a panie prezentujące swe wdzięki in puris naturalibus podziwiam jedynie z daleka. :biggrin: :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...