Skocz do zawartości

Honda CB 750 Nighthawk ( CB750 Seven Fifty )


Rekomendowane odpowiedzi

Przy takim wietrze to nawet z Etki bym wyciagnal te katalogowe 125 km/h:)u nas niewiele lepiej,tez zimno i wietrznie-chiba zima nadciaga...

nie pozostaje nic innego jak odkuć z lodu tarcze hamulcowe....i heja!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak-gdybym nawet chcial dzis zakonczyc swoj marny zywot i sprobowac szczescia na moto,to niestety(cale szczescie:)sie nie da.Motocykl stoi w domu a ja w Poznaniu...Tylko ogladanie w necie mi pozostaje

 

ERRATA:)

Ja do tego pana pode mna-juz my wiemy kto brzydkie rzeczy po sieci rozsyla,i niech mi tutaj obywatel oczu piana nie mydli!!A chat 3ba by bylo zalozyc na stronce bo nas Wszechmogacy up...oli(tzn lapy poobcina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

niestety jeszcze nie jestem posiadeczem tej pięknej maszyny, narazie podziwiam ją na pulpicie mojego komputera, ale w przyszłości... kto wie. Motorek bardzo mi się podoba i przy kupnie nowego sprzęta będę się zastanawiał czy nie kupic właśnie Sevenki. Strnka bardzo fajna ;)

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie jestem posiadeczem tej pięknej maszyny, narazie podziwiam ją na pulpicie mojego komputera, ale w przyszłości... kto wie.

 

 

Hyhy

 

To ja mam tak samo,na pulpicie mam zajebista sevenfifty ktora mialem juz kupowac ,ale niestety pieniadze musialem przeznaczyc na rozwuj firmy.

Mam nadzieje ze na wiosne wszytko bedzie dobrze i ze wkoncu stane sie posiadaczem tej pieknej maszyny ;)

 

Teraz to wam tylko pozazdroscic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede mną trudny czas, zima i oczekiwanie na pracę. W wakacje jak co roku czeka mnie intensywna praca, pod koniec sezonu sprzedam etkę, zobaczę ile się uzbiera pieniążków i wtedy będę kombinował. Najgorsze jest czekanie, brak mi cierpliwości bo już bym chciał kupić motorek , już bym chciał jeździć!!! ;) Powiedzcie mi prosze jeszcze ile trzeba zapłacić za sevenkę z 92, 93 i 94 roku tak mniej więcej? Bo szczerze mówiąc nie wiem ile trzeba zapłacić za dany rocznik. Oczywiście dużo zależy od stanu technicznego. Też myślałem nad tym żeby pojechać ze znajomym do Niemiec, sprowadza on samochody a ja przy okazji pojechałbym z nim i może kupiłbym jakiś sprzęt, nie miałbym raczej problemu z paierkowymi sprawami bo znajomy wszystko wie co i gdzie... co o tym myślicie? ale w sumie jest jeszcze na to czas. Jak kasa już będzie to będę myślał. Jeżeli dużo nie uzbieram to nie wiem co kupie :cry:

Cieszę sie, że coraz więcej kobiet interesuje sie motocyklami, Manetka pozdrawiam, tak trzymać ;)

pozdro dla wszystkich ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swoja za 1990 euro. Osobiscie przechodzilem caly proces rejestracji, a moja mamusia jest tlumaczem przysieglym j. niemieckiego takze wszystko w rodzinie ;) Hondzia miala przejechane 33 tys, stan jak widac w galerii. Kupilem.. wsiadlem.. i pojechalem 700 km do domu. Nie wiem jak z cenami w Polsce, ale...

 

1) Jak ktos w Polsce kupuje Sevenke to zadko chce sie jej potem pozbyc - malo ofert.

2) Stan maszyn... Nie chodzi juz nawet o katownie ich w Polsce, ale np o stan drog. Maszyna z Niemic bedzie pod tym wzgledem lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zachodu kosztowało nas odnalezienie odpowiedniej maszynki. To prawda, że sprzęty w Polsce to zazwyczaj ruina (niestety). Poszukiwania trwały pół roku (były naprawdę intensywne). Nasze szczęście polegało na tym, że mam przyjaciela-świetnego mechanika motocyklowego-który zgodził się jeździć i oglądać wszystkie Sevenki. Zanim trafiliśmy na odpowiednią, pod lupę wzięliśmy 4. Do pasji doprowadzała mnie sytuacja kiedy po uprzednim umówieniu się na oględziny motorka i poinformowaniu właściciela maszynki, że powiesimy go na suchej gałęzi, jeżeli sprzęt okaże się ruiną ( wszystkie które oglądaliśmy były albo w Szczecinie, albo Polska południowo-zach), odjeżdżaliśmy z niczym. (nadmieniam ,iż wszyscy niesłowni właściciele Seven ŻYJĄ-przynajmniej tak było po naszym wyjeździe ;) ). W końcu udało się !!!!!!!!

W Głogowie........Super stan, rocznik 1992. Poprzedni właściciel najczęściej zajmował się (na nasze szczęście!) motocyklizmem garażowym!Kiedy zobaczyłam.......wsiadłam........odpaliłam......echhhhh......to było to!!!!!!!!!!!!!!Za naszą Seven zapłaciliśmy 9600 (cena wyjściowa-11000)-stan licznika 41000, zadbana, ale do wymiany był zestaw napędowy i przednia opona.

Moja rada-zawsze negocjuj cenę-wyszukuj niedoskonałości (wcześniej dowiedz się o cenę elementów do wymiany). Jeżeli znasz się na motorkach-jesteś w komfortowej sytuacji, jeżeli nie zabierz ze sobą kogoś kto się zna. Sprawdź historię motorka-kto był poprzednim właścicielem, ilu ich było (nasza miała pierwszego właściciela w kraju, w Niemczech 2-obaj kolesie koło 50-to też świadczy o intensywności użytkowania motorka).

Myślę jednak, że faktycznie, niezłym pomysłem jest sprowadzenie motorka z Niemiec, tam jednak jest wyższa kultura użytkowania pojazdów.

Alem się naklepała......ufffffffffff.........

A! I powodzonka!!!!!!!!Nie zniechęcaj się tylko!!!!!!!Ja jakoś przeżyłam te poszukiwania to Ty też dasz radę!!!!! A na wiosenkę..........WIATROAEROTERAPIA!!!!!! ;) Pa!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

 

Dofo wlasnie smigalem po twojej stronce,jak dla mnie zajebista ;) ,mam nadzieje ze znajdzie sie wiecej uzytkownikow Sevenfifty,a w tym i ja :mrgreen:

Teraz przegladajac galerie to normalnie Wam zazdroszcze.

Dobra wracam do pracy bo na motor trzeba zbierac ;)

 

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dofo a czy mógłbyś mi powiedzieć ile wyszło Ci wszytko razem, gdy dodałeś do ceny moto akcyzę, rejestrację i tłumaczenie? czy może jeszcze coś trzeba doliczyć? faktycznie ogłoszeń sevenki jest bardzo mało, znalazłem parę ale zazwyczaj są to dosyć nowe roczniki no i co za tym idzie drogie. Czy przy sprowadzaniu sprzęta wygląda to tak samo jak przy sprowadzaniu samochodu??? Trochę Wam głowę zawracam, ale chciałbym wiedzieć jak to wszystko wygląda...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=14920 - tu wszystko znajdziesz... Wiem, ze cena moze czasem wyjsc wyzsza niz w Polsce, ale... Znam wielu ludzi, ktorzy dobrze wiedzieli, ze w Polsce taniej, a kupowali wlasnie ze wzgledu na jakosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...