Skocz do zawartości

Honda CB 750 Nighthawk ( CB750 Seven Fifty )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem szczęśliwą ;) posiadaczką (i dosiadaczką hehe) dwóch Hondorynek: wiekowej już Four'ki (1976) i SF (1992). O ile zakup babci Four podyktowany był gwałtownym porywem serca , o tyle późniejszy już zakup Seven (nabyliśmy ją w październiku zeszłego roku) był zakupem przemyślanym i planowanym od długiego czasu. Był to strzał w dziesiątkę (nie miałam co do tego najmniejszych wątpliwości!). Zwrotna, dobry momencik obrotowy. Zjeździliśmy w tym roku Seven- Litwę, Łotwę, Estonię i Bawarię, ciesząc się bezawaryjną jazdą. Czytałam coś o planowanym spotkanku właścicieli SF-piszemy się jak najbardziej!Mam nadzieję, że babcia Four dostanie specjalną przepustkę na zlot!!!!W końcu honor i specjalne względy starszyźnie się należą!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj pierwszy post i to jeszcze taki wartosiciowy... niedosc, ze kolejna osoba do Wspolnoty do lacza to jeszcze pierwsza z tej ladniejszej "czesci soleczenstwa" ;) Szybciutko zapraszam na www.seven-fifty.prv.pl

;) Jak to miło!!!Wielkie dzięki za ciepłe przywitanko!Stronka super!!!!!Ta ostatnia Hondzia w galerii to chyba Sebastiana z Gdyni. On też ma stronkę poświęconą SF. Spróbuję ją odnaleźć i dam Ci znać (chociaż kobieca intuicja podpowiada mi, że już chyba masz na nią namiar! ;) ). Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - jak to zajc powiedzial - "Powinienes w KGB pracowac." ;) Od okolo miesiaca zaprzegam wszelkie polskie przegladarki i wylapuje ludzi jezdzacych na Sevenkach - miedzy innymi wlasnie Sebastiana ;) Chodze po forach i czytam maile sprzed lat i tak oto powieksza sie nasze grono powoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze z taka przeszloscia(KGB) to go do tej komisji przyjma z otwartymi rekoma,wielu kolegow juz tam jest:)BTW witam serdecznie kolezanke na "moturze" i to jakim!Ciesze sie ze jest nas coraz wiecej i coraz wieksze szanse na "Polish CB SF owner's club":)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!

Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zacząć projektować kamizelki klubowe!!!!! ;)

To mi się naprawdę podoba!!!!!!!! ;)

Pozdrawiam z rozszalałego wichurą Gdańska!(a' propos.....wyobrażacie sobie jazdę przy wietrze dochodzącym do 120km.....oczywiście w plecy!!!!! ;) !!!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy KGBowania... pewne zrodla donosza iz Anetka laczy sie za pomoca neostrady, ma Windows XP oraz korzysta i Internet Explorera 6.0  :mrgreen:

:evil2:

oooooooooooooooo...............Tyyyyyyyyyyyyyy..................

no tak........zajc miał rację!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

aż się boję co będzie dalej!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...