Skocz do zawartości

No to się pochwale


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Napewno dasz rade. A chlopaka mozna przekonac tylko w jeden sposob... wsadzic go na moto" - uuu w to ze on wsiądzie na motor to ja chyba nigdy nie uwierzę. 'Przecież Ty się zabijesz!' a na dodatek zaczął nawijki typu 'dzieci muszą mieć matkę'. Co prawda dzieci planuję za kilka ładnych lat,a le już robi podchody żeby wtedy zawiesić jazdę :icon_biggrin: Jeszcze raz: zazdroszczę Wam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Napewno dasz rade. A chlopaka mozna przekonac tylko w jeden sposob... wsadzic go na moto" - uuu w to ze on wsiądzie na motor to ja chyba nigdy nie uwierzę. 'Przecież Ty się zabijesz!' a na dodatek zaczął nawijki typu 'dzieci muszą mieć matkę'. Co prawda dzieci planuję za kilka ładnych lat,a le już robi podchody żeby wtedy zawiesić jazdę :banghead: Jeszcze raz: zazdroszczę Wam!!!

 

wszystko sie da... kwestia chcenia i determinacji... wsadzic go na moto kiedys...

trzeba go przewiezc bardzo ostroznie... niech poczuje zefirek na buzi :)

 

wiesz... moi rodzice byli wielkimi przeciwnikami motocykli... jak ojciec dowiedzial sie, ze mam swoje moto

(po pol roku ukrywania przed nimi) to niezle mi nawsadzal... 7 dni pozniej pokazywal mi ogloszenia

na Allegor a miesiac pozniej mial juz swoj wlasny :) I teraz razem robimy sobie wypady na 2 kolkach.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty, belgu, musisz miec fajnego staruszka :banghead: :)

A ile On ma wiosen bo jak patrze na Twoj wiek, to ............... :banghead:

A z Mariolka jako placaczek to uwazaj, bo Ty dasz w czajnik :banghead: z kumplami z forum a Mariolcia ...... myk na motór i tyle ja zobaczysz :)

Do Koti: pokaz chlopakowi ze ciagnie Cie bardziej do motoru to od razu zrobi wszystko aby zwrócic uwage na siebie.

Najlepszy sposób to .......... zaprzyjaznic sie z przeciwnikiem :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty, belgu, musisz miec fajnego staruszka :banghead: :)

A ile On ma wiosen bo jak patrze na Twoj wiek, to ............... :banghead:

A z Mariolka jako placaczek to uwazaj, bo Ty dasz w czajnik :banghead: z kumplami z forum a Mariolcia ...... myk na motór i tyle ja zobaczysz :)

Do Koti: pokaz chlopakowi ze ciagnie Cie bardziej do motoru to od razu zrobi wszystko aby zwrócic uwage na siebie.

Najlepszy sposób to .......... zaprzyjaznic sie z przeciwnikiem :banghead:

Z motocyklem to chyba nie ma granicy wielkowej, co do błysku w oku :banghead:

Z racji mojego wieku, możecie sobie wyobrazić, ile lat ma mój ojciec, a nie powstrzymał się od wykonania rundy honorowej wokół domu, kiedy kupiłem swój motocykl. A nie jeździł chyba ze 20 lat :banghead:

 

Teraz mam ma do mnie pretensje, bo staruszek coraz odważniej nawiązuje do kupna własnych dwóch kółek :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty, belgu, musisz miec fajnego staruszka

A ile On ma wiosen bo jak patrze na Twoj wiek, to ...............

 

No moj staruszek ma 55. I musze Tobie powiedziec, ze jezdzi Dragiem 650 (classic) :)

Ale cos przebakuje o 1100 albo Wild Starze.

 

A z Mariolka jako placaczek to uwazaj, bo Ty dasz w czajnik :flesje: z kumplami z forum a Mariolcia ...... myk na motór i tyle ja zobaczysz

 

Na szczescie nie umie prowadzic jeszcze motorka :)

Chyba, ze jakis inny biker mi ja by probowal podprowadzic :)

 

Z motocyklem to chyba nie ma granicy wielkowej, co do błysku w oku :)

Z racji mojego wieku, możecie sobie wyobrazić, ile lat ma mój ojciec, a nie powstrzymał się od wykonania rundy honorowej wokół domu, kiedy kupiłem swój motocykl. A nie jeździł chyba ze 20 lat :crossy:

Teraz mam ma do mnie pretensje, bo staruszek coraz odważniej nawiązuje do kupna własnych dwóch kółek

 

No jak widac nie ma... To niech Twoj staruszek kupuje swoje 2 kolka!

Naprawde bardzo superancko jezdzi sie ze staruszkiem :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze jakis inny biker mi ja by probowal podprowadzic :)

 

 

:) :flesje: :)

Dobrze ze to Ty napisales ................ :)

 

No moj staruszek ma 55. I musze Tobie powiedziec, ze jezdzi Dragiem 650 (classic) :)

Ale cos przebakuje o 1100 albo Wild Starze.

 

Moj co prawda od mlodzienczych lat jezdzil na sprzetach, ale teraz to juz pod 80 mu stuka i chyba ciut za pozno :crossy:

A szkoda bo bardzo lubi motocykle ............

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... czasem tak mi sie daje we znaki, ze moze jakas podpuche srobie :icon_evil:

Ale spoko tak na seriooo... bede mial wsio na oku... ja jest skorpion a zatem wsciwa bestyja. :banghead:

Znając moją szanowną małżonkę, możemy się skuć i spokojnie dogorywać :bigrazz: I tak będziemy pod dobrą opieką :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do Koti: pokaz chlopakowi ze ciagnie Cie bardziej do motoru to od razu zrobi wszystko aby zwrócic uwage na siebie." - to było praktykowane. Całe wakacje przesiedziałam w garażu (z resztą z forumowym Carlosem modląc się nad jego Dragiem) i... szkoda gadać, efekt odwrotny od zamierzonego ;P

Ale sądząc po waszych opowieściach to nie musi być czymś nader trudnym przekonanie kogoś do motocykla :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonać można, może nie zawsze, ale prawie. Mi żona marudziła kiedy wspominałem coś o motocyklu, a bo to nie ma pieniędzy na takie wydatki, a to krzywdę sobie zrobię, a że nie będzie motocykl droższy od samochodu, a że motocykle w przystępnej cenie są "stare" i mają duże przebiegi, a to a tamto.

Aż raz namierzyłem tanią firmę. Wprawdzie sprzedawali chińskie motocykle, ale...

- bardzo tanie

- nowe, a więc bez przebiegów i na gwarancji

- z malutkim silnikiem, więc w oczach małżonki bezpieczne

I kupiłem, a co mi tam, chińczyk nie chińczyk dwa koła ma, ładnie pierdzi i wygląda i jeździ całkiem przyzwoicie.

Aż razu pewnego zabrałem żonkę na przejażdżkę /300km/ w Karkonosze. Bardzo się jej spodobało i teraz już zero problemu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci zazdroszczę bo ja co podejmę temat to jest horror: 'ja sobie nie wyobrażam, że będę siedział w domu a Ty będziesz jeździć na wehikule śmierci (myślałam, że padnę, 'wehikuł śmierci'). A jak się cieplej zrobi to znowu będziesz jeździć? (w wakacje robiłam za plecak u kolegi i zaliczyłam już pierwszą glebę i wielkiego siniaka z którego musiałam się tłumaczyć)'. Naprawdę ciężka sprawa, bo on jest łagodnie mówiąc przewrażliwiony. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała nigdy wybierać: moto vs. chłop, chociaż wybór jest oczywisty ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie :flesje:

Ja tez jakbym mial stanac przed wyborem to wybralbym wlasciwie :icon_eek:

Na szczescie nie musze bo kupilem sprzeta za swoje i wara jej od niego !!!

A jak bedzie jakis rozwód to nie odejde z domu sam ;) :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie :D

Ja tez jakbym mial stanac przed wyborem to wybralbym wlasciwie :lalag:

Na szczescie nie musze bo kupilem sprzeta za swoje i wara jej od niego !!!

A jak bedzie jakis rozwód to nie odejde z domu sam :wink: ;)

Ale musisz być zdesperowny...Chyba nie jest aż tak źle, żeby sprawę stawiać na ostrzu noża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, ale tu nie chodzi o kasę, bo po pierwsze na razie jej nie mam, po drugie nadal baaardzo mocno myślę, jak zacząć sobie odkładać na motocykl, bo mamy wspólną z facetem kasę, wiemy jakie mamy dochody, no i zawsze jest tysiąc ważniejszych spraw niż kurs prawa jazdy i motor :) Do szantażu jeszcze nie doszło i mam nadzieję, że nie dojdzie. Ale też wybiorę dwa kółka, bo nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...