Skocz do zawartości

Hard enduro za max 5000zl ???????


Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak w ktm lc2 masz sprawdzony silnik ( bo jest seryjnie montowany w dt 125) wiec i z czescmi nie bedzie najmnijszego problemu moc to jest okolo 5 koni mniej niz w gs 125 ale remoncik robisz raz na 2,5 sezonu ( teraz jest aktualnie 3 szlif!!! wiec cylinder jak nowka ma przejechane 200 km i jest na dotarciu) a w gs raz na sezon to muszisz zrobic remont wiec zobacz ile kasy ci odpada a ja za mojego lc2 chce 5000 tys do negocjacji ( jesli bys sie zglosil przed swietami to oddam go za 4,800 z mijsca ) ale zawsze mozna sie dogadac ;D moje moto ma zalozone nowe plastiki ( z tego samego rocznika i sa one oryginalne ktm za ktore dalem ponad 800 zl ) jest to nowszy rocznik (96) niz ten gs ( ciezko dostac czesci do gs 125) ale zrobisz jak bedziesz uwazal

pozdro jak cos to wal na priv i gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj troche przesadziles z tymi konikami. Ok. 40 to maja wyczyne wlasnie takie jak YZ itp. Pozdro :icon_question:

No o yz mi chodziło ale michal_dh się walnoł przy pisaniu czy i wyszło cyz myślałem że chodzi mu o yz i taką poleciłem :icon_exclaim:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktm lc2 a yamaha dt mozecie powiedziec mi czym to sie rozni i co jest lepsze ? :)

to prawie to samo co MTX przedewszystkim :) a tak pozatym to ten KTM jest ładniejszy i ma lepsze zawieszenie od DT no i wogule kostrukcja ramy bardziej sie w teren nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie zdaje to mtx ma tylko 24 km a ten ktm ma troche wiecej ~30 wiec to nie to samo, dt rowniez bo to te same silniki wiec jak to mozna porownywac do mtxa ? MTx nawet nei ma regulowanego tylniego amora ani nie ma rozrusznika

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak w dt (tak juz ci wczesniej pisalem ) jest gaznik MIKUNI 26-27 a w ktm jest DELLORTO 28-29 wiec juz masz inne dawke paliwa( na korzysc oczywiscie) inaczej jest tez zrobione magneto ( wogule ni ma nic wspolnego z magnetem od dt ) co tez plusuje na jakies 1-2 konie (wiec ktm ma okolo 5 koni wiecej jak dt 125 ) czyli kolo 30 w sumie

pozdrawiam

 

jesli nie wierzysz popytaj sie enduromastera z forum on ci to wszystko wytlumaczy

ps

zawias w ktm nie jest CIUT lepszy niz w dt tylko jest ZNACZNIE lepszy niz w dt ( wyobrazasz sobie skoki powyzej 1m na dt bo ja nie a na ktm jest to mozliwe bez najmnijszego problemu , wiem bo moj kumpel djsolo tak na moim skakal i mowil ze bez problemu daje rade )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...