Skocz do zawartości

Odpiszcie szybko... Mandat...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj w archiwum. Niech napisze odwołanie, że biedny uczeń, a rodzice za głupotę nie zapłacą to powinni mu umorzyć. Zapoznaj się z tym:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...57798&hl=mandat

 

Za brak świateł przy rowerze pewnie dostał 5 dych więc gra nie warta świeczki. Może przy okazji zamontuje sobie światło, bo jak widze rowerzystów bez oświetlenia to mam ochotę zrobić licencję na broń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dostał mandat za jazde bez świateł na rowerze. Ale sie uczy, nie zarabia i nie ma nic na siebie wiec czy jeśli nie zapłaci mogą mu coś zrobić?? Jak ktos wie to prosze o odpowiedź. Pozdrawiam

 

Tak na serio to powinni mu zabrac rower i 100 godzin prac spolecznych. jak go ktos na drodze nie zauwazy to za jakiegos durnego Gpwniarza bedzie mial spore nieprzyjamnosci. W prasie napisza pirat drogowy rozjechal dziecko ktore wracalo z religi do domu.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam czy jechał w dzień czy po zmroku? Celowo pytam czy w dzień , bo wg mojej wiedzy , to w Polsce obowiazuje dla rowerzystów jazda na światłach całodobowo , przez cały rok. Z tego co widać na drogach- przepisy swoje , a życie swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek, a widzisz jakikolwiek powód do jeżdzenia rowerem na swiatłach w dzień?? Jeszcze nie spotkałem lampki rowerowej, ktorą byłoby widać w dzień z większej odległości niż cały rower. W nocy to bezapelacyjnie, a to, że jezdzi między wsiami to szczerze mówiąc idiotyczna wymowka, bo tak samo nie spotkałem lampy, której nie dałoby się zdemontować w więcej niz minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to powinni mu zabrac rower i 100 godzin prac spolecznych. jak go ktos na drodze nie zauwazy to za jakiegos durnego Gpwniarza bedzie mial spore nieprzyjamnosci. W prasie napisza pirat drogowy rozjechal dziecko ktore wracalo z religi do domu.

 

:crossy:

[/quote

 

ale jestes wyrozumialy jestem pelen podziwu :biggrin: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ja bym mu dal 300 godz moze by mu to zycie urtowalo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nienawidze jak jade na moto a nagle ktoś mi sie wyłania bez oświetnenia...

 

Dobra koniec tematu bo jak zwykle odpowiedzi na temat nie ma za wiele.. Ale i tak dzieki za zainteresowanie

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że dostał! Ja potrąciałem nieoświetloneego rowerzystę, więc dziękuję. Na szczęscie nic nikomu się nie stało.

 

A czy takim problemem jest kupienie sobie najtańszych lamp rowerowych? Ja juz miałem różne komplety, wszystkie były sciągane z roweru w niecałą minutę, więc brałem je do plecaka albo do kieszeni jak gdzieś stawiałem rower.

 

A dynamo? Chyba jeszcze prostszy sposób jak kolegi nie stać na kupno świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

mój stary dojeżdża do takiego pacjenta bez świateł na rowerze z wyłączonymi światłami w samochodzie i na luzie żeby go nie słyszał a potem włącza długie i klakson i patrzy jak klient wyskakuje z roweru do rowu :icon_exclaim:

a ile twoj stary ma lat 17??????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

40, i uczy w ten sposob klientow rozumu.

Poza tym to taka ironia jakbys nie zauwazyl.

Gratuluje poczucia humoru.

Pozdro

 

 

ciekawe czy stary bedzie mial poczucie humoru jak go np ktos pacnie w ucho albo jak sie chlopina wystraszy i tak wypikuje w row ze sobie kark skreci i kim wtedy bedzie twoj stary nauczycielem??? i kogo pozniej bedzie uczyl??? nie lepiej takiego delikwenta zatrzymac i wentylki mu podkorbic i wyrzucic w trawsko jakies daleko ??

 

p.s poczucie humoru mam, kiedys jak mi pijaczyna rozwerem wjechal pod auto(zjechal z chodnika na szczescie dalem rade sie zatrzymac) to mu wrzucilem rower za taki jebitny plot(mial grubo ponad 2m) a chlop byl taki pijany ze zadnych szans nie mial zeby tam wlezc i musial isc dookola jesli w ogole mial jakas orientacje w terenie i wiedzial gdzie jest bo kwasibrzuchy ostro go juz zmulily

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świetą rację. Lepiej żeby kretyna coś wcześniej przejechało i żeby skończył w szpitalu, bo jest to z pewnością zdrowsze niż zeskakiwanie z roweru i robienie pod siebie ze strachu.

A jeszcze lepiej jeżeli przy okazji jazdy po ciemku bez świateł ubierze się na czarno. A na marginesie : zmieniłbyś zdanie gdyby ktoś taki wjechał Ci pod koła i narobił kupę problemów. A za brak wyobraźni czasami trzeba płacić, bardzo dobrze jeśli tylko zmianą bielizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...