Skocz do zawartości

DR650 RS na początek


Rekomendowane odpowiedzi

Rs fajna sprawa ale wolal bym rse rozrusznik zawsze sie przyda mam do ciebie pare pytan tez chcialem kupic dr rse ale troche sie wachalem i kupilem dominatora moze dlatego ze juz kiedys mialem i wiem co to znaczy honda ale napisz mi jak wrazenia z jazdy tym motorkiem moc jak w terenie czy jest zwinny ja sfoja honde na wiosne sprzedaje i chce kupic albo Xr albo ttr takie z 2001 roku a dr dla kumpla pozdro Ninja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Oczywiście jako posiadacz Rs'a bede wychwalał to moto ile wejdzie :biggrin: A tak na poważnie, to napisz ,czy juz sie nauczyles go kopac, bo mi na poczatku troche to zajelo... Moja bezawaryjnie przejezdzila caly sezon (80% teren). Bardzo ją polubiłem , jak się "wjezdzisz" to na pewno dostrzeżesz jej zalety. W teren ciut ciężkawa, ale to w dużej mierze kwestia techniki jazdy i umiejętności , no i oponek :cool: A co do kopniaka, to można miec w d.....e aku, te całe sprzegielka, koleczka od rozruchacza , czyli bardziej niezawodne. Ale niech Ci sie kiedys zaleje, to noga Ci odleci od kopania... :icon_razz: No i buty... bo jak Ci odbije, to moze byc niezłe kuku :flesje: Nie dodawaj gazu przy kopaniu, bo tak wlasnie sie stanie... Niech Ci słuzy jak najdłużej i pamietaj, zeby sie na pocatku nie zniechecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w teren to dr 125 albo 350 raczej. Chociaż motor najlżejszy z klasy <600 ccm to fakt, że stworzony do turystyki niekoniecznie po drogach utwardzonych ale raczej drogach. Niemniej maszyna jak trzeba i napewno będziesz happy. Zamontuj 3 kuferki, dziewczyna jako plecak i wal gdzie cię poniesie :flesje:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, też zaczynałem od DRki, fajne moto :)

 

p.s. www.suzukidr.pl tutaj możesz dużo sie dowiedzieć o DRkach :biggrin:

dzięki

 

Gratulacje!!! Oczywiście jako posiadacz Rs'a bede wychwalał to moto ile wejdzie :biggrin: A tak na poważnie, to napisz ,czy juz sie nauczyles go kopac, bo mi na poczatku troche to zajelo... Moja bezawaryjnie przejezdzila caly sezon (80% teren). Bardzo ją polubiłem , jak się "wjezdzisz" to na pewno dostrzeżesz jej zalety. W teren ciut ciężkawa, ale to w dużej mierze kwestia techniki jazdy i umiejętności , no i oponek :cool: A co do kopniaka, to można miec w d.....e aku, te całe sprzegielka, koleczka od rozruchacza , czyli bardziej niezawodne. Ale niech Ci sie kiedys zaleje, to noga Ci odleci od kopania... :) No i buty... bo jak Ci odbije, to moze byc niezłe kuku :) Nie dodawaj gazu przy kopaniu, bo tak wlasnie sie stanie... Niech Ci słuzy jak najdłużej i pamietaj, zeby sie na pocatku nie zniechecac.

nie naucze sie kopać bo nie ma kikstartera ten model jest już z rozrusznikiem :wink:

 

Jak w teren to dr 125 albo 350 raczej. Chociaż motor najlżejszy z klasy <600 ccm to fakt, że stworzony do turystyki niekoniecznie po drogach utwardzonych ale raczej drogach. Niemniej maszyna jak trzeba i napewno będziesz happy. Zamontuj 3 kuferki, dziewczyna jako plecak i wal gdzie cię poniesie :buttrock:

bardzo chętnie ale pozbyłem sie prawka na 3 latka :banghead:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile miales %o ?? czy z innego powodu ??

 

p.s 125 to sie nawet na ryby nie nada , a 350 od biedy popyrkac mozna , 600 to prawdziwe bestie, czujesz ze jedziesz i nie takie ciezkie jak 650 :buttrock:

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile miales %o ?? czy z innego powodu ??

 

p.s 125 to sie nawet na ryby nie nada , a 350 od biedy popyrkac mozna , 600 to prawdziwe bestie, czujesz ze jedziesz i nie takie ciezkie jak 650 :buttrock:

Powód inny bardzo przykry. :buttrock:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...