Skocz do zawartości

Honda CBF 600 ( CBF600 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam

Tak jak w temacie chcialem o opinie wasze na temat tego motocykla .. Dzisiaj takiego w necie zobaczylem i mni sie spodobal ..

Prosze o opinie do czego on sie nadaje jak ze spalaniem i awaryjnoscia ...

Ogólne wrazenia z jazdy .. ;] ;] ;]

 

I tak z ciekawosci jak by ktos mial stycznosc to prosze o porównanie cbf z transalpem wiem ze to dwa inne motocykle ale wlasciwosci jezdne i ogólne porównanie by mi sie przydalo ..

 

Dziekuje z góry a forumowiczom odsylajacym mnie do archiwum podziekuje ... juz tam bylem ;]

Pozdrawiam afish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello, więc tak:

 

Super moto do miasta i w trasy (nawet długie, bardzo, Warszawa-Marbella-Warszawa=7800 km) :crossy: Spalanie w mieście ok. 6,5 Litra ale ja waże 120 kg :bigrazz:

 

Awaryjność - narazie zerowa :icon_mrgreen:

 

Jeździ sie tym superowo, tam gdzie chcesz tam jedzie, elastyczność OK ale nie to co B12 (Bandit 1200 ).

 

Sprzedaje bo jestem na nią za duży.

 

Pytanie na PW, Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a jak sie ma spalanie 500 do 600 ??

jest duza różnica ??

I jeszcze sie zapytam jakie sa ceny mniej wiecej danych roczników i od kiedy ja produkuja bo nie moglem znalesc zadnej starszej niz 2000 ..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a jak sie ma spalanie 500 do 600 ??

jest duza różnica ??

I jeszcze sie zapytam jakie sa ceny mniej wiecej danych roczników i od kiedy ja produkuja bo nie moglem znalesc zadnej starszej niz 2000 ..

Pozdro

 

500-ka napewno mniej pali, możesz poczytać tu lub zapytać właściciela http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62294&hl=

 

Co do Produkcji to CBFki 600 S (taką jak ja mam) produkują od 2004 lub 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ŚM chyba jakoś z października czy września był test długodystansowy cbf 600. Długodystansowy to może za dużo powiedziane bo zrobili nią 25 tyś km a poźniej rozebrali na atomy, pomierzyli wszystko łacznie nawet z tłokami pierścieniami i wałkami i co... nie było zauważalnego zużycia, wszystko mieściło sie w tolerancji fabrycznej wiec trwały sprzet. Nie wiem jak to by było gdyby miała np z 100 tyś ale kupując sprzeta o przbeiegu 25 bedziesz miał jakąś tam pewność ze dlugo pojeździ:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długodystansowy to może za dużo powiedziane bo zrobili nią 25 tyś km a poźniej rozebrali na atomy, pomierzyli wszystko łacznie nawet z tłokami pierścieniami i wałkami i co...

Człowieku, mamy XXI wiek :D. Motocykl tak szanującej się firmy jak Honda NIE MA PRAWA wykazywać zużycia po 25kkm :D . Takie testy nic nie wnoszą do dyskusji... Ja rozumiem sens takich pomiarów po 75kkm, lub 100kkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczny no to chyba napisałem ze nie wiem jak to by było po 100tyś przbeigu. Własnie takie teksty jak Twoj nic nie wnoszą - ja tylko napisałem co sam wyczytałem i co jest testami potwierdzone. Powiedz co Ty w tej chwili wniosłeś do tematu?

peace...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, mamy XXI wiek :icon_biggrin:. Motocykl tak szanującej się firmy jak Honda NIE MA PRAWA wykazywać zużycia po 25kkm :icon_biggrin: . Takie testy nic nie wnoszą do dyskusji... Ja rozumiem sens takich pomiarów po 75kkm, lub 100kkm...

Zgadzam się z powyższym w pełnej rozciągłości. Testy po 75 czy 100.000 km na pewno byłyby bardziej miarodajne, a na dystansie ok. 30.000 km to sobie można testować skutery klasy pojemnościowej 50 ccm.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz dzieki za odpowiedzi ...

Czyli z tego co piszesz wynika ze cbf500 jak i cbf 600 dopiero w 2003 roku byla wypuszczona ... ??

To pewnie bedzie troche za drogi ten rocznik jak narazie dla mnie ;// :banghead:

No ale nic moze akurat sie uda;]

Pozdrawiam aFiSh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...