Skocz do zawartości

Simson a MZ


mexykanin_500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Może już był podobny temat,szukałem...nie znalazłem...

Zamierzam do mojego Simsona wsadzić silnik MZ 150,z tego względu iż Yamaszka DT jest trochę za droga i w związku z tym mam kilka pytań..co musiałbym przerobić a czego nie przy silniku od mztki?Piszcie,z góry dziękuję za pomoc...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec silnik od mz, spawarke i pojecie jak podlaczyc elektryke no i akumulator bo inaczej mz nie ebdzie palila

przy silniku nic tylko musisz przerobic mocowanie pod silnik od mz i troche wzmocnic rame

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno trzeba będzie przerobić trochę ramę...Mz ma mocowanie silnika przy głowicy dodatkowo, wypadałoby także zmienić lub wzmocnić hamulce. A z tym jeżdżeniem na legalu to różnie jest. Kolega ma simsona z silnikiem od WSK 125 i ma to zarejestrowane i jeździ na LEGALU!!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech odrazu przy przeróbce kupi sobie trumne :lalag: :) konstruktorzy niewsadzili silnika o poj 150cm3 do ramy od simsona TO TY ICH NIE POPRAWIAJ !!! A cieszyć jazdą na legalu będziesz się cieszył do pierwszej kontroli lub nie daj boże wypadku :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i co ma DT do simMZty DT to enduro a na tym wynalazku niezbyt porajdujesz w lesie bo wiesz jakie ma simson zawieszenie i wogule nitro dobrze mówi że simson był robiony pod silnik 50ccm a nie 150 :D

jest jakaś różnica :lalag: :) ;)

 

pzdr

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mu sie niestanie, o ile dorze to zrobi i niebedzie wykorzystywal calej mocy silnika w jezdzie, bo wiadomo ze simson tego niewytzryma.

 

 

ktos ze starszych uzytkownikow pamieta moze chartmana??on wlasnie zrobil takiego simsona i naprawde fajnie mu to wyszlo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech odrazu przy przeróbce kupi sobie trumne :biggrin: :bigrazz: konstruktorzy niewsadzili silnika o poj 150cm3 do ramy od simsona TO TY ICH NIE POPRAWIAJ !!! A cieszyć jazdą na legalu będziesz się cieszył do pierwszej kontroli lub nie daj boże wypadku :icon_razz: :wink:

 

A słyszałeś o takim czymś jak Simson s100? miał 11.5KM i śmigał ponad 100km/h więc myślę że rama od simsona jednak wytrzyma, ja jedynie bym ją trochę wzmocnił, no i założyłbym tarczówkę na przód :wink:

Edytowane przez gajoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...