Skocz do zawartości

Jak to wypolerowac ? Boczna pokrywa virago 535


kusztyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli komus zalezy na obnizeniu kosztow chromowania, a ma wolny czas, to niech sciagnie stary chrom i wypoleruje element na lustro i wtedy odda do chromowania. Najwiekszym kosztem w procesie chromowanai jest praca szlifierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorki fakt to 535

mialem luknąć na tą paste i zapomnialem Ale paste ci polecam.

 

a tak a propos moto żeby wał w virówce cierpiał jak5 lat stało..... czytalem dużo o virówach przed zakupem i nie spodkalem sie z dolegliwościami wału raczej częściej ludzie nażekali na łożyska i rozrusznik

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywy silnika wyczyść wełną stalową kupowałem ją w NOMI w paczce są trzy grubości czyścisz pokoleji każdą grubością na koniec pasta polerka trochę pracy i masz szkło. Wełna jest o tyle dobra że dobrze się czyści w załamaniach i rogach tam gdzie popierem ciężko dojść.POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No papierem ciezko dojsc gdzie nigdzie ale juz zaczolem papierem papier tez troche kosztuje wiec juz nie bede zmieniac techniki:) He Narazie dwa dni sie bawilem i tylko te proste plaszczyzny zrobilem. Najgorzej zrobie takie zalamania bo tam sa takie czarne nie wiem brud albo cos ciezko to wyszlifowac :biggrin: Ale bede walczyc. Moze takimi kamieniami do wiertarki? Tylko to mocno porysuje pozniej trzeba bedzie duzo trzec papierkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienialeś jeszcze oleju? Pod tą małą pokrywką masz filtr oleju ! A ja ci mówię kup sobie wełnę stalowa dojdziesz do każdego zakamarka paczka z trzema grubościami kosztule ok7zeta i nie zurzywa sie tak sybko a jak chcesz papierem to tylko wodny i na mokro lepiej ściera i nie zabila sie a kamienie na wiertarkę Boże broń !!!! narobisz dołów i ci już nic nie pomoże!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocencie moj dwu tygodniowy prawie wysylek :lalag: Znaczy robilem tak po godzince dzienne wiecej niemialem czasu i tak to teraz wyglada:

 

http://img454.imageshack.us/my.php?image=p...lerowanaqq4.jpg

 

Jeszcze dojda chromowane srubki ktore juz kupilem. Dodam ze wszystko robilem nie sciagajac pokrywy, napewno lepiej by wygladalo jak bym sciagnol ale... :lalag:

Edytowane przez kusztyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocencie moj dwu tygodniowy prawie wysylek ;) Znaczy robilem tak po godzince dzienne wiecej niemialem czasu i tak to teraz wyglada:

 

http://img454.imageshack.us/my.php?image=p...lerowanaqq4.jpg

 

Jeszcze dojda chromowane srubki ktore juz kupilem. Dodam ze wszystko robilem nie sciagajac pokrywy, napewno lepiej by wygladalo jak bym sciagnol ale... :)

Pewnie zdjęcie nie oddaje wszystkiego :lalag: (+/-), ale efekt nieporównywalnie lepszy niż poprzednio :lalag:. Coś lustra nie widać, ale to chyba kwestia oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche widac jak spojzysz odbija sie ta oslona zeby nogi nie dotnely pokrywy to odbija sie ta oslona w pokrywie. Ale lusta bardzo nie ma... bo robilem tylko 2000 papierem wodnym. Ale i tak jestem zadowolony bo lepiej niz wczesniej a lustro takie w miare jest:P No i wczesniej to bylo masakryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche widac jak spojzysz odbija sie ta oslona zeby nogi nie dotnely pokrywy to odbija sie ta oslona w pokrywie. Ale lusta bardzo nie ma... bo robilem tylko 2000 papierem wodnym. Ale i tak jestem zadowolony bo lepiej niz wczesniej a lustro takie w miare jest:P No i wczesniej to bylo masakryczne.

 

 

 

Teraz weż pastę polerską na szmatke (np. TEMPO ,AUTOMAX zielony, G4 , itp.)2 minutki przecierannia i masz szkło lustereczko zaufaj mi !!!!!! I nie będzie ci tak szybko matowieć ! Samo czyszczenie pierwsza klasa podziwiam cię że ci się chciało ręcznie ja zawsze szukam drogi na skróty(wiertarka szifierka i rużne do niej przyztawki domowej roboty!)

 

TERAZ PASTA I PEŁEN SUKCES!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...