Skocz do zawartości

zakup crossa


Rekomendowane odpowiedzi

No jak na moje to naprawde warto wziąć na początek 80. Nie jeste w stanie powiedzieć ile takie cos bedzie ważyć, ale napewno baaaardzo mało i bedzie bardzo poręczne. Podniesiesz jedna ręką i na niczym innym tak sie nie nauczysz jeździć. Autor powiedział, że chce crossa 80 więc ludzie.... ne namawiajcie każdego na siłe do tego co wam sie podoba :P YZ CR KX wszystko to będze dobre ;)

 

 

RX 38 koni :buttrock:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najczesciej po polach i lesie"

Zacznijmy od tego po co ci cross i co rozumiesz pod tym pojeciem...

 

Masz 4,5tys wiec kup sobie jakies fajne endurko i sie ciesz z jazdy, a nie laduj sie w jakiegos dojebanego starego crossa ktory bedzie twoja skarbonka...

 

Kup sobie Suzuki TS 125, zostanie ci jeszcze na pelny ubior i paliwo. Bedziesz dlugo i przyjemnie sobie pyrkal po tych twoich lasach i lakach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz 176 cm wzrostu to nie kupuj 80-tki tylko 125. Po drugie mialem kiedyś cr 80 i z tego co wiem to tłok wystarcz więcej niż na 20 godzin jak co niektorzy gadają ale widocznie chyba nawet nie wiedzą co mowią. Kupuj jakąś setke i tyle.

 

Hmm 80h rocznie.

Przyjmując, że sezon trwa 10 miesiecy to wychodzi po 8 h na miesiac i dzielac to jeszcze na 30 dni to wychodzi 16 minut na dzień :evil:

 

Soryy... musiałem się popisać :icon_mrgreen: jestem w klasie matematycznej :)

 

 

Jeżeli bedziesz jeździł raz w tygodniu po torze to jeżeli na miesiąc wyszło 8h podzielić na 4 tygodnie to np. jeżdżąc tylko w niedziele wyjeździ się 2 godziny. Moim zdaniem to dla amatora wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz 176 cm wzrostu to nie kupuj 80-tki tylko 125. Po drugie mialem kiedyś cr 80 i z tego co wiem to tłok wystarcz więcej niż na 20 godzin jak co niektorzy gadają ale widocznie chyba nawet nie wiedzą co mowią. Kupuj jakąś setke i tyle.

Jeżeli bedziesz jeździł raz w tygodniu po torze to jeżeli na miesiąc wyszło 8h podzielić na 4 tygodnie to np. jeżdżąc tylko w niedziele wyjeździ się 2 godziny. Moim zdaniem to dla amatora wystarczy.

Jak na twój wiek oraz wzrost to ja radził bym ci rozejrzęć sie za jakąś 125 gdyż 80 to toche za mała pojemność i szybko sie na znódzisz a po za tym jak na crossa jeszcze jak pójdzie teren to już w ogóle.mysle a 125 to jak dla ciebie to by była w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...