Skocz do zawartości

przerobka sendy na supermoto


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w sendzie tylne kolo jest 18 przod jest wieksze ale niewiem jaki wymiar dokladnie, co sadzicie o tym zeby z orginalnego kola wyjac cala piaste tarcze itd. i zalozyc obrecz z innego motoru (oczywiscie zmienic szprychy),??

no i mam pytania:

1.czy wogole oplaca sie to robic?

2.jak tak to z jakiego moto wziac obrecz?myslalem o tylniej z mz da rade?

3.czy bedzie to trwale?wydaje mi sie ze tak, ale co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci na pytanie:

Koło z przodu ma 21 a jeśli zmienisz tylko koła to nie będziesz miał takiego samego moto co sm. Po pierwsze SM ma twardsze zawieszenie od Enduro(wiem bo kolega ma) a po drugie to SM ma wiekszą tarcze cham. z przodu.

 

Pozdrawiam

 

PS. dlaczego myślisz juz o przeróbce jak jeszcze nie masz sendy??Kase sobie zostaw . Nie kupuj sobie kół. Bo moze sie okazac że tą kase będziesz musiał przeznaczyc na naprawe/kosmetykie moto:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja niechce uzywac tego jako prawdziwego supermoto, bo wiadomo ze sie niebedzie nadawac,

enduroguy uwazasz ten pomysl za glupi. no to ok,

ale niemusimy znowu schodzic z tematu, tak jak w kazdym innym !!

bo zaraz znowu wszyscy beda sie klucili jak w kazdym innym temacie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy płacą ci za spamowanie w tym temacie?

Jeżeli się nie myle, to jest to twoje drugie 'konto' na forum, a masz juz tyle postów, co niejeden osobnik, który przebywa tu od min.2 lat (?).

Uspokój się, człowieku...

Za bardzo wybiegasz w przyszłość. Już o przeróbkach na SM. A sima jeszcze nie sprzedałes...

Spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...