Skocz do zawartości

Wypadek w Ostrowie Wielkopolskim


Stifler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moto nie jest starsznie rozbite. Tragicznie to wygląda moto jak przednie koło dotyka tylniego... a ta cebra jeszcze będzie latać. Poza tym moto to jest ch*j panowie, ważniejszy jest człowiek! mam nadzieję że z gościem wszystko ok!

pozdro

 

 

To moto to się nadaje ale na części, w ogóle [po takim dzwonie nie powinno sie tego dopuszczać do ruchu

ale polskie realia na to pozwalają :icon_mrgreen:

 

Szkoda słów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla znawcow ! niestety ten motocyklista jechal troche szybciej, lezy w szpitalu z bardzo powaznymi obrazeniami (usunieta nerka, sledziona, poszyta watroba, uszkodzony kregoslup), szanse, ze sie przebudzi sa praktycznie zerowe, ale zawsze sa... hamowal ok 30m, wiem ze tylko pobudze bardzo duzo osob do durnych komentarzy, ale gosc nie mial doswiadczenia z motocyklami, szkoda chlopaka, bo to wlasciwie moj rowiesnik

 

 

to sa potwierdzone informacje? Wiadomo coś więcej? to ktos z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda zdrowia tego faceta, bo mam nadzieję, że z tego wyjdzie. Wypadek na motocyklu może zdarzyć się każdemu i nieważne jakie czynniki sprawią, że do niego doszło - zawsze szkoda człowieka, który traci zdrowie.

 

PS. Filon, ze zdjęcia nie wynika, że opony są łyse. Byłeś tam? Widziałeś oponę? NIE. W takim razie, zamiast pisać płaczliwe teksty pomyśl o facecie, który teraz leży w szpitalu i cierpi. Jakbyś się czuł na jego miejscu? Czujesz się motocyklistą? Okaż solidarność w obliczu nieszczęścia drugiego motocyklisty. Mam nadzieję, że nie będziesz więcej razy wyskakiwał z takimi komentarzami. Zrzucam to na barki Twojego wieku (nie to żebym był taki dojrzały, ale etap, którego przykład Ty prezentujesz mam już dawno za sobą). Pozdro :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej tłoku zapieczony :) no ale bez wyzwisk prosze

 

Może masz racje i nie ma co sie unosić ale dla mnie bycie motocyklistą to nie tylko radość z jazdy ale przedewszystkim uczucie braterstwa, przyjaźni i wielki zaszczyt należenia do elitarnej grupy zapaleńców poświecających każdą chwilę swojej pasji.. Jeśli jednemu z nas dzieje sie krzywda zawsze staram sie pomóc jak potrafie, jesteśmy jak wielka rodzina.. A jeśli ktoś uważa sie za prawdziwego motocykliste a życie drugiego motocyklisty jest mu obojętne to dla mnie jest nikim!

Ja do tego tak podchodze i możecie sie ze mną nie zgadzać ale myśle, że wielu przyzna mi racje.

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec sezonu u nas (ja z Kalisza) pechowy. Słyszałeś o kolesu z Brzezin jak wyrabał w Marchwaczu? Był to ostatni tydzień przed 01.11.

h*jowo się dzieje.

Panowie prawda jest taka że w taką pogodę opony nie trzymają, nawet nowe. Dlatego nie ma co kusic losu i zakopać sprzeta w sen zimowy. Jak widze temat w którym banda kolsi chwali sie ze jeszcze jeżdzą, to czytam ich posty z politowaniem nad ich grzechotką w czerepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawda jest taka że w taką pogodę opony nie trzymają, nawet nowe. Dlatego nie ma co kusic losu i zakopać sprzeta w sen zimowy. Jak widze temat w którym banda kolsi chwali sie ze jeszcze jeżdzą, to czytam ich posty z politowaniem nad ich grzechotką w czerepie.

 

Dobrze gadasz! Jednak pewnie wiekszosc tych "matolow" (ze mna wlacznie) zdaje sobie z tego sprawe i nie wchodzi w zakrety tak jak by tego chcieli :)

 

Oczywiscie, ze nie chodzi tu tylko o skladanie sie w winklach, bo sama droga hamowania (odpukac awaryjnego) jest znacznie dluzsza, ale co zrobic jak czlowiek teskni i korzysta z przyjaznej aury? :biggrin:

 

Sa tego plusy, bo rowniez latem zdarzaja sie chlodniejsze dni, wiec lepiej nabrac wprawy i dystansu do jakosci nawierzchni, gdy ta trzyma mierny poziom przez dluzszy okres pogodowy niz... Byc przyzwyczajonym do rozgrzanego i suchego asfaltu i trafic na chlodno-mokry dzien. ;)

 

Tak czy inaczej - zawsze trzeba jezdzic z glowa, ale kazdy tez wie, ze nawet najwieksza rozwaga nie zawsze uchroni go przed nierozwaznymi kierowcami. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te forum i czytam i widze że kłócicie się o jakąś oponę co za różnica w jakim jest stanie, jak miał by nawet nową gumę to i tak by nie wyhamował . Panowie ktoś zajechał mu drogę puszką i był po prostu bez szans bo jakiś baran się spieszył i myślał że zdąży sobie bezpiecznie wyjechać albo spieszył się i nie popatrzył dokładnie na drogę. Szkoda chłopaka tylko, mam nadzieje że dobrze się skończy ta historia.

A o motorem się niema co przejmować dostanie kasę z oc to kupi sobie drugi...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedziałem to nie dostanie z oc nic a sam ma marne szanse...Podobno to był sprowadzony moto a rejestracja została tylko przyczepiona na czas przejazdu od innego.

 

 

:buttrock: :notworthy: :icon_razz: :buttrock:

 

Przypał po maksie z tym oc nieciekawa sytuacja.

Kolega też tak jeździł gs500 na szczęście nie miał żadnych problemów co nie znaczy że dobrze robił..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w serwisie yamahy po czesci i przy okazji zapytalem sie czy nie wiedza czegos o tym gosciu. Ponoc (informacja zaslyszana, nie wiem ile w tym prawdy) nie mial prawka, moto nie jego (lub numer z ta tablica), wedlug kalkulacji policji jechal 170 km/h (troche szybko jak na waska droge w miescie), nie mial wlaczonych swiatel (nie wiem jak to stwierdzili). Koles lezy w szpitalu ma zlamane 4 kregi, calkowity paraliz i cos tam jeszcze. Wyjechala mu jakas baba z podorzadkowanej, ale wina najprawdopodobniej bedzie jego.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...