Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak co to mogę Ci kupić bilecik ... tylko określ konkretnie jaki chcesz ;)

Browarku-ja chcę bilecik obejmujący wstęp na pokazy stri....yhmmm..... pań, demonstrujących najnowszą modę motocyklową :banghead:

Pogadam z Violet, czy też chce iść i dam Ci znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarku-ja chcę bilecik obejmujący wstęp na pokazy stri....yhmmm..... pań, demonstrujących najnowszą modę motocyklową

Pogadam z Violet, czy też chce iść i dam Ci znać

 

OKA !! Czekam na Odpowiedź :clap: Co do Pokazów najnowszej mody motocyklowej .... chodzi mi o nowe modele ... bardzo przewiewne na upalne dni ... z wycięciami na klacie .. i w okolicach bikini ... to mam kilka numerów telefonu jak coś.... Zgłoś się na PW :lalag: :wink: :banghead: ;) :clap: :crossy: :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zjeby.... czy są tu jakieś zjeby??

 

Myślę, że dziś jest dobry dzień na piweczko i kamikaze :> więc kto chce wbija dziś jeszcze nie wiem gdzie będzie miejsce ale coś się znajdzie... jakby co pytać 668 124 289 albo do Browara bo on napewno będzie bo on zawsze ma ochote na piwo hehe a kamikaze też nigdy nei odmawia:P

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sobotnim wiezorze :icon_exclaim: było i piwko i kamikaze :icon_exclaim: i doborowe towarzystwo :biggrin: ... teraz będzie coraz więcej takich wypadów ... bo sezon niestety się kurzy strasznie :flesje: ...

 

POZDRO i do zaś :biggrin:

 

Pisze dopiero teraz bo mnie sprzątaczki w Barze obudziły dopiero dziś rano heheh

 

Fajnie że wpadli ci co wpadli...kamikaze jak zawsze dobre piwo zimne a faza niezła heheh

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Mam pytanie. Zna ktoś ciemnoniebieskie stare jajo (katana) Suzuki GSX-F 600, rocznik 1996, z jakimiś jasnymi akcentami namalowanymi najprawdopodobniej aerografem, który został sprzedany dzisiaj w godzinach południowych, a do tej pory latał w Rybniku? Zdjęcia może załatwie jakoś niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na fotki może akurat znajomy...

 

A ja jeszcze inna sprawa... mam wpizdu winogrona na działce tzn moi rodzice i chcą się podzielić z kimś, najlepiej z kimś, kto lubi robić winko bo można z tego sporą ilość zrobić... ktos chętny z Rybnika?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...