Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2007


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd jest 15 czerwca. :lalag: Czas to 10 dni. Rozpoczynamy najprawdopodobniej zgodnie ze wskazówkami zegara okrążać Polskę. Pierwszy nocleg w rejonie Zamościa, a potem: Cisna, Wisła, następnie gdzieś w Jeleniogórskim, potem rejon Myśliborza, Koszalin, Władysławowo, Kętrzyn, Białystok i ...do W-wy. To są ustalone miejsca do noclegu, jako wstępne. Wszystko zależy od pogody, chęci itp. Większość noclegów planowana jest pod namiotem. :biggrin:

 

:icon_rolleyes: Jeżeli ktoś z forumowiczów mieszkających w rejonach wstępnie ustalonych noclegów chciałby się spotkać z nami, bądź mógłby użyczyć nam skrawek ziemi gdzieś w ogródku na nocleg i wypić z nami pifko to dajcie znać. :crossy:

 

A jeżeli ktos chce się podłączyć to również proszę dać info!!

 

 

 

... a ile kilometrów wam wychodzi w całości , masz jakieś wyliczenia ?

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie wyszło 3050 km, potem była jeszcze mała modyfikacja trasy wiec może być więcej o ok. 100km ale okaże się w praniu ile tak naprawdę zrobimy. W planach jest do przejechania średnio 350km dziennie. Oby tylko pogoda dopisała. :banghead:

Edytowane przez Paffcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy jak moje moto to wytrzyma ktore jedzie z wami te 3150 km Przeciez ono ma zaledwie 250 (to tak do wiadomosci dla Kefira ktory nie wierzy swej maszynie) ale trzeba sprobowac toc to swoj kraj i warto go objechac a jest okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakby to nylo nawet 3500 km, moj motorek srednio by zjadl 4/100 km, to musialbym liczyc okolo 600 zł na benzyne i z 400 na zarcieitd. Noclegi w namiotach, nawet w szczerym polu więc jest juz oszczędnosc.

Kurde, moze lewego tysiacza bym skołował jakoś. Trzeba pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w 2001r przejechalem polske PRAWIE do okola i zrobilem 3500km, trasa w skrucie Wyszkow-Gizycko( zlot)- Frombork- Hel- Miedzyzdroje-Zary(przystanek woodstok)-Szklarska Poreba(zlot)-Zakopane-Wyszkow, 14dni. Oczywiscie wszysko co bylo do zwiedzenia to zwiedzalismy. Motorki GS500 moja zona, ja i bagaze, kolega Arek, z Aska KLE500

Jest maly opis na mojej stronie:

www.achtemotocykle.republika.pl

Edytowane przez rafik

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chopy jak moje moto to wytrzyma ktore jedzie z wami te 3150 km Przeciez ono ma zaledwie 250 (to tak do wiadomosci dla Kefira ktory nie wierzy swej maszynie) ale trzeba sprobowac toc to swoj kraj i warto go objechac a jest okazja

Nie pękaj...Viróweczka Ci z pewnościa nie nawali, tylko dbaj o nią. Zaliczyłem teraz wypad na Ukrainę Virką 535 i nawet sie nie zakszusiła raz....2500 km pękło z tego większość po ukraińskich drogach, których czasami nie ma....Szkoda, że nie mam teraz czasu aby z Wami pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj...Viróweczka Ci z pewnościa nie nawali, tylko dbaj o nią. Zaliczyłem teraz wypad na Ukrainę Virką 535 i nawet sie nie zakszusiła raz....2500 km pękło z tego większość po ukraińskich drogach, których czasami nie ma....Szkoda, że nie mam teraz czasu aby z Wami pojechać.

Spoko. Nie pekam o nia. Ona czasem jest dopieszczona jak niejedna babeczka a idzie wtedy! jak niejedna hajabusa jak jej verwy doleje po wyplacie. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl swietny, zazdroszcze :P

Ja zamierzam w te lato zrobic z 3 wycieczki po Polsce, zaczynam od 4 dniowego tripu w bieszczady :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl swietny, zazdroszcze :P

Ja zamierzam w te lato zrobic z 3 wycieczki po Polsce, zaczynam od 4 dniowego tripu w bieszczady :P

mas zniedaleko więc ja polecam roztocze i tereny nadburzańskie, piekne widoki i niemal że dziewicze tereny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki mam nadzieję, że z mazur dojechaliście do domu dobrze i bez deszczu miło było Was osobiście poznać, chętnie bym zobaczył zdjęcia z wyprawy na jakiś serwer mam nadzieję, że wrzucicie. Pozdrawiam i lewa w górze.

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się cało w domach :icon_mrgreen:

Polska została objechana. Wynik to 3461 km przejechanych w 10 dni. Wyprawę można byłoby uznać za genialną, gdyby nie mała stłuczka Pawła :lapad: , a tak to powiem, że była na 4+ (w skali 0-5)

 

To tak na gorąco. Na wstępie chcę podziękować Paffciowi, za tę całą wyprawę, bo bez niego nie byłoby jej. :icon_razz:

 

Specjalne podziękowania dla lukasa 78 za gościnę :icon_mrgreen: oraz dla Alfonso, za to, że udało mu się wyrwać na spotkanie z nami.

 

Cały opis wyprawy wraz z fotkami będzie niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...