Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2007


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm jak by mi ktos pomogl z bagazami to z checia sie zabieram.

 

Patrzalem na jakies sakwy ale mam kiepski uklad wydechu....

no wlasnie, Hornet ma dosyc wysoko wydechy, mam dwie dosyc fajne torby metro ale by nic Ci nie daly i tak bo musialbys miec jakies stelaze zeby na wydechach nie popzrepalac,...

 

a co do wyjazdu to ja jezeli mi tylko czas i fundusze pozwola to jade nawet i sam,

a co d oterminu to najlepiej by mi pasowal lipiec, ewentualnie koniec czerwca do poczatku sierpnia, bo w innym terminei chyba nie dam rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jak miło, że ktoś też chce objechać nasz cudowny kraj :icon_mrgreen:

Co do sakw to trzeba mieć poprawkę, że w przypadku deszczu i tak przesiąkną, nawet jak mają folie na sobie. Może jakieś kuferki używane wyszukasz?

Ponieważ dla mnie największym problemem był deszcz proponuję zakupić strój przeciwdeszczowy oraz na rękawiczki i buty ubranko.

Co do trasy to postaram się niebawem napisać dokładnie jak jechaliśmy, może to się Wam przyda.

Jakoś do tej pory nie miałem czasu napisać relacji.

W przyszłym roku myślę, że z Paffciem wymyślimy jakąś eskapadę o czym oczywiście poinformujemy.

Polecam jazdę w czerwcu, bo po pierwsze: dłuższe dni, pusto - łatwiej ze spaniem, no i ceny przedsezonowe. Poza tym pogoda w czerwcu jest fajna. My w sumie mieliśmy 3 dni deszczowe a reszta to piękna, upalna pogoda.

Ogólnie to była wyprawa mojego życia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sakw to trzeba mieć poprawkę, że w przypadku deszczu i tak przesiąkną, nawet jak mają folie na sobie.

Jest i na to metoda :D

Ja staram się wszystko zapakować szczelnie w worki foliowe a dopiero później do sakw.

Trochę z tym ''zachodu'' ale tak zapakowane rzeczy na 100% nie przemokną :cool:

 

A co do ''podróży'' to bardzo fajna idea. :banghead:

Można za ''jednym zamachem'' pojeździć po górskich serpentynach, przez lasy i puszcze, wzdłuż brzegów jezior, po morskiej plaży, przez wioski i miasta, a nawet po autostradach :biggrin: i wcale nie trzeba gdzieś za granicę wyjeżdżać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz impregnat w sprayu do ubrań tekstylnych... spryskujesz sakwy i nie musisz się martwić o żadne worki :(

Ja tam pozostanę przy tych workach :buttrock: bo w jadącym motocyklu pęd powietrza ''wpycha'' wodę w każdą szczelinkę...

Nawet do ''nieidealnie'' szczelnych kufrów potrafi napompować wody :buttrock: (sprawdzono w praktyce - stara ''ugnieciona''uszczelka :evil: )

Worki uratowały przed zawilgoceniem zawartość kuferka... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chceliśmy z młoda machnąć sobie trase podczas 2 tyg urlopu

jednak doszliśmy do wnioskiu że w sumie nic by sie nie zobaczyło tylko lizneło troche gór troche morza a tak naprawde cały wyjazd tylko w siodle

 

zdecydowaliśmy sie tylko na wyjazd po górach http://www.namotocyklu.glt.pl/

 

nie mniej jednak mi zostało z tego roku jeszcze 18 dni urlopu a od stycznia kolejne 26 także jakbyście coś organizowali i przyjęli nowicjusza to jestem wstępnie zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...