Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2007


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jeśli podejdziemy do tego poważnie i nie skończy się jak zwykle tylko na napisaniu "jadę" to powinien to być fajny wyjazd :biggrin:

350km to jest nic... jest wtedy czas na zwiedzanie/odpoczynek/jedzenie itp. :wink:

 

Trzeba znaleźć ciekawe miejsca przy granicy, wytyczyć trasę, wybrać termin i będzie dobrze :bigrazz:

 

Wyjazd 1,5-2 tygodniowy :wink:

proponuje zalozyc temat calkiem osobny, gdzie forumowicze beda mogli wpisac od siebie jakies propozycje miejsc wzdłuż granic, w ten sposob bedzie można zrobic sobie ciekawy pzrewodnik miejsc waryych zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to w czymś Wam pomoże. :biggrin:

http://brzozuch.internetdsl.pl/jacomoto/gf...a/dokola002.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba jakby zainteresowane osoby się spotkały na jakimś zlocie - np. w Częstochowie :wink:

Ewentualnie na skype i zrobić konferencje, omówić wszystko...

 

No mozna pomyslec z tym skypem jaki najbardziej. Albo tu na forum co i jak wypisac, liste chetnych na 100 % zrobic i jakies miejsce spotkania bo z tego co widze z dosyc daleka jesteśmy, no bynajmniej ja. itd.

 

Co do ustalania miejsc to mozna pojechac calkiem spontanicznie przed siebie ;) i bardzo dobrze by bylo nie trzymac sie drog glownych krajowych tylko w miare mozliwosci gdzies bokiem jechac.

 

Może to w czymś Wam pomoże. :biggrin:

http://brzozuch.internetdsl.pl/jacomoto/gf...a/dokola002.jpg

 

nawet ŚWIEBODZIN jest :notworthy:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na planowanie polecam coś takiego

http://www.cartablanca.pl/produkty/46/tury...-polski-1500000

kosztuje koło 10 zł, swój kupiłem w Tesco czy innym Carefurze. Zaznaczone są w nim ciekawe miejsca, szkoda tylko, że nie opisane dokładniej ale tak żeby z grubsza zaplanować to ok.

No i obowiązkowo zahaczyć o najdalej wysunięte skrawki Polski, przyladek Rozewie, okolice Hrubieszowa/Horodło, przełęcz Użocka a na zachodzie nie pamiętam :P

powodzenia

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam, czy np nasze prawo nie zabrania spania na dziko, tzn mam na mysli, znajduje ciekawe miejsce nad brzegiem jeziora, stawiam namiot pale ognicho. czy mogą grzmotnąc za cos takeigo mandat.

Podkreślam ze nie byl by to zaden park krajobrazowy scisly rezerwat itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam, czy np nasze prawo nie zabrania spania na dziko, tzn mam na mysli, znajduje ciekawe miejsce nad brzegiem jeziora, stawiam namiot pale ognicho. czy mogą grzmotnąc za cos takeigo mandat.

Podkreślam ze nie byl by to zaden park krajobrazowy scisly rezerwat itd.

 

Zobaczymy i sie przekonamy ? :flesje:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś napisze narazie moto jeszcze nie mam ale na nowy sezon być może, a jak nie to są wspaniali ludzie którzy by mnie wzięli na pakę. Wtedy to koszty by się rozłożyły jak planować to już tak na poważnie wyprawa powinna wypalić bo widać dużo chętnych.

Chęci są ale co z tym aby to wykonać???

Więc mamy na to cała zime żeby to przemyśleć i się poważnie naradzić np na forum czy ten wyjazd wypali

Moim zdaniem wiekszośc lubi turystykę tak jak i ja zwiedzanie można mieszkać w państwie i nie widzieć wszystkich zabytków, tradycji regionalnych więc taka wyprawa nas wezmie i czegoś nauczy tadycji polskich.

Ja jestem jak by co za i chodz narazie nie mam moto to będę wkładał w to dużą ilość starań aby to dokonać.

Mam nadzieję, że większość z was mnie poprze pomoże itp. Chciał bym jeszcze sie dowiedzieć w jakim to miesiącu by było zoorganizowane LIPIEC SIERPIEŃ. Bo to zależy kto ile czasu ma i czy ma na ten cel jakąś kwotę. Więc mi nic innego nie pozostaje życzyć tylko powodzenia w organizowaniu wyprawy i spotkania się na takim czymś. 2000 km wyprawa to nie wyjazd wookl piaskownicy i obwodnicy tylko poważna traska więc kto je lubi pisać w postach. Pozdrawiam i zapraszam do kontynuowania tematu POZDRO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odparzone dupsko gwarantowane:p

podliczalem trase i wyszlo mi ok 2,5 tys km jadac w tydzien musisz robic min 350 km na dzien, wiec troche czasu na zwiedzanie starczy, bo uwierz mi ze jak sie znajdziesz nad Bugiem to sie zatrzymasz zeby widoczki popodziwiac :)

2,5 tyś dookoła Polski, drogami najbliżej granicy to trochę mało ja bym do tego jeszcze z 1000km dorzucił.

Dziennie mam zamiar pokonywać około 500km i dupsko na pewno odparzę :icon_mrgreen: Całkowita długość granic Polski wynosi 3511km i drogami przygranicznymi będzie podobnie, zwłaszcza, że w niektóre ciekawe miejsca chcąc dojechać trzeba się będzie potem wracać tą samą drogą. Przy granicy też nie mieszkam to dojdą kolejne kilometry na dojazd i sie uskłada trochę kilosów.

Przy ładnych widoczkach obowiązkowo przerwa na fotkę i kontenplację otaczającej przyrody. Tylko zwiedzanie zabytków sobie daruję ze względu na ograniczone ramy czasowe.

 

P.S. Do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu się wybieram i do Małej też.

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tyś dookoła Polski, drogami najbliżej granicy to trochę mało ja bym do tego jeszcze z 1000km dorzucił.

 

 

P.S. Do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu się wybieram i do Małej też.

Fakt, zwracam honor , strzelalem ze ok 2,5 ty, na Targeo dookoloa granic policzylo mi ok 3,5 tys km.

 

A wiec do zobaczenia w małej :)

 

P.S. Przypakiem czy nie masz zamontowanego w centralnym walku sprzetu audio ?? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno tutaj http://picasaweb.google.pl/Aftys6/Zakoncze...121075614084322

Spzret chyba podobny do twojego :bigrazz:

He he he, chyba właśnie tego widziałem ale na szczęście bardzo podobny do mojego nie jest, no może poza krajem pochodzenia. :icon_mrgreen:

Mój wygląda tak http://www.klub-chinskich-motocykli.pl/ind...emid=30&catid=9

Więcej w moim chomiku http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Luca

Edytowane przez Luca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...