Skocz do zawartości

BERIK MotoGP LS2-2468-BK


Rekomendowane odpowiedzi

No, jeżdżę w takim kombi. Przede wszystkim jest bardzo wygodne i porządnie odszyte. Mięciutka i gładka skórka, protektory o anatomicznym, przystosowanym do kształtu ciała kształcie, żadnych prujących się nitek i innych niedoróbek, generalnie pełna kulturka i wygoda.

 

Wady? Nie jest to na pewno kombinezon na wszystkie pory roku i warunki atmosferyczne, a to za sprawą tekstylnych wstawek wzdłuż rękawów i w kroku. Po prostu bardzo dobrze spełniają one swoje zadanie :wink: Latem przez nie fajnie przewiewa i już od 70-80 km/h robi się przyjemnie chłodno. Niestety, w temperaturach jak teraz trzeba się ubierać na cebulę, bo przez te wstawki pi*dzi, a w deszczu woda leje się przez nie na potęgę. Cóż, coś za coś, jest to jednak strój typowo sportowy, a nie całoroczny turystyk. Ogólnie polecam, bardzo fajny i porządny kombinezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wady:

rzepy na kolanach sie rozczepiaja jak troche potu zlapia i sie robi niewygodnie bardzo i trzeba sciagac/poprawiac /kombinowac (tak wogole to musze wszyc jakies nowe albo te na stale i miec z glowy)

 

srodek jest niewyjmowany (i nie wiem zupelnie jak to teraz wyprac)

 

komary trzeba czyscic, nie odklejaja sie same

 

kieszen wewnetrzna prawa to gowno, ktore zaraz mi sie sprulo (nie ta "na portfel" tylko ta cienka na dole) - bede musial jakos poprawic

 

jak zaczyna padac to trzeba sie zatrzymac i z kombi przeciwdeszczowym walczyc, jak pogoda jest nieokreslona/kropi to za cholere nie wiadomo co robic

 

jak sie czlowiek zapomni to slider dotykajac asfaltu przeciera przeciwdeszczowe kombi... :flesje: :icon_razz:

 

neutral:

chlodzenie jest fajne, ale i tak za goraco, przy 25*C dopiero >160km/h robi sie znosnie, ale ja to goracy facet jestem :buttrock:

 

zalety:

slidery twarde i grube, mozna latac i latac, a nie jak np. w AN wymieniac co chwila

 

bardzo wygodny (nie zdawalem sobie sprawy, dopuki do texu "na zime" nie wrocilem - a caly rok myslalem ze wrazenia beda odwrotne), "kubelkowe protektory" sa swietne - ale to moze byc tez efekt tego, ze udalo mi sie dobrac kombi jak bym na miare zamowil

 

stosunkowo tani jak na to co oferuje - "wart swojej ceny", tak bedzie bardziej precyzyjnie

 

ogolnie polecam, chociaz brak wyjmowanej podszewki staje sie po pewnym czasie sporym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wady:

rzepy na kolanach sie rozczepiaja jak troche potu zlapia i sie robi niewygodnie bardzo i trzeba sciagac/poprawiac /kombinowac (tak wogole to musze wszyc jakies nowe albo te na stale i miec z glowy)

O, mam podobnie. Znaczy u mnie sie rozczepiają jedynie podczas zdejmowania, muszę później szczepiać na nowo. Viper na to samo narzekał.

 

kieszen wewnetrzna prawa to gowno, ktore zaraz mi sie sprulo (nie ta "na portfel" tylko ta cienka na dole) - bede musial jakos poprawic

U mnie jest OK, ale ja tam wożę tylko klucze do domu i czasem fajki :flesje:

 

slidery twarde i grube, mozna latac i latac, a nie jak np. w AN wymieniac co chwila

Hehe, moje dzielnie wytrzymały cztery poniedziałki na torze i mimo, że obecnie bardziej przypominają naleśnik, to i tak jeszcze przynajmniej raz na nich pojadę :buttrock:

 

stosunkowo tani jak na to co oferuje - "wart swojej ceny", tak bedzie bardziej precyzyjnie

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzepy na kolanach sie rozczepiaja jak troche potu zlapia i sie robi niewygodnie bardzo i trzeba sciagac/poprawiac /kombinowac (tak wogole to musze wszyc jakies nowe albo te na stale i miec z glowy)

 

Początkowo ciągle z tym miałem problemy, bywały chwile że chciałem z tego powodu porwać te @#@$ gacie :) :buttrock: Teraz nauczyłem się zakładać galoty i rzepy się nie rozczepiają.

 

 

 

kieszen wewnetrzna prawa to gowno, ktore zaraz mi sie sprulo (nie ta "na portfel" tylko ta cienka na dole) - bede musial jakos poprawic

 

U mnie cała, choć przyznam że mało co używam kieszeni. Mało wygodnie jest jeśli cos się wgniata w cyce :clap: Miniaturowy tank bag załatwia sprawę :wink:

 

 

 

slidery twarde i grube, mozna latac i latac, a nie jak np. w AN wymieniac co chwila

 

No i bardzo ładne, zaraz po zakupie :clap:

 

 

 

jak zaczyna padac to trzeba sie zatrzymac i z kombi przeciwdeszczowym walczyc, jak pogoda jest nieokreslona/kropi to za cholere nie wiadomo co robic

 

A zaimpregnowałeś swoje wdzianko ? Jechałem w lekkim deszczu, aczkolwiek lekki deszczyk przy ~ 160 km/h = duży deszcz :) - byłem suchy. Popsikaj skóre jak i tekstylne wstawki impregnatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jet to bardzo wygodny i solidny kombinezon.

 

Co do rzepów na kolanach to faktycznie jest to męczące do momentu dopuki ich porzadnie nie zepniesz.

 

Zrobiłem to we wrześniu i od tego czasu mam z tym spokój.

 

Co do latania w nim jak juz jest zimno :icon_razz: np. ostatnia sobota :rolleyes: to faktycznie pod spód ciepłe

 

kalesonki i dwie bluzy ale i tak przez tekstylne wstawki napiernicz zimno.

 

Jest to szególnie uciązliwe podczas mojej ulubionej jazdy na baku :icon_razz:

 

 

P.S.

 

Emil2 chyba latalismy we wrześniu po torze w Lublinie.

 

Śmigałem wtedy na Thunderze (olejak :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM ZA FEEDBACK.

 

Chyba się zdecyduję na to kombi, zwłaszcza że niebiesko-czarne malowanie znalazłem za 399 EUR. A to chyba dobra cena za to kombi - co myślicie. Pozdro

 

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM ZA FEEDBACK.

 

Chyba się zdecyduję na to kombi, zwłaszcza że niebiesko-czarne malowanie znalazłem za 399 EUR. A to chyba dobra cena za to kombi - co myślicie. Pozdro

 

 

A co powiecie o SPIDI LECTRON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Też zamierzam sobie kupić ten kombinezon. Moje obawy to własnie te tekstylne wstawki. Czy w temp ok 15 stopni zimno jest w tym kombinezonie? Teraz kolejne pytanie... czy ten kombinezon mocno się rozciąga? Mam 180 cm wrostu ok 78 kg wagi i z tego co przymierzałem to wchodzi na mnie rozmiar 50 - jest mocno dopasowany i jedynie wejdzie pod kurtkę jakiś cienki golfik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze ubierzesz, to nie jest zimno :) Bluza z windstoperem załatwia sprawę, inaczej jest faktycznie "przewiewnie".

A rozciąga się jak każda porządna skóra. Gdy kupowałem sobie, to rówinież pod spód wchodził jedynie t-shirt i może coś cienkiego. Teraz spokojnie zakładam grubszą bluzę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...