Skocz do zawartości

mandaty dla niepelnoletnich


alfa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mandat mogą wypisać od 17 roku życia ,a co do braku oświetlenia w rowerze to je załóż ,bo nie widać Cię na drodze nocą jadąc. Najczęściej za brak oświetlenia czy coś to powietrze ci z opon spuszczą i każą pchać do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w przypadku posiadania prawka A1 w wieku 16 lat za przekroczenie predkosci mogą mi wystawic mandat?

 

A czego cie uczyli na kursie? Z kad takie pytanie? Pewnie ze moga. To ze nie pracujesz to nie znaczy ze mozesz lamac przepisy i nie dostaniesz mandatu. Duzo osob nie pracuje a w dodatku ma rodzine na trzymaniu i tak samo placa.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego cie uczyli na kursie? Z kad takie pytanie? Pewnie ze moga. To ze nie pracujesz to nie znaczy ze mozesz lamac przepisy i nie dostaniesz mandatu. Duzo osob nie pracuje a w dodatku ma rodzine na trzymaniu i tak samo placa.

 

chyba sie mylisz, jechałem skuterkiem bez trzymanki, przycieła mnie policja, lat 16 i 3/4 i pan policjant z łezką w oczach powiedział "nie moge wstawić ci mandatu" po czym gniewnie dodał "spotkamy się w sądzie !! " morał z bajki taki, że mandatu nie moga wstawic ale nawet lepiej cie mogą udupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat mogą wypisać od 17 roku życia ,a co do braku oświetlenia w rowerze to je załóż ,bo nie widać Cię na drodze nocą jadąc. Najczęściej za brak oświetlenia czy coś to powietrze ci z opon spuszczą i każą pchać do domu.

 

Nie moga ci spuscic powietrza z kol, dlatego zawsze tobie kaza to zrobic, ale jak chcasz mozesz sie klocic.... Mi kazli spuscic z pzredniego kola powietrze to odjechalem na tylnym :notworthy: Pozatym mi sie wydaje ze lepiej zaplacic te 50 czy 100zl mandatu niz miec sprawe w sadzie ,lub nawet chociaz zeby sie starzy dowiedzieli ze szaleje na miescie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego cie uczyli na kursie? Z kad takie pytanie? Pewnie ze moga. To ze nie pracujesz to nie znaczy ze mozesz lamac przepisy i nie dostaniesz mandatu. Duzo osob nie pracuje a w dodatku ma rodzine na trzymaniu i tak samo placa.

Czemu od razu tak agresywnie ? :(

Nie mam jeszcze prawka A1, kurs bede miał dopiero na wiosne, pytam z ciekawosci, teoretycznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym mi sie wydaje ze lepiej zaplacic te 50 czy 100zl mandatu niz miec sprawe w sadzie ,lub nawet chociaz zeby sie starzy dowiedzieli ze szaleje na miescie....

 

Tylko dlaczego chcesz to usilnie nazywac "mandatem" skoro bedzie to zwykla perfidna lapówka. :banghead:

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...