Skocz do zawartości

Ile mi pojecie po dotarciu??


SeibR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Suzuki Katana, rocznik 1998, chłodzona cieczą (chłodnica:P). Silnik jest w niej potuningu, ma wsadzony tuningowy Cylinder 80ccm TOP RACING, nowy tuningowy wał TOP RACING, nowe łożyska, tłok i pierścienie METEOR. Suzuki najprawdopodobniej jest odblokowany... Jedyne to tyle co do tuningu, mogło byc jeszcze coś zmieniane na tuningowe ale to już poprzez poprzedniego własciciela... Suzuki ma oryginalny tłumnik troszke szkoda że niesportowy... i mam pytanie... Ile mi pojedzie v-maxx ?? Niemoge jechac v-maxx bo jest praktycznie świeżo co na dotarciu... ale powiem że zrywa ma dobrego :) p00zdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... no to klopot ... wydech najbardziej blokuje motorek ... i mysle ze pewnie masz w nim katalizator wiec proponuje sportowy wydech ... jak zalozysz to dopiero zobaczysz co to jest kop :)

Tylko zastanow sie ktory ... bo moj kumpel kupil ale jest za glosny i jego matke chce juz strzelic ... ja podjezdzam (moj cichutki (za cichy)) a ona mowi zaloz sobie w koncu normalny wydech bo wszyscy maja normalne a te twoje pierdzenie doprowadza mnie do szalu ! ;)

 

po zalozeniu wydechu i jesli napewno jest to cylinder 80 i jak jest wariator i sprzeglo sportowe to poleci okolo 120-130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolki niewiem jakie są, co do cylindra ma na bank 80 ccm, co do tłumnika niema katalizatora... a wariator i sprzegło niewiem czy były zmieniane, te żeczy co były zmieniane przezemnie napisałem powyżej, a co do innych zmian to niewiem ale możliwe że coś mogło by byc zmieniane... co do przyśpiechy to ma dobrą... :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz seryjny wydech i tylko cylek 70cc (nie wiem skąd wziąłeś 80) to podejrzewam że masz rolki ok 5-6 gr

po zmianie wydechu i rolek na ok 3-4gr powinien jechać prawdziwe 85-100 (zależy od wydechu) , po zmianie przekładni może dobije do 130

 

 

w mój po zmianie cylka i tłumika do 70 toczy się jak odblokowana 50 ale jak przekroczy 75 to osiągnięcie 100 zajmuje 4-5 sek (do wymiany gaźnik, filtr powietrza i sprzęgło bo już fioletowe się zrobiło)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec im lzejsze rolki tym lepsze przyspieszenie i jak ciezsze to lepszy speed ?

Kolega pyta wiec prosze o odp.

U jednego kumpla wlasnie wmiare dobrze zbiera sie do 70 a potem dostaje buta i zaczyna przyspieszac jak szalony ... ale tylko do 90 ... moze nie tylko ale w porownaniu do enduromastera to tylko ;]

Jego skutr to Sym JEt Euro X

Sportowy wydech,wariator,dysze,filtr powietrza,sprzeglo i jakies tam pierdoly bez ruszania cylindra :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec im lzejsze rolki tym lepsze przyspieszenie i jak ciezsze to lepszy speed ?

Dokładnie tak ...

 

U jednego kumpla wlasnie wmiare dobrze zbiera sie do 70 a potem dostaje buta i zaczyna przyspieszac jak szalony ... ale tylko do 90 ...

To kwestia regulacji, w qmpla CPI Hussarze przy wymienionych rolkach, wydechu i sprzegle było tak, że w pewnym zakresie miał muła.

Trzeba pokombinowac, on oddał go do serwisu, zapłacił 200 zł i teraz leci mu niecałe 90 km/h i ma niezłego buta :eek:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni właściciel odblokowywał i jeszcze chyba coś zmieniał na tuningowe ale niewiem, ja zmieniłem ot co opisałem cylinder itp. dzisiaj chcałem sprubowac troszke szybciej jechac... raz sprubowałem jechac szybciej i jechal 80 km/h bez problemu... więcej pojedzie napewno... niechciałem go żyłowac juz... bo mało dotarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...