Skocz do zawartości

TLOK


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! znalazlem przyczyne klopotow-odlamal sie kawalek tloka od strony wydechu razem z jednym pierscieniem, gornym... naszczescie wszystkie kawalki poszly w tlumik i nie drasnely niczego:) i teraz pytanie czy mozna dostac fabryczny komplecik tloka-taki w kartoniku z pierscieniami i sfozniem na drogi szlif czyli o wymiarach 69.95mm?

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tloki znalazlem-albo turecki albo polski.... niemieckie bywaja ale raczej niema...

moze wiecie gdzie mozna dosatc taki komplet niemiecki? jak byscie dali namiary to bym zamowil

NARA!

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kompletne tłoki na drugi szlif nie ma problemu. Kup tłok polski - ostatnio sam zmieniałem tłok i zasięgałem różnych opinii, od wszystkich słyszałem, że polskie fabryczne tłoki są bardzo dobre. W żadnym wypadku nie kupuj rzemieślniczego - niektórzy nawet nie chcą wykonywac szlifu cylindra pod tłok rzemieślniczy! Kompletny zestaw kosztuje chyba jakieś 68 zeta.

I jeszcze co do części niemieckich - gdy zapytałem o nie w sklepie, usłyszałem że niemieckich tłoków nie produkuje się już od dawna i jeżeli są w gdzieś sprzedaży to to jakiś przekręt - nie wiem do końca ile w tym prawdy, ostatnio do swojej TSki Wyatt(Marian) wstawił tłok niemiecki za chyba 120 zeta, możesz z nim pogadać, tyle że on wraca dopiero za jakiś tydzień z Chorwacji.

Ja swój tłok zamawiałem z www.kemot.pl, bo nigdzie nie było tłoków na 3ci szlif, nawet w hurtowni w Toruniu 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...