Skocz do zawartości

Św Mikołaj jeździ motocyklem 16/17 grudnia nasza akcja


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpela mi mówiła że w Auchan w Swadzimiu są jakieś płyty DVD za 5,99zł ale nie wie co to jest bo tylko przechodziła i się nie przyglądała. Ale jak ktoś mieszka blisko to może podjechać zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalam telefon z potwierdzeniem,ze gazeta Brwo Sport da nam dla dzieciakow jakies rzeczy...teraz tylko czekam na przesylke :icon_biggrin: ......pod koniec tygodni ide do "Jutrzenki" dowiedziec sie czy dostaniemy jakas pomoc w formie slodyczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to ja też wpadne oddać krew. Będe o 7.00 na miejscu i szybko chcę to załatwić bo będę się śpieszył do ciotki na wioskę, w związku z tym proszę aby nikt nie wtrynił się przedemnie :icon_biggrin:

 

p.s najtrudniejszym warunkiem do spełnienia bedzie nie pić w piątek :banghead: ale za to schudnę 0,5 kg bez wysiłku :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie, pewnie zaraz eSophia mnie wyprostuje, ale jak się uwiniesz tak rano, to nie dość, że nikogo z nas tam nie spotkasz to jeszcze masz dużą szansę na #1.....

No chyba że ktos przyjdzie przed szesnastym....

 

W tym temacie jest również kilka informacji o banku więc pozwólcie, że skopiuję część posta z innego tematu.

 

W związku z nasilającym się zainteresowaniem, z żalem zawiadamiam, że Motrocyklowy Bank Krwi o numerze 666, przestał istnieć.

 

Pozneiważ nasza akcja przestaje byc już sprawą lokalnej "społeczności motocyklistów", postanowilismy zmienić numer banku. Prawdopodobnie o tej inicjatywie bedzie niedługo głośno w mediach. Ja wybrałem numer z uwagi na łatwość zapamietania. Jednak społeczne odczucie i kojarzenie liczby, jest bardzo negatywne. Zeby uniknąć jakichkolwiek słów krytyki od osób postronnych, oraz mając na uwadze, że byc może będą reklamy dot banku, od dnia dzisiejszego nasz bank, dzięki uprzejmości i duuuuużej cierpliwości Elizki, ma numer 777. :flesje:

NIc poza tym, sie nie zmieniło.

 

Spiesze donieść, że mazowiecki bank również posiada numer 777.

 

Za utrudnienia przepraszam i życze miłego oddawania.

;)

PS

Ja już mam parę drobiazgów dla maluchów. Ale nie powiem co :icon_razz:

A jak Wam idzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał jakieś filmy. do auchana w swadzimiu podskoczę dzisiaj i dam znać co tam jest za te 5,99 :icon_razz:

niestety pani redaktor z Echa miasta się nie odzywa, a telefonu nie mam...

 

 

 

 

EDIT:

 

byłem w auchan. bajek jest dość sporo na DVD i VCD ale nie za 5.99. jest sporo za 9.99 zł

myślę, że będzie można coś wybrać.

Edytowane przez Fr3di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche tego bedzie , ja tez zebralem od sponsorów dwa wielkie wory zabawek / maskotek :icon_razz:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, sprawe mam!

rozmawiałem z panią z dziennika Metro. generalnie nie da się zrobić artykułu, ale jest możliwe zamieszczenie krótkiej notki na temat naszej akcji. Metro jest wydawane na całą polske i jest darmowe także myślę, że wielu ludzi dowiedziało by się o nas.

 

Jest tylko jedna sprawa. dostałem adres to innej pani, do której mamy przesłać daną notkę, którą chcemy żeby zamieścili. Tylko trzeba ją napisać. jakieś propozycje jak ma to wyglądać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, sprawe mam!

rozmawiałem z panią z dziennika Metro. generalnie nie da się zrobić artykułu, ale jest możliwe zamieszczenie krótkiej notki na temat naszej akcji. Metro jest wydawane na całą polske i jest darmowe także myślę, że wielu ludzi dowiedziało by się o nas.

 

Jest tylko jedna sprawa. dostałem adres to innej pani, do której mamy przesłać daną notkę, którą chcemy żeby zamieścili. Tylko trzeba ją napisać. jakieś propozycje jak ma to wyglądać ??

 

Myślę, że w tej sprawie najbardziej (jak zawsze) kompetentną osobą bedzie Eliza (eSophia). Takie rzeczy ma w małym paluszku. Szybko, sprawnie, rzeczowo i składnie potrafi napisać takie informacje. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin się zbliża więc zaktualizowałem naszą listę dawców:

marco matti pablo riko luzipower mefisto pina aga domel Fr3di laska tomaj kris02 radek320 neh norberto python madzik mx66 sheriff mattir (będzie okazja poznać) monia:) kre7cik lombardo paluch

25x450ml=1125ml krwi w naszym banku

byś może kogoś pominąłem lub źle wpisałem to sory niech sie zaraz dopisze

plus do tego z ekipy szkieleta zjawi się kilkanaście osób

ale i tak wynik wydaje mi się słaby

jak dlamnie jak nie będzie 50osób to porażka to już jest sprawa honorowa

a więc deklarowac się kto może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że słabo i nie wiem, wydaje mi sie że wiele lepiej nie będzie, chyba że efekt przyniesie nagłaśnianie sprawy i przekazywanie informacji dalej do innych klubów motocyklowych (prawda Łukasz :buttrock: ), ale specjalnie optymistka nie jestem. Zazwyczaj wielu ludzi się deklaruje, że przyjdzie a potem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...