Skocz do zawartości

Św Mikołaj jeździ motocyklem 16/17 grudnia nasza akcja


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no więc święta idą więc rozpoczynam akcję "Św Mikołaj jeździ motocyklem"

w nawiązaniu do tematu o banku krwi i naszej pierwszej akcji "dolewania" do naszego magazynu zakładam nowy temat

jak już było napisane pierwsza akcja oddawania odbędzie się 16 grudnia stacja krwiodastwa przy ul.Marcelińskiej

oddać krew mogą przyjść wszyscy chętni kto tylko spełnia wymagania które były już kilka razy opisywane oczywiście jeśli ktos nie może oddać jak najbardziej powinien się zjawić podtrzymac na duchu :icon_mrgreen: oddających

w związku z tym że jest to sobota i ilość personelu w stacji jest ograniczona prosimy o deklarowanie się kto będzie żeby stacja mogła zorganizować się na nasze oblężenie :icon_razz:

po oddaniu krwi każdy otrzyma 8 czekoladek które w jak największej ilości planujemy przeznaczyć dla dzieciaków

 

a teraz troszkę o wypadzie do Szamotuł do domu dziecka niedziela 17 grudnia godzina 11 zbiórka oczywiście parking na bułgarskiej

tak jak było pisane dzieciaczką przydało by sie troszkę filmów i bajek na DVD

do tego oczywiście dorzucamy uzbierane w sobote słodycze i w ogóle wszystko co tam kazdy może załatwić gadżety zabawki słodycze ogólnie wszystko

na wszystko trzeba by sie zebrać z kasą póki co mamy w puli już uzbierane 170zł

kasę trzeba było by zebrać przed wekendem 16.12 żeby zdążyć jeszcze podjechać na spokojnie i zrobić zakupy

nie ma ustalonej kwoty oczywiście każdy daje tyle ile może liczy sie każdy grosz

myślę że można sie jakoś zmówic i zrobić jedną duża zbiórkę Niezniszczalnie ekipa Szkieleta plus kazdy kto chce

jak ktoś chce przesłać kasę przelewem nie musi brać udziału w akcji moze poprostu nasz wspomóc to proszę wpłacać na konto forumowe aby nie bylo bałaganu ważne aby wpłaty tytułować SZAMOTUŁY

 

MBank BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej:

41114020040000310237875198

Grzegorz Musiał

ul. Wyszyńskiego 26/1

58-309 Wałbrzych

 

każdy teraz może uderzać do firm instytucji itp do każdego kto tylko zechce wesprzeć akcję "Św Mikołaj jeździ motocyklem" w zamian za pomoc oczywiście firmy mogą liczyć na laurki z podziękowaniem, naszą wdzięczność i poczucie wykonanego dobrego uczynku

 

kto ma chody można też nasza akcję jak najbardziej rozgłosić wiecie wszelkie media niech ludzie wiedza że motocykliści to "dawcy" ale dobrego serca, uczynku i pomocy

 

napisałem wszystko co pamiętałem ale jak bym czegoś zapomniał to wyjdzie w praniu i się dopisze

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

:biggrin: Marco

 

Jutro Mama zadzwoni do znajomej z Wyborczej® i spróbuję załatwić jakieś ogłoszenie. Dlatego właśnie mam prośbę! Jak ma brzmieć to ogłoszenie (wiadomo, że kilka zdań) i jakie ewentualnie dane kontaktowe podać, dla ludzi którzy chcieli by nas wesprzeć :icon_rolleyes:

 

 

Pozdro

-=Mefisto=-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na mnie zawsze mozecie Liczyć, oczywiście że się piszę na wyjazd, i posiadam 4 miejsca wolne jak narazie w samochodzie :icon_razz:

 

Wpłata odemnie i od rodzinki poszła już na konto :evil:

 

Pozdrowienia dla wszystkich :icon_razz:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce wpłaca na konto mimo to ja i tak będę robił spotkanie ze zbiórką kasy ale dopiero jakoś w grudniu

 

nasza aktualna lista dawców:

marco

matti

pablo

riko

luzipower

mefisto

 

6x450ml=2700ml krwi w naszym banku :icon_razz:

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce wpłaca na konto mimo to ja i tak będę robił spotkanie ze zbiórką kasy ale dopiero jakoś w grudniu

 

nasza aktualna lista dawców:

marco

matti

pablo

riko

luzipower

mefisto

 

6x450ml=2700ml krwi w naszym banku :biggrin:

 

 

Dolicz jeszcze tych co juz wczesniej wpisali sie na liste

 

+ aga i ja

8x450ml=3600ml

 

Czy ktos przebije dopisujac sie do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja :)

i może jeszcze ktoś z SBT pójdzie oddać.

co do wyjazdu do Szamotuł to chętnie się też przejade do dzieciaczków popatrzeć na ich zadowolone twarze :)

 

 

a jeśli chodzi o media to próbuje załatwić Echo Miasta - darmowa gazeta więc duzo ludzi w mieście przegląda!! Może reporterka chciała by też pojechać do domu dziecka i o całym wypadzie zrobić artykuł (co wy na to??)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też się włanczam do akcji ale finansowo niestety krwi nie moge oddać powód (17 lat)

 

Pozdro ekipa SBT :(

 

I jeszcze sprobuje zorganizować akcje w szkole u mnie, wiem ze troche osob sie napewno zrzuci lub wplaci bezposrednio pieniadze na konto w/w. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...