Skocz do zawartości

Św Mikołaj jeździ motocyklem 16/17 grudnia nasza akcja


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że cała ta akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania zarówno pod względem zaangażowania ludzi którzy poswiecili temu najwiecej czasu jak i pod względem ilosci zebranych podarków (szokkkkkk ).

Radoś dzieciaków mysle , ze bedzie duza satysfakcją ;)

Wypad do Szamotuł jak najbardziej udany oby więcej takich spotkań no i oczywiscie na sprzecikach :icon_razz:

Pozdro dla wszystkich..... a chycka czy jak tam dobra na maxaa

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się w miarę bez gafy oczywiście się nie obyło

nie ma obawy wszystki dzieciaki dostaną prezenty zarówno te ze świetlicy jaki i z domu dziecka

 

fotki to co ja mam niestety mało bo latałem za innymi sprawami

http://www.niezniszczalni.com/fotki/2006/swmikolaj

http://www.niezniszczalni.com/fotki/2006/motocyklowybankkrwi

 

reszte wrażeń napisze jutro bo dziś juz nie mam siły

 

PS

pierwszy wyjad http://domdziecka230606.fajnafotka.pl

i drugi http://niezniszczalni.website.pl/fotki/dom...0906/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

©hyćka pierwsza klasa, to czarny bez i cytryna.

 

 

Fajnie, że moglismy pomóc dzieciom i dać im troche radości.

Mam nadzieje że kolejna akcja będzie równie udana, tylko aby frekwencja podczas oddawana krwi była większa, bo mi się wydaje że skromnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kto ma chody można też nasza akcję jak najbardziej rozgłosić wiecie wszelkie media niech ludzie wiedza że motocykliści to "dawcy" ale dobrego serca, uczynku i pomocy

 

 

 

 

MOWISZ MASZ :banghead:

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36037,3799237.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moich kilka słów o akcji

Generalnie całość przebiegła bardzo dobrze. Jako to zwykle bywa musi się oczywiście znaleźć małe ale...

Więc wyjaśniam i tłumaczę małą gafę siostry przemawaijącej. Wszystko później z nimą obgadałem. Od początku kontakt z Szamotułami utrzymywał Radek on wszystko ustalił i informował i z nasze strony wszystko grało. Siostry wiedziały że przyjedziemy jak zwykle. A że zwykle my jak jechaliśmy to mieliśmy ze sobą troszkę słodych jakieś cukierki czekolady itp generalnie tak symbolicznie, a teraz jeszcze wiedzieli że będziemy samochodami a nie motocyklami więc teoretycznie atrakcja dla dzieciaków zmalała w zamyśle ich opiekunów. Poprostu takiej BOMBY to się nikt nie spodziewał. Więc w Szamotułach ustalili że przyjmie nas ta świetlica przy domie dziecka i te podarunki sobie zabierze. Dlatego włąśnie siostra tak powiedziała na widok tego ogromu prezentów no i jeszcze telewizja stresik się jej udzielił no i tak kiepsko wyszło. Oczywiście dużą część prezentów siostry przekażą do domu dziecka jakoś sprawiedliwie to podzielą. teraz co do ilości dzieci. Tak jak pisałem dom dziecka znalazł swoim podopiecznym inną atrakcję i wysłał dużą grupę autokarem na jakieś zawody piłkarskie. Dużą część dzieci pozabierali bliscy na wekend i święta. Reszta dzieci co została bodajże 12 została zawołana do nas.

Niestety jak widziecie tam też zdarzają się zgrzyty. Mam nadzieje że na przyszłość będzie już wszystko bez ale ;-)

I słowem tyle wyjaśnień

teraz podziękowanie w imieniu moim i niezniszczalnych dla wszystkich ludzi osobno całej ekipie szkieleta za pomoc i przekazaną kasę

wymienię z imienia tych co pomogli najwięcej bo pewnie nie wszycy wiedzą przedewszystkim Łukasza co załatwił wszyscy widzieli

pina, madzik, mefisto którzy załatwili dary od sponsorów, ponadto znaczną kasę dał riko i pewna chcąca zachowac anonimowośc pani, medialny który załatwił busa no i TVP na wyjazd

no i też dla chłopakom ze PSŻ Skorpion mam nadzieje że zaowocuje to dalszą owocną współpracą

i na końcu samym mikołają na motocyklach kuba i szczególne słowa uznania należą sie Świętemu Mikołajowi, który specjalnie dla nas zamienił swojej sanie na sprzęcik i wygospodarował dla nas troszkę czasu

i tak wydaje mi sie że radość na twarzach dzieciaków i tak była dla was większa nagrodą niż moje suche wypociny

jak kogoś pominąłem to sory niech daję info zaraz się poprawię

pozdro

marco

 

PS

mam nadzieję że akcja ta stanie się cykliczna

 

PS2

kto puścił do TV tą famę że wybieramy się na wielkanoc

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobało jak zawsze, szczęście i radość tej garstki dzieciaków jest najwieksza nagroda dla tych co choć w troszku sie udzieili w ordanizowaniu akcji

 

pozdro dla wszystkich było super :icon_question:

 

PS: Dzis z Radkiem dołączylismy do dawców naszego banku krwi :icon_question:

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się razem z Wami, że wypad do Szamotuł był udany. Szkoda tylko, że zabrakło motocyklistów z ... Szamotuł i okolicy. Osobiście byłem na spotkaniu w czerwcu ( Suzi Intruz + mój syn na Diversion 600 ); zająłem się zorganizowaniem grupy na wyjazd we wrześniu - było nas ok.20 maszyn, niestety nie wiedziałem nic o planach na grudzień. O wcześniejszych imprezach czytałem na stronce Shreka; Forum niestety nie odwiedzałem od ok. miesiąca. Na przyszłość można zgrać się i wspólnie organizować odwiedziny w Domu Dziecka. Pozdrowienia ( szczególnie dla Ciebie - Pina ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi słyszałem, że masz wejścia w mediach, ale nie sądziłem, że aż takie !!! Co akcja czy jakieś inne istotne wydarzenie to Ty organizujesz TV, radio, prase...... Wielki respekt dla Ciebie. Aż strach się bać :clap:

 

Może zmiana pracy na dziennikarza, reportera :bigrazz: ???

 

P.S. Marco fotki z akcji nie chodzą :(

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...