Skocz do zawartości

Św Mikołaj jeździ motocyklem 16/17 grudnia nasza akcja


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz potrzebuje trasita na niedzielę a jeszcze jutro tj, w piątek mam cos odebrac z jednego sklepu...

spoko mówiłem że dostawczak będzie i transit jest już załatwiony (THX norbi :biggrin: )

jak na piątek (dziś) coś potrzeba to dawaj cynka też załatwimy

PS

czy słyszeliście wczoraj w serwisie RMI Łukasza :D

był mały wywiadzik z twórcą Banku Krwi ;)

załatw jakieś mp3 do archiwów :buttrock:

a dziś zapraszamy do słuchania radia eska :clap:

oj kręci sie kręci :)

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mówiłem że dostawczak będzie i transit jest już załatwiony (THX norbi :P )

jak na piątek (dziś) coś potrzeba to dawaj cynka też załatwimy

PS

czy słyszeliście wczoraj w serwisie RMI Łukasza :clap:

był mały wywiadzik z twórcą Banku Krwi :)

załatw jakieś mp3 do archiwów ;)

a dziś zapraszamy do słuchania radia eska ;)

oj kręci sie kręci :smile:

 

Nie, nie słyszalismy Łukasza bo sie nie pochwalił :(

Przekazałam juz cześć darowizn Łukaszowi. Jest słodkie i środki czystości. Dzisiaj odbieram jeszcze pół palety rózności-słodkości. Musze jechac kombi bo do osobówki się nie zmieści ;)

Przy okazji juz tutaj chce podziękować Naszym Darczyńcom firmie Henkel i LUU - jesli to jakaś niedozwolona reklama to zamazać, albo udawać że nie widzicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie słyszalismy Łukasza bo sie nie pochwalił

to odrazu przyp[ominam o słuchaniu eski

poigrałem dziś z ogniem i wysłałem info o naszej akcji do ulubionej gazetki FUCKT

 

proszę wszystkich co załatwili jaką pomoć opisanie domnie jaka pomoc i od jakiej firmy postaram się zorganizować jakiś list z podziękowaniem

 

jak ktoś potrzebuje transport do prezentów to niech domnie pisze lub dzwoni coś zorganizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie słyszalismy Łukasza bo sie nie pochwalił :)

 

Łukasz nie pochwalił sie ,bo jest zbyt skromny,a niepotrzebnie,bo naleza mu sie ukłony za poswiecenie i za to Co robi...Marco rowniez :bigrazz: ,dobra robota chlopaki...naprawde :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zazdroszcze wszystkim tym, którzy zjadą się i spotkają jutro w Szamotułach,niestety mnie nie będzie ale bede się łączyć z Wami duchem. :lalag: dzięki, że pamiętacie o dzieciakach :clap: :buttrock: wszystkim zaangażowanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swoją multimedialną Astre mam pełną, tzn jeszcze jedna osobe zmieszcze, ale z tego co wiem to phyton ma miejsca wolne wiec luzik bedzie.

 

Ze mną jedzie :

- Tomaj

- Neh

- Matti

 

Pozdrawiam wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swoją multimedialną Astre mam pełną, tzn jeszcze jedna osobe zmieszcze, ale z tego co wiem to phyton ma miejsca wolne wiec luzik bedzie.

 

Ze mną jedzie :

- Tomaj

- Neh

- Matti

 

Pozdrawiam wszystkich

 

 

Ja biore Madzika, i mam 2 miejsca, ale dla chudych, bo nie lubie miec tylu obciazonego :lalag:

To byl joke.... ale 2 miejsca mam dla niewrazliwych na balagan :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotykamy się o 11 na Bułgarskiej?Ja jakby co nie mam pojazdu to do kogoś musze się wcisnąć :clap:

 

Ja biore Madzika, i mam 2 miejsca, ale dla chudych, bo nie lubie miec tylu obciazonego :icon_mrgreen:

 

W razie czego to gruby nie jestem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotykamy się o 11 na Bułgarskiej?Ja jakby co nie mam pojazdu to do kogoś musze się wcisnąć :buttrock:

 

W razie czego to gruby nie jestem :)

 

Ty Tomaszu to tylko do fajnych lasek bys sie pchał :buttrock:

 

P.S moze gruby nie jestes, ale spore miesnie posiadasz ;]

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...