Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludziska !!!!!!!! wszyscy którzy planują zbiórkę w Piotrkowie - koniecznie dajcie znać , wybierzemy jakiś parking na wylotówce i polecimy ferajną(nas będzie 5-6 motorków) . Będzie efektowniej , a poza tym w kupie cieplej . Pozdrawiam Kuba

 

Witam! Spróbuję pogadać z ludźmi z Bełchatowa, może byśmy pojechali razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak zdąże poskładać maszyne to też chętnie pojadę. Co do startu to już dogadam się na śląskim forum bo już czytałem że chłopaki z moich okolic się wybierają.

 

Mam tylko nadzieje że zima będzie krótsza niż w zeszłym roku :icon_razz:

 

Pozdro i do ewentualnego zobaczenia :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko spóźniona odpowiedź, ale czemu nie. Możemy się dogadać przed samym wyjazdem.

 

Ja bardzo chętnie też podłaczyłbym sie pod ekipe z Wrocka, i polecielibyśmy razem!! Jeżeli o mnie chodzi to jest tylko kwestia dojazdu z Jeleniej Góry do Wro!! W sumie to studiuje we Wro wiec jak byłbym sprzetem to tym bardziej bez problemu!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy mam nadzieje że trochę motrów sie uzbiera. Boje się tylko o prędkości przelotowe pewno trzeba będzie dwie grupy zrobić do 100 km/h i druga 100 up.

Leśnik forever

 

:) :P :lalag:

spoko w zeszlym roku bylo kilka grup z tego co pamietam

wiec niewidze problemu abys sie do ktorejs dopasowal

dasz rade niepekaj :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Warszawy mam nadzieje że trochę motrów sie uzbiera. Boje się tylko o prędkości przelotowe

Leśnik forever

Leśnik ja deklaruję udział w gr. do 100kmh. :buttrock:

Żaden obciach, a wręcz przeciwnie.

Pielgrzymka powinna przejechać z godnością i dostojnie :D

Co wcale nie oznacza, że Ci co śmigną W-wa - Jasna Góra w 90 min . mają mniej godności.

Muszą jednak uważać co by im pluszowych miśków z bagazników nie zwiało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...