Skocz do zawartości

morze mi ktyś coś powiedzieć o Yamaha TW 125, zalety i wady morze ktoś ma jakeś foty ???


Gość rafal.s. yamaha.tw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestes na kupnie Tw, mój kolega ma TW 200 do sprzedania jak bedziesz chciał więcej informaci to pisz na PW. A TW jest idealnym motorkiem dla poczatkujacego, na niej mozna nauczyc się podstawowych zasad endurowania, miałem okazje nie raz na niej brykać, w terenie nawet dośc sobie radziła, i ta balonówka z tyłu, cięzko to utopić w błocie z takim kapciem z tyłu

a oto fotki sprzeta w akcji

http://www.bikepics.com/pictures/727987/

http://www.bikepics.com/pictures/727982/ :icon_mrgreen:

http://www.bikepics.com/pictures/727976/

 

Tak się bawi listonosz po pracy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeździłem troche na TW 125. Przyjemny motocykl na początek. Zawieszenia praktycznie nie ma :clap: ale i tak nie jest jakoś bardzo źle. Tak jak napisał kolega do nauki totalnych podstaw będzie dobry. Hamulec przedni super :clap:

Silniczek po "oddaławieniu" wydechu ma i dźwięk w porządku, i jakoś tak się wkręca. Kolega jeździł na Tw koło 20m na gumie, skakał na torze (złamał rame), ogolnie troche sie nauczyl.

Ps. ta TW 200 wyglada troche jak motocykl Tomka Kulika :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. ta TW 200 wyglada troche jak motocykl Tomka Kulika :clap:

Wszystkie były bardzo podobne do siebie, a motorek jest kolegi. Spalanie w tym motocyklu ma bardzo duzy plus kolega zeszedł do 3l na setke!!! ( oczywiście w trasie :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na tor się w ogóle nie nadaje :notworthy:

To taki troche "plażowy" motocykl moim zdaniem :bigrazz:

Jesli potrzebujesz czegos do poruszania sie po lekkim terenie (lesne drogi) i czegos na miasto to bedzie okiej ;)

Jesli chcesz jezdzic po torze to kup full'a albo hard enduro :clap:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TW to tak nie za bardzo na miasto.... Jak dla mnie to ONLY BEACH :bigrazz: Sama tylna oponka na to wskazuje co ulatwia jazde po piachu. Co prawda silniczek maly ale jakos da rade :crossy: POZDRO

ja bym wolał jezdzic tym po miescie na oponkach szosowych niz po plazy sie kisić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Elem sie zgadzam :P . Ta opona to ulatwia ruszanie na piachu ale co z tego jak nie ma zbytniej przyjemnosci w poruszaniu sie po plazy 12konnym motocyklem.tzn poruszac sie mozna ale bez wiekszych wyglupow. Cenie jednak TW'tke bo to wg mnie najprzyjemniejsze enduro na poczatek i naprawde mozna sie na niej wieeeeeele nauczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...