Skocz do zawartości

Ubranie na Dubai


Rekomendowane odpowiedzi

Ośmielę się wątpić czy będziesz jeździł w temperaturach powyżej 30-35 C. Raczej ciuchów motocyklowych z klimą się nie produkuje a w zwykłych czy też w ogóle bez nie wytrzymasz.

W tych temperaturach ruch powietrza przypomina to co wydostaje się z rozgrzanego piekarnika, nie chłodzi tylko bucha żarem. Ale jak napisałeś, zima, zima będzie twoja. A lato w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmielę się wątpić czy będziesz jeździł w temperaturach powyżej 30-35 C.

Na a jak się jeździ w takich temperaturach w Polsce? Wiem, że u nas wilgotność powietrza jest trochę inna, ale jakiś odnośnik będę miał. Czy w Polsce też nie da się jeździć w takich temperaturach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Polsce też nie da się jeździć w takich temperaturach?
Ja jeździłem całe lato, jednak tak jak pisałem w pełnych skórach nie dawałem rady, choć znam takich co dawali i raz mało udaru nie dostali - jak tam zdrówko Lobo :icon_rolleyes: :biggrin: . W wyżej wspomnianym komplecie + okulary przeciwsłoneczne pod kask, aby móc w mieście latać z otwartą szybą było mi komfortowo w nawet najwyższych temperaturach, no ale tak jak pisałem wcześniej jest różnica pomiędzy 30 a 50 stopni, jakbym miał wsiąść na motocykl w taaakiej temperaturze to założyłbym braincupa (choż pewnie w Dubaju można wogole bez garnka latać) okularki i koszulkę na ramiączkach :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, spokojnie możesz zakupić to co chciałeś zakupić i w czym śmigać w Polsce. Nie wiem ile tam będziesz ale jak sie przyzwyczaisz do klimatu to 50 C będziesz odczuwał jak 30 C w Polsce a 20 C będziesz odczuwał tak samo jak 0-10 C w Polsce.

 

Wiem, bo spędziłem 8 lat w podobnym klimacie (Indie) i jak było 10 C to zasuwałem w czapce, szaliku i puchówce, oczywiście nie na moto :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...