Skocz do zawartości

Junak czy AWO Simson?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj Junaka do 1000 - 1200. Za wiecej Ci sie nie oplaca kupowac, i proporcje sa odwrotne -

zakup - 1200

remont - 2000

Masle, ze w sprawie zakupu zwroc sie do jakiegos swojego okolicznego maniaka zabytkowych pojazdow - powiedz mu co i jak, a on pomoze Ci w wyszukaniu czegos dobrego, kozystajac ze swoich kontaktow - ja tak bym zrobil.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj Junaka do 1000 - 1200. Za wiecej Ci sie nie oplaca kupowac' date=' i proporcje sa odwrotne -

zakup - 1200

remont - 2000

Masle, ze w sprawie zakupu zwroc sie do jakiegos swojego okolicznego maniaka zabytkowych pojazdow - powiedz mu co i jak, a on pomoze Ci w wyszukaniu czegos dobrego, kozystajac ze swoich kontaktow - ja tak bym zrobil.

Pozdrawiam.[/quote']

 

Takie junaki naprawiane przez każdego właściciela najczęściej nadają się na złom. Gwinty pozrywane, uszkodzone odlewy przez rozbieranie łyżkami do opon. Totalna kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nic nie przeszkadza, zeby moto byl kompletny, ale chodzi o to , im mniej ludzi w nim grzebalo, tym lepiej.

A w zapewnienia 17letniego mlodzienca, ze przeprowadzil remont generalny- ja bym nie wierzyl.

Jezeli jest to mlodzieniec 40 letni z 17 letnim stazem , to juz lepiej :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh juz rozumiem;)

 

ja mam wielki dylemat tymczasem bo jakis czas temu zostalem przekonany do enduraka ale jak lukam po ogloszeniach (szukalem 250-350) to sa dosc bardzo drogie w porownaniu np do xt600 ale takiego sprzeta sie boje

 

zaczalem sie zastanawiac nad jaskiem i przeszukuje 4um w poszukiwaniu jakichs informacji

junak mi sie bardzo podoba i JEGO ZAJEBISTY DZWIEK!!! ale jak tak czytam to zaczynam sie zastanawiac...

 

jeszcze sie zobaczy jak to bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...xt600 ale takiego sprzeta sie boje

Stary - nie masz sie czego bac- XTeciak to chyba krol w swojej klasie -

jezeli chcesz na prawde pochulac na singlu, to to jest chyba najlepszy wybor.

Niestety czasy sportowych AJS i Nortonow nas ominely....

Junak to inna bajka - duuuuuzo wiecej pracy i jednak w jezdzeniu jego 19 koni to nie to co 40 kucow Yamahy.

Zawsze ci bedzie czegos w manetce brakowac.

 

Nawiasem mowiac, po 10 latach ujezdzania Junaczka, caly czas sie lamie czy nie kupic sobie XT do zabawy:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!!!

Ja tam jestem byłem i będe za Junakiem. Pomimo tego że jest awaryjny i nieraz przez niego klołem to i tak to jest piękna maszyna. Kuzynka ma Avo i z porównania uważam Junaka za ładniejszego i wygodniejszego. Junak ma piękny głosik a granie Avoka mi sie osobiscie mniej podba. Dlaetgo polecam Junaka i zapraszam do działu Mechanika Junaka tam napewno jeszcze coś sie dowiesz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy z ta awaryjnoscia Junaka ? ja tam swoim tylko raz stalem w trasie( a raczej nie moglem ruszyc bo zgubilem starter:) a ze moto zaladowane ,teren plaski ,a ja do miesniakow nie nalerze,wiec pomogl mi kolega i do domu dojechalem)z tego co wiem to rzeczywiscie AWO jest nie do zdarcia,ale na Junaka tez nie narzekam:)

 

 

jednak wybór nalerzy do Ciebie...............

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...