Skocz do zawartości

Premiera nowego nabytku


Rekomendowane odpowiedzi

Turek: wez ty mnie nie strasz, bo przypomne sobie niemowlece latka i bede sikal w nocy :icon_eek:

Ja jestem bardzo wrazliwym facetem, hlip hlip - i widzisz, juz sie wystraszylem :biggrin:

 

Muminek: nie da rady, dzis straszne mgly (aktualnie jestem pod Lodzia - Koluszki u tesciow), ktore

trzymaja sie od samego rana i robia sie coraz gorsze :icon_eek:

 

panas: zadna tajemnica - kazdy kto wejdzie do salonu Profi bedzie znal odpowiedz - 39K

 

hehe - dla zainteresowanych chcacych dolaczyc do AH: w Profi stoi 1000RR'05 za 39999 :icon_mrgreen:

(jesli to jakas reklama to prosilbym operatorow/admina o usuniecie powyzszej wypowiedzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież mogło być jeszcze gorzej....(wiem teraz ciężko jest Ci w to uwierzyć, że mogło być jeszcze gorzej !!!!)...ale pomyśl mogłeś kupić Kawasaki :) (mała to pociecha ale zawsze... )

W sumie nie wiem :) Przecież w Kawie po 1000 km padłaby panewka i pękła rama, więc nie męczyłby się chłopak tak długo jak na H*ndzie :biggrin:

za to bradzo lubie Maćka czyli poprzedniego właściciela tego 954

Tylko z tego co czytałem na motomisiach (inwigilacja, a jak :cool:) to on chce kupić 1000RR... nie umie się chłopak uczyć na błędach :D

 

BartZX, Yogi - dziękujemy za wasze poświęcenie :clap: Nie wiem, jak wytrzymujecie to społeczne odrzucenie związane z jazdą CBR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

"Stalo sie, stalo sie, to co mialo sie stac..." - odebralem z salonu moja nowa milosc.

Jest nia Honda CBR 600RR - nie zadne Kawasaki, ani Suzuki, Ducati, czy tez Yamaha.

 

 

łacze sie w żalu z Tobą , jakbys potrzebował 2giej rr to moge posprzatam garaż i wykopie swoją ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatzeque - sprzet zostal kupiony w ramach leasingu operacyjnego (prowadze dzialalnosc gospodarcza)

Pierwsza wplata wyniosla 30%, do tego doszlo ubezpieczenie (OC,AC,NW) 9,9% - Hestia :lalag:

Fajnie sie zlozylo, bo w tym samym czasie sprzedalem Bandita, wiec moje oszczednosci szybko wrocily do normy :clap:

 

Co do 1000RR - w momencie gdy rozpoczalem tranzakcje (3 tygodnie temu) model ten kosztowal o 10K wiecej i byl zarezerwowany :D

Rezerwacja modelu wyglada nastepujaco (ja tez tak rezerwowalem): przychodzi klient, ustala na ile tygodni rezerwuje model,

daje kase (10-20% wartosci) i ... jesli nie zglosi sie w ciagu ustalonego terminu, to kasa przepada.

Wydaje mi sie, ze niedoszly wasciciel tego LITRA okazal sie niewyplacalny i przepadl mu ten zadatek.

Dlatego tez, salon obnizyl cene calego motocykla - w sumie jej czesc juz dostal ;)

 

Pozdrawiam!

 

Male info na temat zakupu w listopadzie:

Firmy musza placic podatki. W grudniu placi sie podatek za miesiac listopad + zadatek za grudzien w takiej

samej wysokosci jak podatek listopadowy. Tak wiec teoretycznie za listopad placi sie podatek x2! ;)

W momecie, gdy kupilem motocykl formie leasingu operacyjnego koszt zakupu + ubezpieczneie zostalo dolaczone do

"kosztow prowadzenia dzialalnosci gospodarczej" co znaczaco obnizylo przychody mojej firmy, a w konsekwencji podatek za listopad.

Dzieki temu moj podatek wyjdzie 0, a 0x2 = 0! Czyli za listopad nie zaplace podatku :)

Tak wiec, w sumie motocykl bedzie kosztowal mnie duzo mniej (nawet po doliczeniu oprocentowania leasingu) :)

Aha! Oczywiscie kazda rata za motocykl tez zostanie odpowiednio wprowadzona w koszty :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...