Skocz do zawartości

poszukiwany spec


gotoginho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje kogoś kto zna się na naprawach wgniecionych baków. Posiadam 3 małe wgniecienia i chciałbym się ich pozbyć, aby bak wygladał cacy :icon_mrgreen:

Czytałem o różniastych sposobach na groch, powietrze itp. wynalazki którym nie daje wiary i nie odważyłbym się zrobić czegoś takiego mojej hornetce...

 

Także proszę o informacje gdzie można znaleść kogoś kto potrafi zrobić moto sprawnie i ładnie :)

Poszukuje kogoś z okolic Kwidzyna, czy Włocławka ewentualnie Warszawki :)

 

Dzieki za pomoc !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co to za wgniecenie, odprysk kamyczka czy lej po dzwonie?? Jeżeli coś małego to szpachlowanie, i nowy lakier. I o ile moto jest oryginalne to pewnie przyjdą na to ze 3 warstwy samej bazy. A jeżeli masz tam dziure jak kanion to już zabawa dla dobrego blacharza a niżeli dłubanie w garażu grochem czy czym tam mówisz. Ja osobiście wolałbym poszukać jakiejś innej dobrej używki niż klepać takiego wała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co to za wgniecenie, odprysk kamyczka czy lej po dzwonie?? Jeżeli coś małego to szpachlowanie, i nowy lakier. I o ile moto jest oryginalne to pewnie przyjdą na to ze 3 warstwy samej bazy. A jeżeli masz tam dziure jak kanion to już zabawa dla dobrego blacharza a niżeli dłubanie w garażu grochem czy czym tam mówisz. Ja osobiście wolałbym poszukać jakiejś innej dobrej używki niż klepać takiego wała.

 

To nie sa dziury tylko wgniecenia heh, 2ie maja 1x1cm po boczkach zbiornika, druga zaraz przy jajkach kierowcy :icon_arrow: ta troszke szersza..

 

jak pisalem oczywiscie nie mam na mysli technik grochowych, powietrznych itp. dziwactw.....

 

szukam kogos kto ma doswiadczenie w takich naprawach i moja hornetka bedzie wygladala jak noweczka :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa dziury tylko wgniecenia heh, 2ie maja 1x1cm po boczkach zbiornika, druga zaraz przy jajkach kierowcy :biggrin: ta troszke szersza..

 

jak pisalem oczywiscie nie mam na mysli technik grochowych, powietrznych itp. dziwactw.....

 

szukam kogos kto ma doswiadczenie w takich naprawach i moja hornetka bedzie wygladala jak noweczka :biggrin:

a czy nie dało by sie tego baku poprostu zaszpachlować najmniej było by roboty chyba ze ktoś chce mieć zrobione na cacy to musi udać sie do jakiegos speca ale to juz specjalistycze zabiegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zdecydowałem sie na nowy, tzn. używany zbiornik bez wgniotek :) Jakoś niemam przekonania do szpachli... A tu fotka z widoczną dość sporą wgniotką w zbiorniku -> http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/1...616/130466166_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i myślę, czy Wy macie jakieś problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu czy jak? Kolega się pyta o człowieka, co może mu to zrobić, a nie jak to zrobić. :lapad:

pozdro ;)

 

i o to chodzi :bigrazz: dziekuje za zrozumienie mojego pytania :icon_exclaim:

 

ale i tak mimo wszystko dziekuje za wszystkie sugestie :crossy:

 

pozdro

Edytowane przez gotoginho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...