Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam,

Właśnie dowiedziałem się od moijej kumpeli w pracy że w zeszły czwartek w Panoramie Gdańskiej był krótki reportaż z Ataku.

Także górą nasi! I nie musimy sie bać ze pan z kamera będzie potem podejmował czynności dochodzeniowo - śledcze :lol: :wink: :twisted:

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doobra... ja spadam naprawiać motocykl :) Miejmy nadzieję, że jeszcze odpali po tym zabiegu :P;):P Jagd: nie biorę ze sobą komórki (bo się musi naładować) - napisz czy pasuje Ci, gdybyśmy spotkali się 17:15 pod żakiem (bo pomirski to chyba lekko nie po drodze do Gdyni :P). Aha, no i skąd i o której będziemy odbierać Gosię, bo chyba nie z Gdyni?

Heh, będzie jazda... oby tylko nie padało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pierwsza :wink:,

Kolejny Atak zaliczony(na nieswoim moto niestety).Było krótko,ale ok.Panowie policjanci znowu się na maxa popisali tym, jak łatwo zrobić z nich balony :lol: :lol: :lol:

Resztę i szczegóły niech opisuje męska część grupy Pónoc, z którą spotkanie to naprawde czysta przyjemność :) :P :P

Pozdro

Mori

:P :buttrock: :wink: :wink: :) :( :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm :oops:

Najpierw udaliśmy się do Gdyni po Mori - w drodze na obwodnicy udało mi się zamknąć budzik w etce :P Z tamtąd na zaspę - tym razem już przez miasto, co prawda spóźniliśmy się 10 minut na "oficjalną" godzine otwarcia :P ale impreza i tak się dopiero rozkręcała. Na parkingu towarzyszyli nam policjanci na skuterach :wink: :) , którzy jednak kulturalnie się zmyli gdy tylko towarzystwo udało się na pas. Zdaje się, że z tygodnia na tydzień jest coraz więcej maszyn, chociaż równocześnie chyba spada liczba śmiałków demonstrujących swoje umiejętności na pasie. :P Tym razem niebiescy przyjechali wyjątkowo wcześnie - już ok. godziny 19. Oczywiście radiowozem, którym stanęli na środku pasa. Ludzie zaczęli się powoli rozjeżdżać, przy okazji dając policjantom całkiem niezły poikaz jazdy na gumie :twisted: :twisted: :twisted:

Byle do następnej środy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

A mnie za to osłabili goście w zaprzęgach.

Jeden jeździł siedząć w koszu a drugi jeździł mając pasażera w koszu ale za to kulał się tylko na dwóch kołach :(

No i fajowa była Kawka w wersji policyjnej JUESEJ :lol:

I jeszcze taka reflexsja: Pono społeczeństwo nam się pauperyzuje ale dwa Vyrodki na gdańskich blachach to pewne signum. Może odbijamy się od dna?

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym ATAKU obecność zapowiedziała Mori i Ivan oraz ja o ile pogoda nie spłata jakiegoś figla. Ukasz zdaje się, że tymczasowo wyemigrował, KrzysiekCh na maksa zapracowany. A Ld ? Może podjedziesz czymś ?

Od razu zapowiadam, że mogę się lekko spóźnić, więc spotykamy się na miejscu, chociaż deszczowe chmury nie nastrajają optymistycznie na wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,będę na 100%,chyba, że deszcz całkowicie zaleje 3miasto.

Zabiorę ze sobą aparat, unfortunately nie cyfrówkę,ale (nie)zwykłego Zenitha :D :D :D, który bardziej nadaje się do zdjęć statycznych. Także grupa PÓLNOC nie ruszać sie za dużo,bo fotki nie wyjdą :!:

Pytanie do Ivana: czy Żona będzie?

:D :D :(

PS.słoneczko wychodzi :( :D :D :( :( :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Atak niebałdzo wyszedł z powodu megadeszczu, który zaczął lać zaraz na początku i nieprzestawał, az do momentu, kiedy wszyscy się porozjeżdżali.

Nie wiem tylko czy policjanci jednak się pojawili jak zawsze na koniec,czy postanowili spędzić miłe, romantyczne popołudnie w zaciszu komisariatu sam na sam ze swoimi pałkami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale to powinien wiedzieć Jagdtiger,który został nieco dłużej(ale na śniadanie zdążył się wprosić :( )

A co byś zjadł Jag? :twisted: :twisted: :twisted:

Mori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...