Skocz do zawartości

Środowy atak na Zaspę (3miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

jak pogoda i ekipa dopisze (nie zapeszac!, nie zapeszac! :buttrock: ) to bedzie wielki dzien dla VFR: 3xrc36 i 3xrc24! chyba, ze przyjedzie jeszcze ktos...

 

po 18 bedziemy na pasie wkurzac niebieskich :mrgreen: , taki czy inny cyrk nam nie straszny, no chyba ze nie bedzie wogole miejsca to gonimy na parking, ustalac szczegoly akcji: "Polanow". Oj Ukasz, zebys znowu nie dal dup*! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dzisiaj pierwszy z relacja chociaz bylem krotko i nie na motorze :buttrock: Niestety przykry incydent sie zdarzyl, skuterzysta wpadl na dostawczego Merca, albo Merc na skuterzyste, nie wiem jak bylo bo nie widzialem, a nie chce plotek rozglaszac. Generalnie przyjechalem jak juz nic sie nie dzialo, niebiescy szaleli. Ale zdazylem zauwazyc pieknego czerwonego Monstera, to Twoj Jag?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja napisze...

fajnie to i moze bylo dla mnie, bo kolega na zzr600 dostal zaproszenie do kina objazdowego, co go kosztowalo 200 zeta (podobno jechal 37 powyzej normy), a ja jechalem tuz przed nim, a niebiescy za nim. gdyby nie on, to bylbym troche ubozszy :mrgreen:

skuterzysta faktycznie mial barana, z tego co sie orientuje, to mial klopot z noga, ale nic powaznego. ogolnie "szalal" tylko jeden gostek na rf600.

 

P.S byla tylko 1 rc36 :D , ale za to 4xrc24! tak trzymac! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuterzysta oprócz problemu z nogą doznał też wstrząsu mózgu ale podobno jest z nim wszystko wporządku. Gorzej z jego pojazdem, który się nadaje tylko do kasacji.

 

A co do kolejnego Ataku to tym razem ma nie padać więc mam nadzieję, że ktoś się pojawi z forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, kwietniki już stoją na pasie i to rozmieszczone w sposób chyba najgorszy z możliwych... dobrze chociaż, że przed parkingiem nie umieścili znaku "zakaz wjazdu dla motocykli" :P chociaż dzisiaj było raczej biednie... tak z kilkanaście motocykli w porywach stało, niemniej trzeba zaznaczyć silną ekipę z 4um - 5 maszyn :P Zobaczymy, co też teraz sie stanie z naszymi środowymi spotkaniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...