Skocz do zawartości

Linki do ruska


Storm007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej marne szanse na osiągnięcie jakości firmy zajmującej się produkcją i dorabianiem linek.Koszt dorobienia linki na wzór w okolicach 20zł.Dużo jeżdzę po mieście i raczej nie mam ochoty na niespodziewajki pt. szczelona linka.Jeśli ktoś upiera się przy majsterkowaniu to proponuję wystrugać też świece.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej marne szanse na osiągnięcie jakości firmy zajmującej się produkcją i dorabianiem linek.Koszt dorobienia linki na wzór w okolicach 20zł.Dużo jeżdzę po mieście i raczej nie mam ochoty na niespodziewajki pt. szczelona linka.Jeśli ktoś upiera się przy majsterkowaniu to proponuję wystrugać też świece.

 

No z tymi świecami to lekka przesada ale kupując dobre linki (miękki splot) jesteś w stanie zrobic każdą długośc pod warunkiem że kupisz dłuższą od orginału tokarz toczy końcówkę z mosiżdzu i lutujesz na kwas jeśli otwór w końcówce jest dobrze dobrany i cyna do lutowania jest bezołowiowa do c.o. to srac na złodzieja z Janek

i mogą byc nawet do hamulca sprawdzałem na wytrzymałośc i zapewniam że wytrzyma. A te 20 zł to proszę o konkretny namiar bo żeczywiście 20 a 70 jest spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu obserwuję zjawisko niepotrzebnego rzeźbiarstwa przy ruskach-goście mówią patrz-zrobiłem a nie patrz pojechałem tam i tam.Dla tego żeby ocenić tak dla siebie skalę majsterkowiczów do użytkowników ,mam coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=148767248

Pozdrawiam rzeźbiarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu obserwuję zjawisko niepotrzebnego rzeźbiarstwa przy ruskach-goście mówią patrz-zrobiłem a nie patrz pojechałem tam i tam.Dla tego żeby ocenić tak dla siebie skalę majsterkowiczów do użytkowników ,mam coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=148767248

Pozdrawiam rzeźbiarzy

Prince od pojechałem tam i tam jest dział Zloty, imprezy, przejażdżki a tu właśnie jest dział dla patrz-zrobiłem albo niewiem jak zrobic.

Pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :icon_question: :icon_question:

też się zastanawiam o co chodzi - toż to mechanika weteran... - no ale młodzież woli podłubać dzierlatki a moto zaprowadzić do mechaniora... :) - też jakieś wyjście...

Pozdrawiam

 

 

 

a w garażu nowy nabytek K-750

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka kategoria-Taksuwkarz.Polega na tym że właściciel pojazdu biadoli i szuka gdzie przyoszczędzić ,zakłada używane świeczki,pęknie wezyk- zaklei gumą do żucia ,oleju nie wymieni aż nie będzie promocji w markecie,będzie kombinował jak gumy bieżnikować (w domu),żarówki też ze szrotu bo taniej będze.Też jest dumny bo sam sobie poradził.I coraz częsciej zauważam podobne symptomy u weteraniarzy. żeby uniknąć kolejnych nieporozumień wyjaśniam o co chodzi. Fajnie zrobić linki -jakość tylko trochę gorsza od wschodnich ,a jaka frajda jak puści po dwuch dniach jazdy(ale przecież mozemy woźić ze sobą lut lampę).I na koniec akcet optymistyczny-komplet kosztuje aż 32zł-wykonałem dla tych co wiedzą że są rzeczy na których nie warto oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel próbowal kiedyś przylutować tą główkę na linke sprzęgła co trzyma się manetki, zwykłą lutownicą, jakie było jego zdziwienie, gdy odpadła ona po pierwszym naciśnięciu manetki, to się nazywa pomysłowość :buttrock: :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem moto linka sprzegla miala grubosc ok 5 mm i miala paskudny wielki pancerz na pierwszysm bazarze kupilem oryginalna ruska i nie nazekalem przez rok ale pech chcial ze strzelila mi w trasie i musialem wracac 150 km bez sprzegla. Po tym eksperymencie uzywam czogowej niezniszczalnej linki w ktora byl zaopatrzony moj moto gdy go nabylem. Nie wiem z jakiego sprzeta zostala wyciagnieta ale polecam wszystkim takie linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie pietroni-przykro mi ale zobowiązałem sie znajomemu handlarzowi że nie będę rozpowszechniał informacji dotyczacych miejsc profesjonalnych doróbek zarówno na terenie kraju jak i za granicą,za co serdecznie przepraszam.Jednak umowa nie dotyczyła zaopatrywania innych w częsci z tychże zakładów.I ztąd wykonałem komplety po kosztach,dla użytkowników forum i serwisu aukcyjnego.A tak na marginesie internnet mają?

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dłubania to ja lubie dłubać tu i tu :( A co do linek z rolgazu to mam przerobione z linek z simsonka (rolgaz z łańcuszkiem).

Hm... słyszałem o tym - możesz coś więcej o tym patencie - a piwo przy najbliższej okazji masz :icon_mrgreen:

 

Drogi Panie pietroni-przykro mi ale zobowiązałem sie znajomemu handlarzowi że nie będę rozpowszechniał informacji dotyczacych miejsc profesjonalnych doróbek zarówno na terenie kraju jak i za granicą,"za co serdecznie przepraszam".Jednak umowa nie dotyczyła zaopatrywania innych w częsci z tychże zakładów.I ztąd wykonałem komplety po kosztach,dla użytkowników forum i serwisu aukcyjnego.A tak na marginesie internnet mają?

Przepraszasz kolegę piertroni`ego czy tego handlarza :icon_razz: ? - któremu nie możemy napchać kiesy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...